najlepsza szkoła średnia w Gdańsku

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Która Waszym zdaniem? Moim zdaniem Conradinum :) Chociaż tam jest dośc wysoki poziom...
 

Talar92

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
31
condradinium jest fajna ale jest trudno utrzymac sie
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Nie znam.
III i VI LO w Gdyni na pewno w czołówce z Trójmiasta...
A w Gdańsku chyba Topolówka...
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
hmm jakiś ekonomik kojarze... kojarzę taki jakoś chyba niedaleko długich ogrodów...

Ciekawe jak się spisuje Topolówka :p
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Conradinium?! Mój kumpel miał 80 punktów i się tam dostał.... I zdał, ledwie ale zdał na mechatroniku, jednak zmienia szkołę. Polecam łączność(sam jestem), na informatyka próg to chyba 112 był rok temu. nawet była osoba z 167 punktami :p Topolówka to niby jakaś tam elitarna szkoła ale słyszałem, że chodzą tam dzieciaki które myślą, że są najlepsze i wszystko im wolno. W topolówce organizują TopBot'a (byłem na jednym) i chyba jeszcze jakieś inne ogólnopolskie zawody. Mój kumpel Condrada nie poleca, ale zależy na co chcesz iść. Polecam ZSBO xD Ostatnio chyba jakiś próg punktowy wprowadzili (20 punktów?).
Chodzi ktoś albo chodził ktoś do Łączności? Lubicie Tadzika? :p
 

themarta

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Conradinum to taka popierdoła. sorry ;) I nie opowiadajcie, że tam jest sie trudno utrzymać, bo mi dupa ze śmiechu odpadnie. No chyba dla kogoś kto jest głupi i w dodatku jest kompletnym leniem. To wtedy nawet w zawodówce jest sie trudno utrzymać.

Łączność całkiem spoko. Ale jak kogoś interesuje informatyka na poważnie to raczej powinien iść do III LO albo do I LO w gdańsku. Ale niestety w tych szkołach trzeba sie uczyć! ha! Łączność nie jest miejscem dla kogoś zdolnego. Ale jak ktoś jest "średnio zdolny" albo "tak sobie zdolny" albo "nie jest zdolny" to okey.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie wazne jakie sa u Was lica, bo moje i tak Wasze zostawialo i zostawia daleko z tylu jesli chodzi o olimpiady biologiczne :D i nie jest w 3-miasta :D
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Heh. Mi chodzi nie o wysoki poziom ale ogólnie o atmosferę w szkole, towarzystwo, fajnych nauczycieli itp. Ważne jest żeby chodzic do fajnej szkoły, w której jest mało stresu itp. Bynajmniej dla mnie jest to ważne...
 
Do góry