Najlepszy FPS

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Witam. Jaki FPS lubicie najbardziej? Podajcie tytuły.

Ja lubie Medal of Honor: Allied Assault, Quake 4, Counter Strike.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Duke Nuken 3D, Blood. Ostatnie FPS jakie grałem i przeszedłem prawie całe, bo na ogół nie lubie takich gier. A Duken Nuken był naprawdę zabawny.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Duke Nuken 3D, Blood. Ostatnie FPS jakie grałem i przeszedłem prawie całe, bo na ogół nie lubie takich gier. A Duken Nuken był naprawdę zabawny.
Blood kopał zad. Te stare FPS ze sprite'ami zamiast potworów i muzyką w midi to było coś pięknego. A nic już nie przebije Doom'a. Odgłos przeładowywanej dwururki na zawsze będzie budził miłe wspomniena :).
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Widze że wymieniacie bardzo dobre tutuły. Tak... te stare gierki były bardzo fajne. Miały w sobie dużo dobrego klimatu. Dzisiejszym grom brakuje właśnie tego klimatu. Chociaż zdarzają się wyjątki.
 

cojack

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
To się nazywa First Person Perspective czyli FPP, FPS to wymysł graczy. FPS to masz Frames per second.

Najlepsze FPP jakie grałem to Medal of Honor, cała seria.
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
To się nazywa First Person Perspective czyli FPP, FPS to wymysł graczy. FPS to masz Frames per second.

FPS - First Person Shooter.
FPS - Frames Per Second to jest ilość wyświetlanych klatek na sekundę w grach sieciowych.

Nie wiem czy FPS jako gra to wymysł graczy. Możliwe.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Serious Sam we wszystkich czesciach, Doom 3 z dodatkiem, Fear z dodatkami, Alpha Prime, Timeshift.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
FPP to pojęcie szersze niż FPS, które ogranicza się do tzw. "strzelanek". FPP oznacza perspektywę z pierwszej osoby, łączy się z różnymi gatunkami jak RPG, np. Elder Scrolls.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Call Of Duty - cala seria, za to ze zawsze nadawal powiew swiezosci w swiecie FPS i szli o maly krok dalej w tym gatunku
Enemy Territory - za te lata ktore przy nim spedzilem... :D
Counter Strike - za to ze mimo lat nadal gra w niego miliony osob
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Zawsze się zastanawiam czemu tyle ludzi gra w CSa. Wiecie może? Przecież jest mnóstwo innnych lepszych gier. Nie mówie że CS jest zły.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A dlaczego tyle ludzi gra w Quake skoro jest mnóstwo innych gier? Myślę, że to po prostu kwestia przyzwyczajenia. Często jakąś grę darzymy sympatią bo mamy do niej sentyment. Poza tym ciężko być już na bieżąco, co pół roku wymieniając kompa...
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Co pół roku kompa zmieniać? Ja wymieniam od czasu do czasu jakąś część która mi wysiadła.
 

Razel

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Moj ulubiony FPS to oczywiscie Counter Strike, ale oprocz CS'a lubie pograc w Calla 2 ^_^
 
Do góry