Najseksowniejsza Część Ciała

Hajduczek

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
tu i tam
Ja pierwsze co to staram się na tyłeczek patrzeć, ale to zależy od ubioru, jeżeli jeans to tyłeczek, jeżeli sukienka to nogi.
Uwielbiam także rumieńce, takie różowiótkie, szczere... :) (Jedyny róż jaki lubie dla ścisłości:p )
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Dupcia, cycki (jak są ładne, bo niestety nie każda ma fajne cycki) no i twarz, taka słodziutka.

J.B
 

Dormita

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hmmm na pierwszy rzut usta i dłonie ;) a jeśli już się pozbędziemy ubrania to najbardziej podniecająca wg mnie jest klata i brzuch faceta ;)osobiście lubię facetów(faceta) lekko zarośniętych na brzuszku wg mnie nadaje im (mu :*) to męskości, natomiast gładka z natury czy tez wydepilowana klata i brzuch u faceta kojarzy mi się z niemowlęciem a nie z mężczyzną ;)
 

noesyn19

Zbanowany
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1 423
Punkty reakcji
0
Właśnie zgrzeszyłeś myślą :D Będziesz się zmażył w piekle!!! :daibel2:
To że coś jest ładne nie znaczy że pożądane. A diabeł to raczej wygląda tak :aniol: z tego co wiem.
A Ty mi nie podskakuj. Twoje oczy mi się nie podobają więc wychodzę z piekła :p
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
hmmm :p moj chlopak mowi ze mam najseksowniejszy tyleczek na swiecie :D wiec mysle ze cos w tym jest :))) a w facetach.... lubie ladna klateczke ;)
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
witam serdecznie :)


najpiekniejsza czesc ciala u kobiety?
(nie liczac pobudzajacych piersi myszka itp :)
to wg mojej skromnej opini brzuszek..
bo w nim tkwi urok..jest wrazliwy na pieszczoty..
mozna nim sie pobawic:)
popiescic:)
i drinka z niego sie napic..
i tak naprawde od niego wiele rzeczy sie zaczyna tak samo jak od szyjki :)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ostatnio strasznie kreca mnie nogi (nie, nie stopy), jak widze laseczka w krotkie spodniczce to jestem blisko "namiociku" :D a gdy jest jakas hostessa, albo prezenterka to bez namyslu podchodze i zaspokajam żądze pogadania z nią i przyjrzenia się z bliska :D
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
h3lixiu a juz myślałam że inne żądze idziesz zaspokajać :D

nie pamiętam czy wypowiadałam sie w tym temacie :niepewny: ale u mężczyzn : pupa :p , brzuszek i ta "ścieżka do Leszka" :p
 

Zajcew

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Zdumiewa mnie że zdecydowaną większość Pań tak fascynują dłonie :wow: jest to dla mnie niepojęte i dziwne ale któż by tam zrozumiał kobietę:D
Ja osobiście uwielbiam kobiece piersi ale tylko te duże, na dalszych miejscach są twarz i włosy, natomiast co do tyłka nóg czy innych części kobiecego ciała to jeśli nie są ekstremalnie brzydkie to nie przykładam żadnej wagi.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
twarz, piersi, tyłek, nogi, ogólnie każda część kobiety jest sexowna na swój sposób.
 
Do góry