Najlepsze Dyskoteki W Polsce!

L

lilly

Guest
25 maj wpadajcie do PIRAMIDY w Chorzowie gra Benny Benassi Bedzie zajefajna impreza!!! :) :) :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
t..............r............e................z................o...........r..............ihhihi
 

martunia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
własnie 18 czerwiec Hala Sportowa!! juz nie moge sie doczekac ,ale bedzie zajefajna impreza :).
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
hmmm...w nastepny piatek...w Bley Skay graja DJ-e z TREZORA i MANIECZEK ________okolice szczecinaaaaa_______Zapraszamy...pewnie bedzie sie działo,oj bedzieeee :]
 
E

Emilka17Bxl

Guest
ja tez napisze
P
R
O
T
E
K
T
O
R
albo tez
P
A
R
A
D
A

M
I
L
O
S
C
I
:D:D:D:D:D:D<lol>

[ Dodano: 16 Czerwiec 05, 21:59 ]
faithless, spoko nie ma czasu wpadne na parade milosci ale jak ty bedziesz na niej :D i bedziesz zemna sie tez bawil :p spoko ??
 
E

Emilka17Bxl

Guest
faithless, spoko czymam cie za slowo :D :rotfl: ;) heheh no ale jak cos to tam sie spotkamy :D
 

wuka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
zapraszam do EPSYLONU koło Krakowa na trasie do BIelsko_Białej

Pozdro
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A może ktoś tak przyjedzie do Kopanicy albo do Karpicka Albo do Manieczek lub jesli ktoś woli Do Zielonej do klubu studenckeigo.
 
M

Metanabol

Guest
wsomie to czestym Bywalcem jeste w Protku w Glogowie i w Sfinksie w Sarnowej te dwa Kluby daja rade i to mocno.

POZDRO dla wszystkich odkurzaczy
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
Emilka...niom tak,co jak co ,ale to jest prawda...bale w stylu manieczki sa naj naj..i wogole...a co ja ci mowie,sama zreszta wies ;)
 
C

cinus

Guest
U mnie w Pile najlepszym Klubem jest ,,EDEN" :hyhy: Była też taka jeden klub ale go zamknieto z powodu Ćpania i śmierci 2-3 osób :/
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A był ktoś moze w Lądku w "Faraonie" :zawstydzony: albo w Słupcy "Matrix" fajne klubiki i idzie sie zabawic nananaaaaaa :rotfl:
 
Do góry