Najpiekniejsze Miejsca Na Swiecie...

arizona

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Jak dla mnie to Tatry, Kraków i Zakopane niestety zapchane turystami, ale czemu się dziwić? :] I jak już wygram w lotka to oczywiście za długo w Zakopcu nie posiedzę. Automatycznie kierunek Chiny na Wielki Mur, Oceania i Australia obowiązkowo z Sydney, a później w drugą stronę: Brazylia, Chile. No i skoro już jestem tak blisko to wypadałoby skoczyć do USA. Jak na razie to mogę sobie tak jeździć palcem po mapie... <_<
Na dzisiejszy dzień wystarczyłoby mi fiordowe wybrzeże Norwegii.
http://soletravel.pl/files/przewodniki/fiordy.jpg
 
D

Dorka123

Guest
Norwegia super :) też bym chętnie pojechała, póki co jeśli chodzi o Kraje Skandynawskie to trzymam się bliżej... Szwecja, może Dania, kuszą mnie te jarmarki: http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=263003&id=166484480815
 

hannina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kutno
Jak dla mnie to Tatry, Kraków i Zakopane niestety zapchane turystami, ale czemu się dziwić? :] I jak już wygram w lotka to oczywiście za długo w Zakopcu nie posiedzę. Automatycznie kierunek Chiny na Wielki Mur, Oceania i Australia obowiązkowo z Sydney, a później w drugą stronę: Brazylia, Chile. No i skoro już jestem tak blisko to wypadałoby skoczyć do USA. Jak na razie to mogę sobie tak jeździć palcem po mapie... <_<
Na dzisiejszy dzień wystarczyłoby mi fiordowe wybrzeże Norwegii.
http://soletravel.pl/files/przewodniki/fiordy.jpg

oj zgadzam się, dla mnie też zakopane najcudniejsze. i nasze polskie morze ze złocistym piaseczkiem, ale to latem. teraz marzy mi się tylko mroźne, zaśnieżone zakopane i niesamowity herbaciany drink w restauracji belvedere... te drinki to się robią całkiem znane, aż w klubie miłośników dobrej herbaty o nich piszą, ostatnio znalazłam jak przegląałam - http://www.klub.dilmah.pl/blog/entry/pyszne-widoki-i-nie-tylko/
 
B

benjamima

Guest
Tatry Polskie są piękne, ale faktem jest, że nawet na najtrudniejszych szlakach jest masa turystów... Także gdzieś ta atmosfera obcowania z atmosferą ucieka... Chyba że podróżuje się w nocy - wtedy jest naprawdę świetnie :)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Pięknie jest w Tabie w Egipcie :D morze czerwone , piękne rafy koralowe :) widoki ehh i ciepło :) chociaż Fuaventura też podobno jest piękna.
 

baobabik

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Santoriniiii !!!! :D Może to wynika z tego, że jeszcze nie widziałam wielu rzeczy ale jak na razie to jest najpiękniejsze miejsce jakie widziałam! Nie mogłam się napatrzeć jak pierwszy raz zobaczyłam zachód słońca nad kalderą :) Cudnyyy :D
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Dla mnie z kolei Paryż (nic nowego ;)) i Lwów - jestem w nim zakochana, to miasto ma klimat ;)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Już w samej nazwie Paryż jest coś magicznego... Niedługo się wybieram, może ktoś poleci jakieś urokliwe zakątki miasta??? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
D

Dorka123

Guest
jeśli chodzi o Paryż to wybrałabym się na wycieczkę zorganizowaną, żeby niczego nie przeoczyć i mieć przewodnika zawsze pod ręką... ceny są dość niskie, około 900 zł w Itace, a zwiedzić można sporo, program obejmuje wiele ciekawych miejsc
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ALe taka prawda, jak widziałam w ich ofercie w dobrej cenie można naprawdę dobrze zwiedzić Paryż. Ja byłam tylko w Rzymie na własną rękę i wiem, że z przewodnikiem to jednak nie to samo.
Teraz patrzę to na 6dni jest wycieczka za 799zł.
 
D

Dorka123

Guest
no to spoko, moim zdaniem warto.... będąc w domu pewnie niewiele mniej się wyda w ciągu tygodnia ;)
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Swiat ma mnostwo uroczych miejsc i regionow. Jednym z karjow obficie wyposazonych w cuda natury to Nowa Zelandia. W tym kraju mniejszym od Polski mozna spotkac strefy klimatyczne od podzwrotnikowej do calkiem chlodnej, kapac sie w goracych zrodlach czy blotach, podziwiac gejzery i czynne wulkany, wspinac sie na szczyty lezace wysoko ponad granica wiecznego sniegu, zjezdzac na nartach jezorami lodowca az do palm, ogladac fiordy i jeziora, groty i niemal wszystko co na swiecie mozna spotkac z wyjatkiem prawdziwych pustyn i paru innych zjawisk.

pozdrawiam,
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Ja jestem zakochany w Azji... Moje dwa najwspanialsze miejsca na ziemi to Tokio i Pekin... Z czego Pekin jest u mnie na pierwszym miejscu. Wspaniałe, przesiąknięte historią miejsce. No i do tego bardzo tanie, kucha przepyszna, setki kulinarnych dziwactw. Itp. Chciałbym tam mieszkać na stałe!

Jeżeli kogoś interesuję, to ze swojej podróży do Pekinu napisałem nawet relację, opisując swoje przeżycia oraz wszystko to, co warto zobaczyć :) http://www.taniezwiedzanie.com/sites/209/Relacja%20z%20Pekinu%20-%20cz%C4%99%C5%9B%C4%87%20czwarta
 
A

Anna123aa

Guest
Ja w tym roku jadę do Portugalii przez HTC!:) Mamy tam apartament, jeździmy już od 2 lat. Gorąco polecam - piękny kraj i trochę niedoceniany przez Polaków. W przyszłym roku marzy mi się Teneryfa. Jest tu może ktoś, kto chciałby się wymienić w ramach timesharingu?
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Jest dużo pięknych miejsc, ale ostatnio najbardziej mile wspominam wycieczkę na Kubę :) Fantastyczny kraj z niepowtarzalnym klimatem o pięknych plażach i cieplutkiej wodzie:) Uważam, ze jest to zdecydowanie jedno z piękniejszych miejsc na świecie, które dotychczas odwiedziłam.
 

kilerpiast

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Wyspy Kanaryjskie dokładnie Teneryfe byłem tam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry