Nałóg obgryzania paznokci...

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
są takie lakiery ktore mają obleśny smak ;]
podobno działa ;]
nie wiem bo na mnie zadziałały krzyki mamy :p
 

halus

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
a znasz jakąś nazwę takiego lakieru???
znając siebie wyliże ten lakier i będę dalej obgryzał :(
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
zaraz poszukam :p a wylizać nie wyliżesz bo to obrzydliwe musi być :p
nie próbowałam ale śmierdzi strasznie ;] moja koleżanka pluła przez 15 min ;]

"nail experts
biting solver"

Coś tam niżej jest napisane ale nie mogę doczytać ;]
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Najlepiej spytaj w aptece. Tam tego mają od groma a jeszcze zasięgniesz fachowej rady :p.
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
Ja tez nie obgryzam już 2 miesiące :D są słabe i się łamią, rozdwajają, ale dzielnie nie obgryzam i są coraz ładniejsze


^_^ ahh :D
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Ja kiedyś też obgryzałam paznokcie. Zaczełam obrgyzać w przedszkolu(wszyscy, albo prawie wszyscy to robili), a skończyłam w 6 podstawówce. Mama kupywała mi jakiś lakier na nie obgryzanie. Lecz gdy mialam pomalowane to jeszcze bardziej chciałam je obgryzać. Mi to samo przeszło i już nie obgryzam.
Słyszałam że osoby które obgryzają paznokcie są nadpobudliwe.
 

lily-yo

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Pyskowice
Ja proadziłam sobie z obgryzaniem nakładając żel światłoutwardzalny. Jest na tyle twardy, że nie mam szans ich obgryźć, więc się oduczyłam.
 

Morph

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja obgryzam paznokcie z różnych powodów ze stresu niekiedy z nudów.Próbowałem to już kilka razy rzucic ale zawsze zaczynałęm od nowa:/
 

Nexus.

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Też mam ten nałóg :) A co tam :} Ale nie wiem jak rzucić... każdy mi mówi.. ahh nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić :(
 

Jaro10

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Eh mam ten sam problem... nie obgryzam prze tydzień z własnej woli i są długie i wtedy zaczynam gryźć lekko aż przegryzam je i wszystko na marne:(
Mam 13 lat i w szkole zawsze chowam ręce żeby nikt nie zauważył tego czegoś:(
Nie bede naklejał tipsów itp bo jestem chłopakiem. Macie jakieś pomysły? Pomóżcie chce sie tego pozbyć bo dziewczyny zwracają na to uwage;( A ja nie chce mieć takich paluszków!
Nikt mi nie zwraca uwagi na to w domu nikt mnie nie wspiera zeby to zucić moze wy mnie zrozumiecie i bedziecie wspierać:)
 

Anka :*

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
się biorą dzieci...???;)
Ja paznokcie zaczełam obgryzać w przedszkolu bo się podobno pobiłam z chłopakiem i pani mnie straszyła tym że wezwie tatę . :D Ale dobra nie o tym xP taki lakier miałam ale on nic nie dawał i podziałało na mnie chyba to jak matka na mnie wrzeszczała xD heheh :D

Jaro a co ty myślisz że ja Ci jakiś specjalny preparat spod ziemi wynajdę . Trochę silnej woli może ! :/
 

elulka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Rożne preparaty nic nie pomagają, jak będziesz chciał obgryzać to i tak będziesz.
Musisz się sam zmobilizować. Ja też kiedyś obgryzałam paznokcie ale jak mi się raz udało troszeczkę zapuścić
zobaczyłam,że lepiej wyglądają jak są lekko dłuższe i już później poszło z górki :)
Możesz w sumie jak chcesz kupić sobie odżywek utwardzającą paznokcie, to może pomóc. :)
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
ja jeszzce jakieś pare tygodni temu obgryzałam paznokcie...ale było mi tak wstyd...moje najlepsze psiapsiÓły...paznokcie...bardzo długie...bardzo ładne...a ja ?? siedem nieszczęść...


no ale dzięki mojej silnej woli pozbywałm sie tego okropnego nałogu...


i moge miec paznokcie pomalowane lakierem ;* bareszcie ;*;*;*
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Generalnie nie obgryzam.
Ale jak mam przed sobą egzamin klasówke zaliczenie cokolwiek stresującego to wtedy obgdryzanie jest normą normą wyższą ode MNie. Nie umiem wtedy przestać bo kiedy to zrobie to nie minie minuta i znów to robie.
A teraz miałam dość stresujący okres w życiu to moje paznokcie są króciutke już od miesiąca.
 

roxman

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Powiem Wam ze :cenzura: tam z lakierkami specjalnymi, jak sie nie ma silnej woli to sie nawet ten lakierek wylize i obgryza dalej ;d
Ja obgryzalem paznokcie od dobrych 5 lat, a od poczatku grudnia przestalem ;;dd;d;d Jak sie ciesze ;p teraz mam takie mega fajne dlugie i sila woli nie daje mi ich zblizac do swoich ust ;d
 
Do góry