Najwspanialsze głosy wokalistów/ek

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Jak w temacie - podajemy wokalistów/ki, ktorzy/re według nas mają najpiękniejszą barwę głosu. : )


Wokalista zespołu "A Perfect Circle".
 

PaniKoala

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dobry wybór! Dodaję Phila - wokalistę Pantery i Mark`a Lanegan`a w popisowym utworze: http://www.youtube.com/watch?v=HlZqTa2GH5k
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
zdecydowanie Sharon den Adel i Tarja Turunen. Poza tym Sting i Leonard Cohen.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
śpiewają to we dwoje ale sa to oddzielni artyści....

andrea bocelli - Time To Say Goodbye

aż ciary przelatują;]
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ostatnio mi się spodobał głos wokalistki zespołu Within' Temptation - Sharon den Adel. Następnie: Amy Lee.
 

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Andrea Bocelli , byłam na jego koncercie i kocham go od kąd pamietam, jak słucham Mi manchi aż łzy płyną : )
A poza tym Christian Castro, piosenkarz z Meksyku ,zpiewał piosenke z telenoweli Mujer de madera : )
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
Jeśli chodzi o Placebo, to absolutnie jestem za.
Ale dla mnie coś z rodzimej sceny - Kasia Nosowska, za to, że dostosowuje głos do uczuć, tego, o czym śpiewa.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Matt Bellamy z Muse. Wokalista genialny. I normalny wokal i czesem krzyknie i świetnie z falsetem sobie daje rade. Wokalista i muzyk kompletny - jest znakomitym gitarzystą i świetnie gra na fortepianie. Polecam jeszcze Hayley Williams z Paramore. Bardzo charakterystyczna barwa i świetny warsztat, bardzo daje radę ;) No i też jeden z moich ulubionych wokalistów mianowicie Roger Daltrey z The Who. To tyle z tych bardziej znanych.
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
[quote name='g'core' date='05 December 2009 - 18:24' timestamp='1260033857' post='2230405']
Matt Bellamy z Muse. Wokalista genialny. [/quote]

Eee, przecież wokalnie to jest zrzynka z Jeffa Buckleya i Thoma Yorka. 0 oryginalności.

Do tematu: Tom Waits
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Zrzynka nie zrzynka, charakterystyczny wokal ma i świetnie go wykorzystuje. pozdr.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
artur rojek (myslovitz) , brian molko(placebo), grzegorz turnau, Thome York(radiohead) - dwa pierwsze miejsca kłócą się o pozycje bardzo mocno ;)
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
Zdecydowanie Amy Lee i Amy Winehouse, Hayley Williams, Brian Molko. Bardzo lubię też głos Alexz Johnson.
 
Do góry