Najlepsze Botki Na Zimę!

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja narazie chodze w moich czerwonych bokserkach :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no tak ja tez bym w zyciu glanow Asica nie ubrala, no ja tez cos zaczelam zauwazac, ze w wielu kwestiach sei zgadzamy :)
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Oni mowia o wygladzie glanow a ty juz pytasz co mysla i ludziach noszacych glany !!! :/

Ale przecież cały czas rozmawiamy o buach poprostu chodzi o to czy jeli ktoś kupi glany nie zostanie odrzucony od otoczenia poniewaz slyszalam ze dosc duzo oób nie trawi takeigo stylu
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
poprostu chodzi o to czy jeli ktoś kupi glany nie zostanie odrzucony od otoczenia poniewaz slyszalam ze dosc duzo oób nie trawi takeigo stylu
Jezeli ci o to chodzi to chyba jest juz zalozony temacik albo???Dobra wrocmy do tematu :)
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
fajne i modne a co sie z tym wiaze ze nie bedziecie jedynymi osobami na ulicy, w klaise etc. ktore takie maja ... wiec ja sobie odpuscilam ich kupno nienawidze chodzic w czyms co nosi pol miasta :/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
To fakt zazwyczaj tak jest ze to co modne to nosi pol miasta, i zakup bucikow nie cieszy :( Lepiej chyba wybrac mniej modne i aby nam sie podobaly.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A ja to chyba sobie kupie takie futrzaki :D
Ale jeszcze nie wiem. Mieszkam w malym miescie i wsumie moze ze 3 osoby maja takie buty. Ok. Ale nie wiem czy nie bede glupio sie czula bo jak ludzie to zobacza.... U mni w miesciesa samie wiesniaki, ze wszystkiego sie smieja glupkowato ale z drugiej strony co mnie to obchodzi, najwazniejsze zeby mi sie podobalo.


P.S Martyna a jak Ci sie w takich bucikach chodzi? Wygodne?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Mieszkam w malym miescie i wsumie moze ze 3 osoby maja takie buty. Ok
To tylko sie cieszyc ze nie pol miasta, mnie ostatnio polowek na futrzaki namawial, no moze nie calkiem futrzaki bo futerko tylko u gory ale jakos niemoge sie zdecydowac :)
 

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
hmm a ja mam śliczne czerwone glany, które nie wygladają grubo jak te z futerkiem, są śliczne, obciachowe i przedewszystkim MOJE. czyli musza być dobre :lol:
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja mam takie. Z Versace. Ładne nie?
 

Attachments

  • vershoe5D846t.jpg
    vershoe5D846t.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 18

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
269,90zł Wiem że drogie , ale jak je zobaczyłam to zwariowałam. Akurat się złożyło że dostałam pieniądze ( rodzinne sprawy) i tak wyszło że sobie fundnęłam kozaczki . Ale i tak, co tam? Raz się żyje.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja tez w tym roku kupiłam butki za 250zł...
Jak przyjechałam z nimi do domku i powiedziałam tacie ile kosztowały to powiedział, ze zwariowałam... tak tylko, że on nie pamięta ile On kasy wydaje... a innym to umie dogiąć ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A ja to chyba sobie kupie takie futrzaki
Ale jeszcze nie wiem. Mieszkam w malym miescie i wsumie moze ze 3 osoby maja takie buty. Ok. Ale nie wiem czy nie bede glupio sie czula bo jak ludzie to zobacza.... U mni w miesciesa samie wiesniaki, ze wszystkiego sie smieja glupkowato ale z drugiej strony co mnie to obchodzi, najwazniejsze zeby mi sie podobalo.
Wygodnie się w nich chodiz, troszeczkę moze cieplejsze mogłyby być, ale hugo tam. Teraz chodzę w glanach, bo plucha. Także albo miej "na zastępstwo" albo kup sobie ze skóry... Tylko, zę skóry sa moim zdaniem brzydsze. no u mnie wioseczka miastowa :D to tez tylko trzy osoby maja :) i hugo :p dobrze mi z tym :)

P.S Martyna a jak Ci sie w takich bucikach chodzi? Wygodne?


nie wiem czemu sie post nie dodał:/ dobzremi sie chodzi, troszki cieplejsze mogłyby byc. Tylko kup sobie z wyzsza podeszwa, bo ja za niska kupiłam.. no i jak nie amsz na pluche (a umnie taka jets i msuze w lanach cvhodzic) butów, to kup sobei je ze skóry, osobiscie uwazam ze brzydsza, ale cóż :) u mnie tez tlyko 3 odoby maja takze jets dobzre :)
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
269,90zł Wiem że drogie - jak mam byc szczera to na buty z versace sa tanie...i to :cenzura:....chyba ze to byla jakas przecena!!!niektore buty z zadnej ze znanych firm kosztuja znacznie wiecej!!!!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
269,90zł Wiem że drogie - jak mam byc szczera to na buty z versace sa tanie...i to :cenzura:....chyba ze to byla jakas przecena!!!niektore buty z zadnej ze znanych firm kosztuja znacznie wiecej!!!!
:) nie rozumiem :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
adidaski to ja tez lubie, ale jak chce sie elegancko wygladac to sie chodzi w szpilkach (a je to uwielbiam :)) :D

A te kozaczki z Versace fajniutkie sa, tylko ze ja wole wyzsze, takie do kolan , ze jak chodze w spodniczcze (co sie raczej zima rzadko zdarza, ale ...) zeby mi nogi nie marzły :).
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Te buty z versace mi się ie podobają ani troszeczkę. Szczerze to nie chciałabym ich za darmo bo mi się wyjątkowo nie podobają ;) Ale każdy ma swój gust. Posobają mi się futrzaki i zwykłe traperki, na obcasach to lubię buty ala kowbojki a uwielbiam adidasy, kocham PUMECZKI :)
 
Do góry