Najlepsze kosmetyki!

J

Jula92

Guest
alicja99 napisał:
ja odkryłam teraz teraz serium rozjasniające od bielendy, miałam problem z przebarwieniami po lecie, ale na szczęście udało mi śie doprowadzić skóre do porządku :)
A czy to serum jest z serii Skin clinic professional? Słyszałam o nim od koleżanki, właśnie zastanawiam się nad kupnem, bo mam dość bladą cerę i przebarwienia... Czy ładnie wyrównuje koloryt?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dziś z przyjemnością dodaję do polecanych podkład Superstay Better Skin od Maybelline. Kupiłam z ciekawości, zaintrygowana kompleksem energetyzującym i obietnicą ładniejszej skóry. Wiecie jak ja podchodzę do takich obietnic, ale... tym razem spotkało mnie przyjemne zaskoczenie. O kosmetyku możecie poczytać sobie tutaj http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/twarz/foundation/superstay-better-skin.aspx, a ja naprawdę stawiam piątkę i polecam uwadze. :)

superstay-better-skin-crop.png
 
O

Obrusik

Guest
alicja99 napisał:
ja odkryłam teraz teraz serium rozjasniające od bielendy, miałam problem z przebarwieniami po lecie, ale na szczęście udało mi śie doprowadzić skóre do porządku :)
Gdzie kupiłaś to serum, bo u mnie (na razie patrzyłam tylko na osiedlu) jak o nie pytałam w paru drogeriach prowadzących kosmetyki Bielendy, to panie odpowiadały, że takiego produktu nie maja i nic nie wiedzą.
 
M

MarcysiaK

Guest
ja kupiłam ostatnio balsam do ciała od bielendy z serii skin clinic professional z masłem shea- odzywczy balsam i jestem bardzo mile zaskoczona- bardzo fajny balsam. pieknie nawilża, szybko się wchłania
 
A

acidic

Guest
MarcysiaK napisał:
ja kupiłam ostatnio balsam do ciała od bielendy z serii skin clinic professional z masłem shea- odzywczy balsam i jestem bardzo mile zaskoczona- bardzo fajny balsam. pieknie nawilża, szybko się wchłania
Nie slyszalam jeszcze o tym balsamie bielendy a maslo shea to chyba dobry skladnik nawilzajacy prawda? Szukam czegos co dobrze nawilzy mnie po lecie.. Mówisz ze warto?
 
M

MarcysiaK

Guest
acidic napisał:
ja kupiłam ostatnio balsam do ciała od bielendy z serii skin clinic professional z masłem shea- odzywczy balsam i jestem bardzo mile zaskoczona- bardzo fajny balsam. pieknie nawilża, szybko się wchłania
Nie slyszalam jeszcze o tym balsamie bielendy a maslo shea to chyba dobry skladnik nawilzajacy prawda? Szukam czegos co dobrze nawilzy mnie po lecie.. Mówisz ze warto?
tam jest dodatek masła shea a to dobry składnik, ładnie nawilża moją skórę, cena oczywiście jak to bielenda nie za wysoka, moim zdaniem warto ten balsam jest bardzo fajny :)
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie najlepsze są kosmetyki naturalne najlepiej bio! Nie martwię się przynajmniej wtedy, że dostanę jakiejś alergii albo czegoś podobnego
 
O

Obrusik

Guest
MarcysiaK napisał:
ja kupiłam ostatnio balsam do ciała od bielendy z serii skin clinic professional z masłem shea- odzywczy balsam i jestem bardzo mile zaskoczona- bardzo fajny balsam. pieknie nawilża, szybko się wchłania
Mam ten balsam z Bielendy, ale w wersji nawilżającej z panthenolem i allantoiną. Używam dopiero od paru dni i jest ok. Udało mi się zlikwidować suchą, łuszczącą się skórę na nogach (łydkach). Podoba mi się to, że balsam jest bezzapachowy i dosyć szybko się wchłania, można go stosować rano i po paru minutach ubrać się do wyjścia.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Kupilam niedawno plyn micelarny z Bielendy, seria: Expert czystej skory. I jestem zaskoczona, bo swietnie zmywa makijaż i daje uczucie swiezosci skorze!
 

begsi

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię Ziaje, fajne i niedrogie kosmetyki :) Ostatnio testuje Perfecte, słyszałam o niej bardzo pochlebne opinie i chce się sama przekonać. Na razie używałam tylko kremu myjącego i powiem wam, że jest świetny! Nie ściąga skóry i nie wysusza.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
begsi napisał:
Ja bardzo lubię Ziaje, fajne i niedrogie kosmetyki :) Ostatnio testuje Perfecte, słyszałam o niej bardzo pochlebne opinie i chce się sama przekonać. Na razie używałam tylko kremu myjącego i powiem wam, że jest świetny! Nie ściąga skóry i nie wysusza.
Polecam Sylveco. :p Naturalne i dobre.
 
O

oladobak

Guest

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
ja lubię bielende, niedawno dostałam od ammy olejek do kąpieli własnie od bielendy- nie wiem gdzie kupiła, bo ja zazwyczaj jestem w rossmanie a tam go nie widziałam,
otóż dostałam olejek do kąpieli i pod prysznic :http://bielenda.pl/produkty/polinezja-spa-dwufazowy-olejek-do-kapieli-i-pod-prysznic-orchidea-algi-laminaria
podoba mi się, że jest duży, bo ma 400 ml, olejek kokosowy- po tym skóra jest fajna mięciutka, zapach ma też piękny.
Tez mam ten olejek do kapieli z Bielendy! To jest seria SPA Polinezja :) To prawda- slicznie pachnie!
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
kornelka87 napisał:
Kupilam niedawno plyn micelarny z Bielendy, seria: Expert czystej skory. I jestem zaskoczona, bo swietnie zmywa makijaż i daje uczucie swiezosci skorze!
a jak masz cere? też chce kupić ten płyn,bo doradziła mi go Pani w drogerii, ale chce najpierw skończyć swój obecny
 
O

Obrusik

Guest
A ja mam peeling cukrowy, mleczko i dwufazowy olejek pod prysznic z serii SPA Azja Bielendy. Bardzo fajnie pachnie i jak na razie najlepiej spisuje się peeling. Jak wykończę SPA Azję planuję jeszcze spróbować produktów z serii SPA Ameryka.
 

alicja99

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
ja odkryłam teraz teraz serium rozjasniające od bielendy, miałam problem z przebarwieniami po lecie, ale na szczęście udało mi śie doprowadzić skóre do porządku :)
A czy to serum jest z serii Skin clinic professional? Słyszałam o nim od koleżanki, właśnie zastanawiam się nad kupnem, bo mam dość bladą cerę i przebarwienia... Czy ładnie wyrównuje koloryt?
tak dokładnie o tym mówie. Wiesz co na mojej skórze juz nie widać plamek więć si sprawdził bardzo dobrze. Sama mam cere mieszaną i bardzo problemową i w zasadzie bałam się go używać, ale nie zaluje, że się skusiłam bo widocznie nie ma podrażniających składników:)
 
M

michasia90

Guest
kosmetyczka191 napisał:
Kupilam niedawno plyn micelarny z Bielendy, seria: Expert czystej skory. I jestem zaskoczona, bo swietnie zmywa makijaż i daje uczucie swiezosci skorze!
a jak masz cere? też chce kupić ten płyn,bo doradziła mi go Pani w drogerii, ale chce najpierw skończyć swój obecny
Tez mam ten bielendowy płyn, mam cere mieszaną :) Sprawdza sie super :) Nie tylko dokladnie zmywa makijaz, ale zmiekcza skore ;) jest bardzo gladka ;)
 
O

Obrusik

Guest
Niestety ani w Rossmannie, ani w Naturze nie widziałam tego nowego płynu micelarnego od Bielendy, są olejki do zmywania, jakieś toniki. Te sieciowe drogerie trochę z opóźnieniem wprowadzają na swoje półki nowości.
 
A

acidic

Guest
Obrusik napisał:
Niestety ani w Rossmannie, ani w Naturze nie widziałam tego nowego płynu micelarnego od Bielendy, są olejki do zmywania, jakieś toniki. Te sieciowe drogerie trochę z opóźnieniem wprowadzają na swoje półki nowości.
To racja, czasem tez musze sie naszukac za produktami w drogerii... Ale ten plyn micelarny warto kupic- bardzo dokladnie zmywa makijaz, w tym tusz do rzes i nie podraznia skory!
 

patipati2

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
zapytaj jakiejś pani w drogerii, bo być może są róznie porozstawiane. Też mam ten płyn, bo akurat on nie podraznia mi oczu a wczesniejsze niestety powodowały szczypanie.. teraz jestem w trakcie poszukiwania idealnego kremu na noc, może jakiś polecacie do skóry mieszanej?
 
Do góry