Najlepsze Horrory

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Witam
Potrzebuję 2 najlepsze (czyt. najstraszniejsze i w ogóle) horrory na seans filmowy..
I zarazem kilka komedii romantycznych też dość fajnych... polecicie coś? Z góry dzięki :p
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Horrory:
-1408
-Sweeney Todd
Komedie romantyczne
-Ja wam pokażę
-Wpadka
-tylko mnie kochaj
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Hm .... Komedii romantycznych nie oglądam,więc nie będę mogła Ci nic polecić :p A jeżeli chodzi o horrory ... Zależy co lubisz ;) Ja polecam azjatyckie(Klątwa,The Ring,Infekcja,Vidmo Shutter,Czerwone Pantofelki,Reinkarnacja,itp.) przede wszystkim za względu na klimat i ciągle to rosnące napięcie podczas oglądania :D Jeśli chodzi o amerykańskie produkcje to polecam :"Tunel śmierci" , "Lęk"(są dwa filmy o tym tytule,akcja jednego filmu toczy się w lesie a drugiego w metrze), "Martwe Ptaki" , " Ziemia żywych tropów" , "Stay Alive" i "Nie oglądaj się teraz " z Sutherland'em. Co do tego ostatniego to ciężko go znaleźć, ale w jakiejś dobrej wypożyczalni powinien być :)
 

Attachments

  • okladka_200.jpg
    okladka_200.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 726
  • lek_1.jpg
    lek_1.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 795
  • lek_2.jpg
    lek_2.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 918
  • dead_birds.jpg
    dead_birds.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 1 163
  • stayalive_l200602241837.jpg
    stayalive_l200602241837.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 1 200
  • tunel.jpg
    tunel.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 875
  • dead.jpg
    dead.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 190

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
no ja polecę:
ils francuski horror na faktach
egzorcyzmy emily rose jezeli nie widziałas w co watpie
art of the devil 2
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
ach dziękuję wszystkim :* :*
Naprawdę bardzo mi pomogliście :D

Komedia romantyczna jest dla siostry żeby się czymś zajęła gdy my będziemy oglądać horrory :D taki babski wieczór :p
 

mlodypoznaniak

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja bym polecil cos innego z horrorow np. Krag I, Krag II, Droga bez powrotu, Rasa, Lęk,

A z komedi... to Eurotrip... Bussssska !
 

dyee

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
jaram sie tym
requiem dla snu
egzorcyzmy emilli rouse
GIA i Edit Piaff to juz nie horrory ale filmy są swietne ;)
 

nitron2o

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Barlinek
Na komediach romantycznych to zbytnio się nie znam (ew. "Co się zdarzyło w Las Vegas) a z horrorów to szczerze polecam ANATAVILLE!!!! Najbardziej zaje***,
wyje*** i w ogóle horror świata. Streszczając: w pewnym domu mężczyzna zabija żonę i 6 dzieci. Zeznaje, że zmusiły go do tego "głosy". Oczywiście zostaje skazany i sprawa zostaje zamknięta. Po kilku latach do tego samego domu wprowadza się kolejna rodzina. Wszyscy są heppy, bo dom tani i okolica fajna, wiecie.
Głowa nowej rodziny (czyli główny bohater) powoli zaczyna słyszeć "głosy". W tym samym czasie jego córka znajduje nową koleżankę, której... nikt nie widzi. No i później dopiero rozkręca się fabuła. W filmie nie ma prawie krwii (jest góra w dziesięciu scenach i wcale nie leje się hektolitrami).
Jedyny film, który trzymał nie w napięciu!!! Całą atmosferę strachu buduje doskonała muzyka i świadomość, że film jest na faktach. Tak, dobrze widzicie NA FAKTACH!!! Szczerze polecam!

P.S. Uwaga! Czytaj to tylko, jeśli masz słabe nerwy! W przeciwnym wypadku efekt zniknie:
Jeżeli nie chcesz dostać zawału to omiń scenę, w której chłopczyk wchodzi w nocy do toalety. To co zobaczył wychodząc z niej było tak zaje*** zrobione, że jeden z moich kolegów z którym oglądałem film omal nie zemdlał ze strachu. Dosłownie! Jednak na waszym miejscu sprawdziłbym się i zobaczył, czy wytrzymam BB)
 

Modern Monkey

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
my own my
requiem dla snu
to wg Ciebie horror czy komedia romantyczna?? :mruga: lol...

Najlepszy horror to The Blair Witch Project (tylko 1 część!! druga jest do bani, szkoda czasu), niesamowity klimat, a ciekawy sposób montażu i realizacji sprawie wrażenie filmu dokumentalnego. Zero duchów, zombie, hektolitrów krwi czy innych gówien a jak się go ogląda to ze strachu można narobić w gacie. Najlepiej oglądać na kinie domowym oczywiście.
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Podkarpacie :P
Ja z horrorów ( a małe doświadczenie w tym mam) polecam "Egzorcyzmy Emily Rose", co mnie jeszcze przeraziło, to "Klątwa" i tyle pamiętnych horrorów oglądałam :p

A z Komedii romantycznych, weź siostrze " Książę i ja" i "Książę i ja 2" :)
 

justice

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
-Sleepy Hollow (Jeździec bez głowy) - nawet straszny
-The Ruins (Ruiny) - bardziej oblesny
-30 day's of night (30 dni nocy) - straszny
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Czemu nikt nie wymienił 'rec' ;o?
Jak chcesz oglądać z dziewczyną to polecam, film jest nagrywany cały czas jedną kamerą jak w 'cloverfield' dlatego teraz tylko taki horror jest mnie w stanie przestraszyć, chociaż jeszcze 'oko' opowieść ciekawa, straszny mało
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
może dlatego że rec dopiero będzie wchodziło do kin
popierasz piractwo?
 
K

kfiatushekk

Guest
Ja nie mam dużych wymagań co do horrorów, podobało mi się "Lśnienie".
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
ja polecam mało znane "Dead Silence" z baardzo zaskakującym zakończeniem - film coś na styl zabijającego clowna. Bałam się też na "Widmo" ("Shutter").
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Na komediach romantycznych to zbytnio się nie znam (ew. "Co się zdarzyło w Las Vegas) a z horrorów to szczerze polecam ANATAVILLE!!!! Najbardziej zaje***,
wyje*** i w ogóle horror świata.
Ten film się akurat nazywa "Amityville", a nie tak, jak w powyższym poście. Małe sprostowanie (;
 
Do góry