Najpiekniejsze Miejsca Na Swiecie...

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Mnie przypadła do gustu oprócz Teneryfy też Fuerta, na której w zeszłym roku spędzałam urlop. Jej przepiękne plaże robią wrażenie:) Chętnie wrócę tam jeszcze nie raz, jeśli tylko będę miała okazję:)
 

hundertwasser

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dla mnie najpiękniejsze miejsce na świecie to Włochy-Manarola. W Polsce-Kraków, Poznań. Mam nadzieję, że niedługo znowu tam wrócę.
 
W

wiki9969

Guest
A ja uważam, że to Zakopane jest najpiękniejsze i żadne inne miejsce nie może mu się równać. :)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Nie sposób wymienić takich najładniejszych miejsc na świecie,ponieważ jest ich naprawdę mnóstwo. Zacznijmy nawet od Europy i stolic: Paryż,Rzym,Wiedeń,Budapeszt,Lizbona- każda z nich ma swój urok.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Co do europejskich stolic, to na pewno warte są odwiedzenia, kilka lat temu byłam na niezapomnianej wycieczce objazdowej właśnie po stolicach Europy - coś pięknego, każdy dzień w innym mieście, chociaż największy niedosyt czułam po Paryżu i dlatego zamierzam tam wrócić na dłużej:)
 
R

robert.sk

Guest
Ja z całego serca polecam wam nasze Polskie Kaszuby :)
Jesli nie byliście tam to koniecznie trzeba się wybrać, ludzie jeżdżą za granice a polskich krain nie zwiedzają - sprawdźcie tutaj fotki http://www.e-kaszuby.pl/ jak to wygląda.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
najpiekniejsza na świecie całym jest Gruzja, to nic, że ostatnio przereklamowana. GRUZJA JEST PIĘKNA :) Czy ktoś mnie poprze? :)
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja zakochałam się w Grecji, a dokładnie zauroczyła Nas wyspa Rodos, Grecos Holiday z którym byliśmy na wakacjach zapewnił Nam bardzo ciekawą wycieczkę objazdową po wyspie.
 

mrowa2

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jest wiele miejsc, którym określiłabym tym mianem, ale gdybym miała wybrać tylko jedno, to chyba byłby to Mediolan.
 

darkylight

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli już mowa o najpiękniejszych miejscach na świecie to istnym grzechem byłoby nie wspomnieć o cudownej Chorwacji i tutejszym Parku Narodowym Jezior Plitwickich. Widoki zdają się być żywcem wyjęte z bajki, prawdziwy RAJ na ziemi.
 
Do góry