Najlepsze kosmetyki!

O

Obrusik

Guest
Cała seria od Bielendy expert czystej skóry jest u mnie w zwykłej osiedlowej drogerii do której nigdy nie zaglądałam. Niestety są tez inne kosmetyki, które nie są sprzedawane w sieciówkach - szykuje się drenaż kieszeni :D
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja używam teraz głównie kosmetykow dla dzieci z Rossmanna i organicznych (masło shea, olej kokosowy, olejek tea tree). Moja skora jest bardzo "trudna".
 
J

jagnam

Guest
Ja staram się używać naturalnych kosmetyków zawierających ekologiczne składniki. Mam delikatną skórę i niestety ale wiele kosmetyków drogeryjnych ją podrażniało.Nie mialy na nią dobrego wpływu. Polubiłam greckie kosmetyki. Odwiedziłam Grecję i przywiozłam do Polski kilka mydeł oliwkowych oraz balsamy do ciała. Bardzo skuteczne, nawilżające oraz na bazie naturalnej oliwy z oliwek ( po prostu się w nich zakochałam). Dobrze,ze można zamówić je również i w naszym kraju. Na przykład tutaj:
http://flax.com.pl/


polecam wyprobować sobie szczególnie ich mydełka oliwkowe. Są to jedyne mydła z jakimi miałam do czynienia, które nie ściągały skóry. Skóra była po nich lekko natłuszczona oraz nawilżona.
cmyk_soap_greentea_fr.jpg
 
A

acidic

Guest
Obrusik napisał:
Cała seria od Bielendy expert czystej skóry jest u mnie w zwykłej osiedlowej drogerii do której nigdy nie zaglądałam. Niestety są tez inne kosmetyki, które nie są sprzedawane w sieciówkach - szykuje się drenaż kieszeni :D
Haha, zazdroszczę :D ja czasem musze dokladnie przetrzepac rosmanowskie polki :D ale dla tego bielendowego plynu micelarnego warto, bo jako jeden z nielicznych dokladnie zmywa makijaz i nie podraznia :)
 
O

Obrusik

Guest
To prawda, ten bielendowy micel u mnie sprawdza się lepiej od różowego Garniera.
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
peeling z bielendy gruboziarnisty, uzywam zawsze tego, szkoda ze jest w szaszetkach ale nie znalzałm jeszcze większego i lepszego odpowiednia dla niego
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja mam problem ze znalezieniem odpowiedniego peelingu dla siebie, zawsze mi coś nie pasuje, póki co robie sama z tego co mam pod ręką (np kawa). Ostatnio moim faworytem kosmetycznym jest podkład L'oreala Infallible 24h- używam go z kosmetyków chyba najczęściej, no może oprócz pomadki ochronnej, bo ją to katuję non stop i kremu półtłustego, Fajnie się nakłada, dobrze kryje i jest lekki na skórze - w ogóle go nie czuć.
 
M

marylamery

Guest
Pepitka napisał:
Ja mam problem ze znalezieniem odpowiedniego peelingu dla siebie, zawsze mi coś nie pasuje, póki co robie sama z tego co mam pod ręką (np kawa). Ostatnio moim faworytem kosmetycznym jest podkład L'oreala Infallible 24h- używam go z kosmetyków chyba najczęściej, no może oprócz pomadki ochronnej, bo ją to katuję non stop i kremu półtłustego, Fajnie się nakłada, dobrze kryje i jest lekki na skórze - w ogóle go nie czuć.
peeling do twarzy w moim przypadku to niezmiennie ten z bielendy mikrodembrazja, jest on w szaszetkach. Widocznie lepsza skóra i świetnie złuszcza, zawsze go uzywam przed nakładaniem maski zeby lepiej wchłaniały się składniki. Stosuję 1-2 razy w tygodniu
 
O

Obrusik

Guest
Peeling gruboziarnisty to mój ulubiony peeling i używa go też moja mama, chociaż ma cerę suchą i bardzo jej odpowiada. Ja akurat wolę peelingi w saszetkach, bo można je bez problemy zabrać na wyjazd czy na wakacje. Ten peeling staram się kupować na promocjach, od razu większą ilość i zawsze mam go pod ręką.
 
J

Jula92

Guest
Moim ostatnim hitem jest płyn micelarny z Biodermy, sensibo jakoś tak się nazywa. Dobrze zmywa makijaż i nic nie podrażnia, a ciężko znaleźć dobrze zmywający płyn...
 

kachna27

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
MowieGadam napisał:
Ja używam teraz głównie kosmetykow dla dzieci z Rossmanna i organicznych (masło shea, olej kokosowy, olejek tea tree). Moja skora jest bardzo "trudna".
Hej ja też ostatnio kupiłam sobie kosmetyki z serii rossmanowskiej babydream między innymi płyn do kąpieli oraz oliwkę i krem marki hipp i jestem bardzo zadowolona. Polecam.
 
B

bombonierka

Guest
Jeśli chodzi o kosmetyki to tylko i wyłącznie naturalne. Nie używam drogeryjnych kosmetyków bo chemia z nich szkodzi nie tylko skórze, ale również całemu organizmowi. Ostatnio używam produktów Organic Series, poleconych mi wcześniej przez kosmetyczkę i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo duży wybór produktów, a przede wszystkim są one stuprocentowo naturalne i ekologiczne.
 
J

jessi_ca

Guest
Moim must havem w zimową porę są roznorakie balsamiki i wazelinny do ust z bielendy- teraz mam arbuzową wazeline, wczesniej mialam balsam z olejkiem marula. Kazdy swietnie nawilza, chroni przed mrozem no i uwielbiam te smaki i zapachy ;)
 
A

amalane

Guest
Ja zimą mam problem z puszeniem się włosów pod czapką.Jak ją zdejmę to moje włosięta bardzo się elektryzują oraz wygląda to dość śmiesznie. Odkryłam maseczkę, która potrafi je ujarzmić. O dziwo nie jest to drogi kosmetyk bo zapłaciłam za nią niecałe 1,50 w biedronce. Mam wersję różową. Wczytałam się w skład oraz nie zawiera w sobie parabenów oraz innych sztucznych substancji co tez mi odpowiada ( zachęciło mnie to do wypróbowania). Jeśli będziecie kiedyś w sklepie to przetestujcie sobie.
 
A

amalane

Guest
A i bym zapomniala. Są to maseczki Perfect Me. Z tego co widziałam to jest to już stały produkt ( i dobrze, będę je kupowała).
 
M

maalamy

Guest
Ja pozostaję wierna oeparolowi, chociaż teraz przerzuciłam sie na serię hydrosense, bo ma filr przeciw odwodnieniu skóry, trzeba się przygotowac na wiosnę ;)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Tez to lubię , całą serię do twarzy i do ciała . Uwielbiam ten delikatny zapach ale przede wszystkim porządnie nawilża skórę.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
A stosujecie naturalne olejki? Takie tłoczone na zimno, jakich używają Arabki i Hinduski? Nie stosują w zasadzie nic więcej, a cery można im pozazdrościć... :)
 
Do góry