Najlepsze Dyskoteki W Polsce!

I

iskrastce

Guest
Najleprze dyskoteki w Polsce!!!

No ja nie daleko starachowic mam DISCO PARK RUDKI. Jest to moja ukochana dyskoteka :D .A wy jakie macie dyskoteki w pobliżu swoich miejscowość. A tak wogóle mimi marzeniem jest jechać do kołobrzegu na balety!!!pozdro
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
EGIPTEKA w Tarnowskich Gorach:) Nie ma bata na tą dyskoteke :D :D :D
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
egipteka.... ale w moim miescie jest tez zajefany klub... hmm co sobote odbywaja sie tam dyski - Letocha :D No i inne impry tez ;p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
U mnie mnie nie ma takiej naprawde fajnej. Wszystkie sa dobre i zadna sie nie wyroznia.
 
T

Twardy

Guest
najlepsza imreza jest w Łabuniach w klubie Gorzelnia [ www.klubgorzelnia.pl ]
 

zordon

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań ;)
Tutaj Macie oficjalny ranking klubów w Polsce => http://ftb.pl/ranking_klubow.asp

Jak widać Eko no. 1 ale ja tak nie uważam... Energy2000 cieszy sie duzą popularnoscią jak i niektóre Protki... ;)
Osobiscie uczeszczam do Jamy w Poznaniu, nie jest to aż taki dobry klub, ale treba gdzieś w końcu chodzić...
A 7th już dawno mi zbrzydło... :/

<pozdr>
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Najlepsza dyska jest u "Żyda" w pobliskiej wsi Wyry obok mego miasta MIKOŁÓW
 
B

Baca..

Guest
Tak naprawde to moi zdaniem najlepsza dyskoteka to EKWADOR(Manieczki), KANTY(Jaworzno),ENERGY 2000...a w tym roku polecam impreza organizowana przez EKWADOR nad morzem...naprawde super!!!..polecam..!! :D
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
Najlepsza dyskoteka jest w klubie :cool: :cool: "Milenia mafii Mieleckiej" :cool: :cool: w Woli Mieleckiej !! Zapraszamy w każdą sobote o godzinie każdej byle nie bylo jasno !!! :) :) :)
 
D

dzejkob_nswp

Guest
ja nie bede patriota sadeckim bo w saczu nie ma naprawde dobrej imprezowni :/ ale na pewno moge polecic energy2000 bo faktycznie dobra muze tam graja 8)

[ Dodano: 10 Maj 05, 16:29 ]
ja nie bede patriota sadeckim bo w saczu nie ma naprawde dobrej imprezowni :/ ale na pewno moge polecic energy2000 bo faktycznie dobra muze tam graja :cool:
 

Mada__17

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Na Śląsku ;))
Bezpośrednio w moim mieście nie ma żadnej fajnej dyski, ale z rzcj tego, że mieszkam na śląsku to jetem bywalcem Egipteki (Tarnowskie Góry), Piramidy (Chorzów), Bravo (Gliwice) i Mega (Katowice) sama nie wiem gdzie mi sie podoba najbardziej, ale wszedzie jest super ;)
 
M

mr.?

Guest
oto dyskoteki w których się bawie i polecam:

1. Bravo - Gliwice
2. Wyższy Wymiar - Katowice
3. Piramida - Chorzów
4. Misterium - Katowice
5. Egipteka - Tarnowskie góry
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Niedługo bo już 18 czerwca w Lodzi jest Sommer with Free Your Mind ....manieczki hihi imprezka na całą noc:) juz sie doczekać nie mogę :) :p Na brak klubów nie narzekam, tylko chodzić ... :p :p :p paps
 
E

er claudio

Guest
A Z T E K A w Budkowicach !!! :rotfl: trasa Opole - Kluczbork zjazd we wsi Jelowa :D Browar Muza i LASECZKI :hyhy:
 
Do góry