Najlepszy internet?

S

serwor

Guest
No widzisz jaka demokracja?
Na Chiny krzycza ze blokują internet a u siebie robią to samo.
A w Polsce masz wszystko, nic nie blokowane a jesli cos zablokowane to wlasnie przez tych glosicieli wolnosci z UE i USA.
 
V

Vaffik

Guest
No fakt, we Francuskim internecie wolności próżno szukać ale ... nie mi dane przejmować się tym. Tutaj net kuleje.
 
V

Vaffik

Guest
W Polsce net ma poziom. Tutaj niby na papierze lepiej ale w Polsce było inaczej. Mam tu pod domem LTE w Vodafone to tną do 15Mb/s które i tak ciężko osiągnąć bo każdy pakistaniec, murzyn, rusek, arab, tunis i masa innych z ulicy nosi przy d... smartfona online. Naszybsza jest radiówka w SFR i hula 80-120Mb/s ale chcą za nią 29,90 miesięcznie. Jeszcze nie wiem - narazie się rozglądam i testuję.
 

bmors82

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No właśnie, przebija się z argumentami czy LTE jest dobre, lepsze, czy najlepsze jest w porządku, o ile nie masz jak podłączyć się do światłowodów. Tego nic nie przebije, żadne wi-fi, żaden sygnał radiowy.
 
V

Vaffik

Guest
Internet na zachodzie nie istnieje dlatego nie przykładają wagi do prędkości. Tu nikt a nikt nie wie co to jest Mb/s! Tu nikt nie przykłada wagi do tego jakiego smartfona przy pupie nosi! Tutaj nikt nie ssa z neta tysiące GB filmów! Nikt nie ssa tysiące mp3! Są wyjątki ale mało! Tutaj wszyscy wszystko ... kupują bo nie znają świata p2p i podobnych. Na dodatek są olbrzymie kary za piractwo. Tak jak w niemczech jeśli masz stałe, legalne łącze a namierzą żeś ściągnął jakiś film z "dzikiego" serwisu to Ci rachunek za prawa autorskie do domu wyślą. Praktykuje się prawo po cichu ale wszyscy o tym wiedzą. Po wielu latach "mieszkania" w starej Unii (wielu krajach) powiem że internet w Polsce to ... luksus ale tylko w znaczeniu słowa INTERNET bo reszta takich jak relacje międzyludzkie to kicha! DLaczego? Świat z ulicy w Polsce przeniósł się do neta i wrócić nie potrafi! We Francji jest inaczej. Ja oczywiście zacząłem reklamę warsztatu od internetu i wiecie co? I nic! Lipa na poziomie 100% lipy!
Tutaj - jeśli nie wysiadujesz z rańca w barze na kawie to nikt niczego o Tobie się nie dowie! Wyjątek to duże miasta. Ludzie w małych miejscowościach żyją niepisaną zasadą: nie znam, nie widziałem = nie biorę! Możesz sobie w cenniku wew szystkich opcjach na WWW zrobić wszystkie usługi po 0,00€ a i tak zero telefonu!
Mali usługodawcy żyją z poczty pantoflowej czyli puby, bary, restauracje, kioski, małe sklepy! Może to dziwne ale gdy szukasz dentysty - idziesz do baru! Gdy szukasz elektryka - idziesz do baru! Gdy szukasz mechanika, stolarza, pomocnika - idziesz do baru! Zawsze idziesz do baru!

A samo LTE krojone na paseczki po 5,10,15Mb/s to nie LTE! Po co mi internet z limitem danych?
Tutaj najczęściej w mobilnych są pakiety od 1 do 20GB i pa pa! Za te 20GB musisz płacić nawet po kilkadziesiąt euro!
Co to jest 20GB? 20 razy obejrzeć teleexpress??
Nawet na skajpa nie wystarczy jeśli masz po obu stronach dobre kamery od 3.0MPX w górę i obraz leci w choć by 720p!
Polska pod tym względem to luksus ale tylko w jedną stronę...
bo ludzie się znają ale po NICKACH i AVATARACH jedynie... a na dłuższą metę zgubne to...
 

michal32

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
pomyśl o Orange teraz maja w pormocji 39,99 w szybkos 80 i bez limitów no chyba ze masz firem to dsl orange porponuje sprwdza sie bardzo dobrze tylko cena to 120 zl z telfonem
 

Zdecydovany

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
bardzo dobry Internet na Vectra, również bardzo dobre promocje, warto zajrzeć :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Trudeau

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kupiłem ostatnio LTE w Play i szczerze mogę polecić. Dużo jeżdżę po Polsce i nawet w Koziej Wólce miał niezły zasięg.
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy najlepszy, ale ja mam internet LTE w playu, u mnie najlepszy zasięg ma - uprzedzam pytanie, testowałem i porównywałem :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
A internet światłowodowy? Jaki macie? Tu http://zgranapaczka.pl/ jest całkiem korzystna oferta, można też połączyć internet z telewizją światłowodową. Teraz wiele osób rezygnuje z UPC, bo wprowadzają możliwość podwyższania abonamentu w trakcie trwania umowy, a to jest całkiem niezła alternatywa.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ja miałem mega fajny internet póki nie skończyła mi się umowa. Potem wziąłem tablet + internet i płacę głupie 100 zł miesięcznie za 20GB, a uwierzcie mi, że jak gram w jakieś mega wymagające gry, albo kupię gre na steam i muszę ją pobrać, a waży ona 25, to nie pobiorę, bo o 5GB mam za mało. Crap totalny.

Co do teraźniejszego neta, to akutalnie znajomy udostępnia mi od pół roku przez wifi, nie narzekam. Dzięki niemu jestem w stanie spokojnie pracować, czasami u dziewczyny też korzystam z wifi, ale pobieranie oscyluje w około 200kb/s do 260kb/s w porywach. Mój stary internet pobierał 1mb/s co w zupełności mi wystarczało. Po umowie na tableta jak się skończy, biorę normalny nielimitowany internet, na którym spokojnie będę mógł pobierać wszystko w miarę szybko.
 

szoszana

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Szukam dobrego internetu mobilnego bez limitu danych. Wiem, że lejek w końcu i tak spowolni, ale zastanawia mnie, co musiałabym zrobić, żeby pod lejek podpaść. W sumie oglądam seriale online, youtube i to wszystko z takich bardziej obciążających, bo nic nie ściągam. Ktoś ma dobre doświadczenia z jakimś operatorem? Mam jednego na oku, bo zależy mi na hbo go, ale powiedzmy, że nie jest to aż taka karta przetargowa ;>
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiesz, ja teraz dałem moim rodzicom internet bezprzewodowy z Playa i korzystają naprawdę sporo a jeszcze nie mieli problemów z transferem.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja mam teraz w multimedii, fajne ceny i mało awaryjny. Śmiało mogę polecić. Wcześniej UPC w innym mieszkaniu i też 0 problemów, więcej imo zależy od tego w jakim regionie się znajdujesz.

@up

Czemu niby we Fracnji są zablokowane takie strony? Przecież to nie do pomyślenia, nie byłem we Francji, ale może twój internet provider ma jakieś problemy. W razie czego zawsze polecam OPERA VPN wbudowany w opere.
 
Do góry