Najlepsze piosenki motywujace

Status
Zamknięty.

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
Zrobilem ostatnio playliste na ipoda specjalnie na trening lecz nie bardzo wiem co by tam dodac... jak w temacie wrzucajcie kawalki ktore najbardziej was motywuja.

Moja Playlista dotychczas:
The Chemical Brothers - Under The Influence
Rocket Empire - Cruising The Galaxy (Featuring Mina Fedora)
Survivor - Eye Of a Tiger (Barak S 2010 Club Mix)
rage against the machine - Wake up
Shpongle - a New way to say Hooray
Motley Crue - The Animal In Me
Motley Crue - Just Another Psycho
Metallica - Master Of Puppets
Lana del rey - Blue Jeans
Fleetwood Mac - Go Your Own Way
Tool - Lost Keys
The Pogues - Streams of Whiskey
The Pogues - Dirty Old Town
Derek And The Dominos - Layla (Piano Exit)
Clubbed To Death - Matrix soundtrack
Fleetwood Mac - Go Your Own Way
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Szczerze powiedziawszy to mało jest tych, które mnie nie motywują. Pewnie tylko te, które z racji przynależności do rodzaju muzyki, bądź linii melodycznej, czy słów do nich nie należą.

Jedną z tych motywujących jest "Gorszy dzień" - Dżem

http://www.youtube.com/watch?v=G34WYztsDmc
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Wiele zależy od sytuacji, do czego ma mnie utwór zmotywować. Czy ma to być uspokojenie, by przebrnąć dalej ? A może bojowo mnie nastawić lub zmotywować do wysiłku fizycznego, ruchu.
 
R

robert.sk

Guest
No ja też miałem problem z motywacją. Szczególnie po pracy żeby cokolwiek zrobić w domu czy dla siebie.
Takiej "energicznej" muzyki używałem do biegania jednak u mnie pojawił się problem w zmęczeniu. Wczoraj kupiłem coś takiego: Muzyka relaksująca

Wróciłem z pracy, włączyłem na 30 minut jedno nagranie i naprawdę pomogło. Nabrałem sił i chęci do działania.
Wypróbujecie to albo inne darmowe w Internecie bo jest tego trochę :)
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
NIestety na youtube kompilacje energetyzujce/motywujace sa zalosnie slabe. No chyba ze ktos lubi rap albo dn&b/jungle. trzeba raczej samemu znalezc dogodne kawalki.
Najlepiej na mnie dzialaja glosne kapele metalowe typu RATM,Motley creu,Korn,,the killers,metallica,motorhead,AIC, moze byc tez jakis energetyczny trance.
Takie kawalki wrzucajcie, prosze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry