Najlepszy podkład

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Witam! Jakiego podkładu używacie?
Pytam, ponieważ do tej pory spróbowałam już różnych i żaden nie dał mi prawdziwej satysfakcji. Myślę o zakupie czegoś lepszego, bardziej ekskluzywnego jak Revlon ColorStay (na kremoteka.pl za 69 zł)
Czy któraś z Was używała tego podkładu?
Warto?
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja mam podkład z rimmela cool matt mous (nie wiem czy dobrze napisałam :p ) z efektem chłodzenia, którego nie zauważyłam. poza tym niezły. bardzo wydajny.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ten podkład Revlonu jest bardzo dobry (ogólnie podkłady mineralne są super). Ale trzeb dokładnie go rozprowadzać. Nie używam go teraz ze względu na suchą skórę, bo wygląda to okropnie. Niełatwo się go zmywa alle można przetańczyć całą noc w perfekcyjnym makijażu. Ja zdecydowanie polecam (ale tylko dziewczynom któe nie mają suchej cery)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
ja tez uzywalam roznych, wydałam mnostwo kasy na markowe fluidy, a najlepszy okazal się firmy Lirene (matujący) i dosyć tani, matowa gładka twarz przez cały dzien ;] polecam
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Aktualnie używam matującego podkładu Manhattan'u i jestem bardzo zadowolona :) Mat trzyma się świetnie, całkiem dobrze kryje niedoskonałości, wyrównuje koloryt cery- sprawdza się! Ale już na celowniku mam coś innego :D Podkład mineralny Everyday Minerals, w Polsce można go dostać na allegro. Trochę boję się wybierać odcień przez internet, ale słyszałam na jego temat tyle pochlebnych opinii, że już nic mnie nie odwiedzie od zakupu. Nie wiem tylko, czy zainwestować w niego po skończeniu tej tubki, czy na zimę kupić sobie jeszcze jedno opakowanie Manhattan'a (mówią, że na zimę właśnie lepsze są 'cięższe' mazidła).
 

aniagorzow

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
lubuskie
Podkład musi być odpowiednio dobrany do Twojego rodzaju skóry.
a więć ,np.
-skóra sucha: podkład nawilżający, w żadnym wypadku nie matujący.
-skóra tłusta : podkład antybakteryjny, matujący.
-skóra wrażliwa: podkład ,np.
La Roche-Posay UNIFIANCE FLUID MAT - Podkład do skóry wrażliwej mieszanej i tłustej





Chcesz wiedzieć więcej? Pisz. Chętnie pomogę.
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Naj? Vichy Dermablend (podkład korygujący). Fakt, że do najtańszych nie należy, jednak jest baaardzo wydajny.
 

Lulinka

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Długo używałam podkładu Maybelline Superstay Silky, podwójny-podkład i baza. Przez długi czas mi pasował, ale po jakimś czasie przestał juz wyglądać tak ładnie. Poza tym zawsze wkurzało mnie, że baza kończyła sie przed podkładem, a podkład jest zbyt ciężki do używania bez bazy. Jak zawsze wróciłam do sprawdzonego Lirene matującego, który jest tani, ale b. dobry :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Podobno z AA jest nie drogi a dobry,piszą tylko że jest zbyt brązujący. Trzeba go odpowiednio dobrać do rodzaju i karnacji skóry.
 

superwiewiorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja wciąż nie mogę dobrać sobie właściwego, zawsze jest za ciemny albo za jasny. Kilka razy już zdarzyło mi się spudłować. Jak myślicie, jak dobrać właściwy, chyba dużo zależy od oświetlenia? Może trzeba się zdać na czyjąś opinię?
 

jadvvisia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja wciąż nie mogę dobrać sobie właściwego, zawsze jest za ciemny albo za jasny. Kilka razy już zdarzyło mi się spudłować. Jak myślicie, jak dobrać właściwy, chyba dużo zależy od oświetlenia? Może trzeba się zdać na czyjąś opinię?

Rozejrzyj się za jakimś promocyjnym spotkaniem. często w perfumeriach (i nie tylko) można umówić się na konsultacje z wizażystką, czasem zupelnie za darmo. Na przykład ja dziś idę na chwilkę do salonu Nissana przy ul. Puławskiej w Warszawie, będzie tam pani z Douglasa :)
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Jak dotąd nie znalazłam lepszego podkładu niż Unifiance La Roche-Posay. Wygląda bardzo naturalnie, dobrze się nakłada i rozprowadza. Fakt, że trudno jest dobrać kolor, ale jak ktoś ma jasną cerę to nie powinno być problemu, ja mam kolor nr 2. Ma fajną konsystencję, delikatną kremową i faktycznie mam wrażenie, że pielęgnuje jak krem. Co prawda jest dość drogi, ok. 70 zł, ale za to bardzo wydajny.
 

kamilka0704

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
53
zgadzam sie z tym , ze podklady mineralne sa bardzo dobre.; )ja w okresie zimowym uzywam podkladu meybelline pure liquid mineral.; )
swietny jest..wiele odcieni.. slicznie rozjasnia cere..tzn ..dodaje blasku..niewidoczny..ale dobrze kryjacy..; )
zas w okresie letnim..uzywam kremow tonujacych..poniewaz podklady..nawet mineralne..sa widoczne w sloncu..i niestety ,,splywaja''
polecam krem tonujacy Vischy..idealny na lato..do tego uzywam punktowo korektora w olowku firmy artdeco..swietny zestaw..a kiedy sie swiece..delikatnie pudruje pudrem z kolekcji pure mineral maybelline.; )
co do kosmetykow revlona..sa swietne..to prawda..ale z doswiadczenia wiem..ze niszcza cere bardziej niz np, wymienione wyzej kosmetyki..
gdy biore udzialy w sesjach..wlasnie te kosmetyki sa stosowane..po dluzszym uzyciu..efekt nie jest fajny..dlatego osobicie nie polecam..ale moze akurat warto sprobowac..; )
pozdrawiam
 

joanna104

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja mam bardzo jasną karnację, dlatego też trochę mniejszy wybór, bo nie zawsze w ofercie można znaleźć bardzo jasne kolory. Z czystym sumieniem mogę polecić dwa podkłady, są dość mocno kryjące (mam problem z naczynkami), ale naprawdę naturalnie wyglądają. Droższy, ale naprawdę warto poświęcić te pieniądze, bo jakość jest świetna - Estee Lauder double Wear (a na lato wersja light równie dobra). natomiast jeśli budżet ogranicza to wybieram Max Factor - Pan Stick (b. dobry, tylko niestety mało wydajny jak się używa na co dzień)
 

lenci

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Niedawno odkryłam super podkład - Mat Touch firmy Hean (w takiej szklanej buteleczce). Świetnie kryje i utrzymuje się naprawdę dłuuuuugo (to podkład silikonowy). W Warszawie trudno go dostać (nie wiem, jak jest w innych miejscowościach), ale można kupić w necie, na stronie producenta.
 
Do góry