Najlepszy sposób na tłuszczyk

Mariusz777

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam! mam 19 lat, 187 cm wzrostu i waże 85 kg, mam problem z tłuszczem w okolicach brzucha, wygląda to paskudnie bo to taki celuli na boku brzucha ;/ mam pytanie jak najlepiej moge to zrzucic? kupilem ostatnio rowerek treningowy do domu ale nie wiem czy wystarczy sama jazda na takim rowerze. Nie zalezy mi na nie wiadomo jakim brzuchu tylko na tym by zrzucic ten celulit. Nie wiem moze jakimś kremem, balsamem to smarować? dodam jeszcze do tego ze waga nie rozklada mi sie jakos rownomiernie bo nogi mam chude a rece nie wiele lepsze. Zawsze bylem ostro chudy ale uprawialem duzo sportu wiec moze to tez mialo na to jakis wplyw. teraz niestety nie bardzo mam czas i warunki wiec zalezy mi na cwiczeniu w domu. Myślałem o a6w ale wlasnie nie wiem bo wydaje mi sie ze to mi tluszczu nie spali wiec zakupilem ten rowerek.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
dobrze myślisz, ćwiczenia na brzuch nie spalają tłuszczu, chcesz spalić tłuszcz? dieta i aeroby to wszystko.
 

Mariusz777

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
ale jakie te aeroby? jazdy na takim rowerku wystarczy ? no i jak slysze slowo dieta to nie wiem co mam o tym myslec. Nigdy nic takiego nie stosowalem bo zalezalo mi zeby przytyc a jak juz przytylem to glownie w okolicach brzucha a juz rece i nogi nie bardzo. Jaka dieta byla by dobra? Co mam jesc a czego unikac? niechcial bym zeby przy okazji tego ze mi spadnie tluszcz z brzucha to jeszcze zeszczupleja mi rece i nogi wiec nie wiem.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
aeroby to cwiczenia a wieć bieganie, skakanka rowerek, pajacyk ;]

a dieta z bilansem kcal ujemnym, obliczasz ile potrzebujesz przy twojej wadze wzroscie aktywnosci, na necie sa takie kalkulatorku i odejmujesz z 500kcal od tego i układasz dietke ;] gotowej nikt Ci na forum nie napisze, mozemy poprawic ewentualnie.

miejscowo ciezko jest spalic tłuszcz, ale staraj sie zachowac miesien wiec jak zeszczupleja Ci lekko ręcę ale fatem to nic sie nie stanie. bierz antykataboliki, np kup sobie BCAA albo HMB i jedz dużo białka, to tak w skrócie.
 

Mariusz777

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
dzieki za pomoc :)

Z ta dieta to jestem kompletnie zielony. Jak bys mogl napisac jakich produktow unikac a czego jesc wiecej bo sam to napewno sobie zadnej diety nie uloze a chodzi mi tak o ogolny zarys.

a zamiast tych antykatabolikow jak bym poprostu robil pompki czy cos ?
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Rowerek to był mądry wybór.....
Każdego dnia ćwicz brzuch jedy nie w weekendy możesz dać spokój
Rób dużo pow przynajmniej te 25 danego ćw skupiej się głównie na mięśniach skośnych tam gdzie masz fat
Trening pół godz i zaraz potem 45min rowerku ale intensywnie i popedałuj 30min rano przed śniadaniem
I oto cała filozofia....poczytaj o domowych św na brzuch pozdro:)
 

kasyk22

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
kup sobie l-karnityne lub jakis inny spalacz tluszczu, jezeli chcesz zrzucic z brzucha kup pas neoprenowy zeby tam grzalo. Aeroby to podstawa bieg, skakanka nawet pajacyki. Musisz utrzymac tetno w okolicach 90-110 przez jakies 30 minut wtedy trening aerobowy jest super. Ale nie rob ciezarow. Do tego dietka, unikaj potraw kalorycznych, pieczywo z ziarnem, jakies warzywa. Jezeli cos gotujesz to tylko na parze, zadnego duszenia, smazenia, itp. A i cwiczenia najlepiej wykonuj na czczo czyli przed sniadaniem badz po kolacji pozniej.
 

gosiaczeek23

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja słyszałam, że bardzo dobry na wyrobienie sylwetki jest squash.http://kobieta.netbird.pl/a/712/24312,1 Właśnie szukam jakiegoś klubu w moim mieście bo bardzo chcę się zapisać. Przy okazji zabawy spala się zbędne kilogramy:)
 
Do góry