Najpiekniejsza chwila w Waszym życiu?

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Mój każdy sen jest piękny, bo niemożliwy do spełnienia; przecież nie urosną mi skrzydła, nie zacznę siłą woli przenosić rzeczy no i.. Cam Gigandet ma mnie gdzieś :(


:p :D
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Zawsze myślę, że taka chwila już była, że była tylko jedna, najpiękniejsza, ale jak mam sobie ją przypomnieć, to tak na szybko nie potrafię!!!!
Stąd wniosek, że miałam i mam nadzieje, że będę miała wiele jeszcze najpiękniejszych chwil w życiu :) Mnie cieszą w ogóle takie drobne, dla niektórych nic nie znaczące, przyziemne sprawy :) :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Każdy jest na całe szczęście inny i każdego cieszy co innego; jeden jest w niebowzięty jak dostanie kwiatka, a dla drugiego coś normalnego :D Ja np. kiedyś cieszyłam się przeogromnie jak zatopiłam Marzanne na naszej-klasie :D :D xD
 

Lucy Mc Bride

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
w Polsce
Najpiekniejszych chwil jest wiele w naszym zyciu, wazne tylko, by umiec je dostrzec. Przedmowczyni napisala, ze te drobne i przyziemne sprawy tez moga byc tymi najpiekniejszymi chwilami, bo potrafia dac radosc, ktora sprawia nam chociazby kazda dobrze zrobiona praca (nawet ta w domu czy w ogrodzie). Najpiekniejsza chwila moze byc przeblysk slonca w pochmurny dzien. Wystarczy, abysmy tylko byli wrazliwi na to piekno, a z pewnoscia je zauwazymy.
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że masz rację :) Chodziło mi tylko abyście wymienili konkretne Wasze przykłady :) , a nie o definicję pięknych chwil.. choć są ładne i prawdziwe :) .
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Było ich trochę. Mam nadzieję, że sporo jeszcze będzie.

Niektóre trwają ciągle od pewnego czasu ...
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
wiele rzeczy mnie cieszy i chyba najpiękniejszej chwili w życiu nigdy nie będę potrafiła określić. W każdej chwili mojego życia jest to inne wydarzenie. Np na dzień dzisiejszy najpiękniejszym dniem mojego życia, był dzień gdy poznałam mojego chłopaka (taaak wiem, osoby starsze ode mnie pomyślą, że jestem kolejną głupią zakochaną małolatą ale mnie to nie obchodzi bo wiem co czuje) ale pewnie za 10 lat najpiękniejszym dniem mojego życia będzie albo mój ślub albo narodziny dziecka ... (o ile to bedzie miało miejsce)
 

mia22

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
najpiekniejsza chwila? każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy, i jedyny w swoim rodzaju! :) ale taki najpiekniejszy moment jak dla mnie to był w zeszłe lato w wakacje jak razem z kuzynką wybrałysmy się na grzyby o 5. 00 nad ranem :) pieknie przyroda budzila się do życia, słońce wschodziło, rosa... rześkie powietrze... po prostu coś wspaniałego!:) balsam dla duszy! :):) wogóle jak dla mnie letni poranek to najpiekniejsza pora dnia! :):)
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
najpiękniejsza chwila.. 25 lutego tego roku , cudny dzień..nie zapomne go do końca życia , ogólnie okres ostatnich 4 miesięcy był dla mnie wspaniały.
 

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
Moja najpieksza chwila w moim zyciu to ta jak poznałam mojego chłopaka ;>



Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.​
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Miałam w życiu bardzo dużo pięknych chwil, tak samo jak i tych złych, ale nie mogę sobie przypomnieć takiej, która byłaby najpiękniejsza, ciężko mi wybrać :) . A cieszą mnie bardzo różne sprawy, czasem takie, które dla innych wydawałyby się całkiem normalne, np. słoneczny poranek i pyszne śniadanie, pierwszy dzień w szkole, kiedy spotykam się znowu ze znajomymi po 2-miesięcznej rozłące :) .
 
Do góry