Najlepszy Dzień Twojego Życia.

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Niewiem czy już coś podobnego istnieje bo nie znalazłam. Znalazłam tylko o najgorszym dniu. Możecie napisać jaki był was najpiękniejszy dzień w życiu ? Lub więcej czasu w jakim wasz szczęście trwało...

Najpiękniejsze chwile przeżyłam w te wakacje. Były wyjątkowe. Czułam sie nadzwyczaj piękna , dowcipna i zawsze byłam w centrum zaintresowania a wokół mnie pojawiali sie sami interesujący chłopacy... Oby te wakacje były jeszcze cudowniejsze. :) . Żeby tak było zawsze... na wakacje rozkwitam najbardziej.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Najpiękniejszy dzień w moim życiu to sobota 20.10.1990 roku :)
A dokładniej to o 13:55 się zaczął :p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Najpiękniejszy dzień w moim życiu to sobota 20.10.1990 roku :)
A dokładniej to o 13:55 się zaczął :p
oj u mnie 15.08.1989 byl chyba najgorszym dniem.....
a tego najlepszego to nie umiem wyroznic.....zyje chwila i na dzien dzisiejszy to DZIS jest ten najlepszy dzien (przynajmniej mam taka nadzieje ze bedzie najlepszym w moim zyciu ) :p :D
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Najlepszym i najszczęśliwszym dniem mojego życia był ten jak pojechałam na koncert Kombii :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
moje takie najlepsze dni w zyciu..hm..było ich bardzo duzo, zaliczam do takich dni,dnie w których byłam szczęsliwa, bawiłam się , śmiałam i nie zwazałąm na nic, czyli wszystkie te dni.. które miło wspominam, i które utkwiły mi gdzieś głęboko w pamięci ;)
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
ja mialam 2 dni:
1. jak poznalam moja pierwsza milosc, bylo to w gimnazjum
2. jak poznalam mojego misiaczka, druga milosc (jestem z nim do dzisiaj i bedziemy zawsze razem)


to sa moje 2 najpiekniejsze dni w zyciu
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
CHmm.. trudne pytanie:p To zalezy pod względem czego najlepszy dzień w życiu, a tak ogólnie to chyba wtedy, gdy poznałam moją najlepsza przyjaciółkę Anię:*:)
A drugi to taki, że poznałam kogoś innego jeszcze...=))
 

lenk@

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Gdańska
Najlepszy dzien hmmmmm............... 18-11-2005 poznałam mojego wspaniałego przyjaciela a kto wie może kogoś więcej a nie tylko przyjaciela :p
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
kiedy pierwszy raz włożyłam rolki na nogi(jakieś 10 lat temu).każdy w którym widze że moi rodzice są naprawde szczęśliwi.i będzie kolejny gdy ściągną mi gips :)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
wtedy kiedy udało mi się zapomniec i nie myśleć... odpłynąć gdzieś w otchłań i być wolną...
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Najpiękniejszy dzień mojego życia to 4 sierpnia 2005, w ten dzień pierwszy raz przystąpiłam teren Woodstocku :) byłam pod wielkim wrażeniem, i kolejne trzy dni przebywania tam były najpiękniejszymi dniami w moim życiu :D :]
 
P

paulincia=)

Guest
moj najpiekniejszy dzien to moje 14. urodziny - przyjachala cala rodzina i rodzina z daleka dzwonila do mnie - moj kochany dziadek nawet nie zapomnial o tym dla mnie waznym dniu;] no i oczywiscie znajomi nie zawiedli - bylismy na swietnym filmie w kinie;]
jesczez byly takie piekne dni ale tylko piekne - to byly dni w ktorych poznalam kamila ( mojego bylego) no i macka;] - to bylo w te wakacje;]
ogonie kazdy dzien jest piekny - bo z moimi kochanymi znajomymi no i czesto okropna rodzina - ale kochana;] tylko szkoda ze bez tego jedynyego...
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Hm... malo bylo szczesliwych dni, ale jeden z najszczesliwszych byl ten... kiedy przenioslam sie ze starej szkoly do mojej obecnej :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Sylwester 2005 - ten dzień był wyjątkowy - rozpocząl sie najcudowniejszy okres mojego zycia tego dnia.....
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
to bylo chyba w pod koniec listopada niepamietam juz kiedy...duzo rzeczy przemyslalam w samotnosci to byla chwila i wielka zmiana w moim zyciu :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
myślę, że dzień kiedy zgodziłam się znowu zostać dziewczyną Kamila :)
A takie dwa najpiękniejsze to przede mną- ślub (już za miesiąc) i poród (za 4,5 miesiąca)
 
Do góry