Najlepszy krem do cery tlustej?

D

Dorka123

Guest
I wystarczy tylko taki produkt na noc? czy na dzień tez coś mają? moja siostra ciągle szuka "swojego kremu" i nie może trafić na nic odpowiedniego.
 
N

nianiaSweet

Guest
bo ze znalezieniem odpowiedniego kremu dla swojej cery nie jest tak łatwo, trzeba najpierw ocenić jej stan, ale proponuje szukać kremu do twarzy w aptekach, bardzo dobrej jakości kremy ma Vichy, dodatkowo nie zawierają parabenów (przekleństwo większości dzisiejszych kosmetyków) wiec nie będą uczulać.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To fakt, Vichy ma bardzo dobre produkty, moja mama ma kilka kremów od nich. Ja jeszcze na swój się nie zdecydowałam. Sama zaciekawiłam się tym serum do twarzy problematycznej. Mam problem z porami na twarzy i nie wiem już co stosować. Myślicie że pomoże?
 
N

nianiaSweet

Guest
określ swój typ cery u kosmetyczki, zapytaj jakich kremów powinnaś używać, ja ostatnio dowiedziałam się np. że mam suchą cerę pomimo tego ze jest tłusta więc tez się zdziwiłam nieco tą diagnozą, co do kremów Vichy myślę, że bez problemu znajdziesz w ich gamie idealny krem dla siebie.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Ja w ten weekend idę na dermokonsultacje właśnie z Vichy. Bardzo lubię ich kremy. Ostatnio używałam tego z serii Idealia, ale teraz chyba chciałabym spróbować przeciwzmarszczkowego Liftactiv, ale to muszę właśnie obgadać z ich babkami jaki właściwie jest odpowiedni krem dla mojej cery, bo nie wiem czy przypadkiem nie jest mieszana :p
 
N

nianiaSweet

Guest
specjalista na pewno dobierze odpowiedni krem do Twojej cery, ja ostatnio kupiłam krem Vichy Idealia, mogą go używać osoby z cerą normalną i mieszaną, ja jestem posiadaczką tej drugiej :) krem rozświetla skórę, która wygląda na świeżą, kolejny plus daje mu za to, że zmniejsza widoczność porów.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Idę dzisiaj właśnie na dermokonsulację :D i wiem, że znajdę swój krem. Poczytałam trochę i chyba idealny dla mnie będzie krem z Vichy Normaderm, ale zobaczymy! Jak wrócę to na pewno się pochwalę tym co dostałam!:)
 
J

Jula92

Guest
Mi pomógł krem do twarzy Ogórek i limonka Bielendy, on jest do cery tłustej i jak samrowałam się nim rano to mi się twarz tak nie swieciła :) Do tego nie wysuszał to niestety robi sporo kremów...
 
D

Dorka123

Guest
Dziewczyny, a nie wiecie czy są jeszcze w aptekach te katalogi z próbkami? Może w którymś mają próbki tego normadermu.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
U mnie w aptece jeszcze są tylko trzeba zapytać bo nie w każdej leżą na pólkach. Ale z tego co się orientuje to chyba nie ma próbki normadermu.
Jeżeli masz skórę z niedoskonałościami to żel głęboko oczyszczający mogę polecić. używam go już jakiś czas i dla mnie jest rewelacyjny.
Wspaniale redukuje niedoskonałości skóry, moja buzia nie błyszczy się tak jak kiedyś. Zaczerwienienia oraz przebarwienia zaczynają powoli znikać. Zamierzam sobie jeszcze dokupić inne dostępne środki z serii Normaderm. :) .
 
S

szyszana

Guest
Beauty Center w Józefowie, tam sobie zrób zabieg, który nazywa się czysta skóra, możesz go powtarzać. Bez większych problemów przywrócisz skórze normalność w bardzo krótkim czasie - tylko na dokładkę stosuj odpowiednie kosmetyki. Powinno być wszystko w najlepszym porządku.
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja co prawda mam cerę mieszaną ale skłonną do przetłuszczania i bardzo lubie krem młodzieńczy blask z bielendy, makijaż jest trwalszy i póżniej zaczynam się świecić :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Pani poleciła mi Vichy Normaderm krem nawilżający. Od razu pobiegłam po dermokonsultacjach do apteki i wieczorem była pielęgnacja (do rana nie mogłam wytrzymać). Krem ma fajna konsystencję, lekką. Wchłania się migiem i fajnie matuje. Skóra po nim jest miękka w dotyku i co najważniejsze - działa! W końcu wygrywam walkę z niedoskonałościami na mojej twarzy.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Z bieledy mają fajny krem korygujący z sebu control comlex można stosować w dzień jaki i noc.Moc olejków jest w kremie jak: makadamia,argan i marula:)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
to dla mnie moim ulubieńcem jest młodzieńczy blask bielendy, matuje i nawilża, czyli to co akurat moja cera najbardziej potrzebuje:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
candice90 napisał:
to dla mnie moim ulubieńcem jest młodzieńczy blask bielendy, matuje i nawilża, czyli to co akurat moja cera najbardziej potrzebuje:)
znam ten krem, mam mieszaną skórę i jest super,
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
no właśnie ja też mam mieszaną ze skłonnością to tłustej, więc w połowie dnia normalnie już się swieciła, albo wszystko się rolowało, ale młodzieńczy blask jest bardzo dobrą bazą pod makijaż a dodatkowo przy mocnym makijażu na codzień, po prostu zapobiega wysuszaniu skóry:)
 

Lelka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie najlepiej sprawdza się krem do cery tłustej z Clareny - Max Matt Cream - dostępny na uholki.pl. Odpowiednio nawilża, a także matuje moją skórę :)
 

Bluesa

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też mam problem ze zbyt tłustą cerą. Od pewnego czasu stosuję krem specjalnie dedykowany do cery tłustej marki organicseries. Działa antybakteryjnie i reguluje pracę gruczołów łojowych oraz zmniejsza wydzielanie sebum. Jest naprawdę dobry i co najważniejsze dla mnie jest 100% ekologiczny.
 
Do góry