Najlepsza płyta rock-metal 2009

Status
Zamknięty.
A

Aqualorn

Guest
No z tych które tam były to For Lies I Sire My Dying Bride. Ale żeby nikt nie wpadł na to aby dodać do sondy Anno Domini High Definition to na prawde jest niewybaczalne jest. <_<
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie mam nic przeciwko, aby AiC wygrało :).
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Za dużo różnych gustów, za mało ludzi. No i jest problem bo wyjdzie na to że wygra AiC albo Pearl Jam z oszałamiającą ilością 5 (6?) głosów :D

ja bym powiedzial ze zbyt malo ludzi slucha dobrej muzy i nawet nie zna polowy zespolow z propozycji bo nie ma wsrod nich beyonce czy ladu gagi... no coz bezguscie sie rozpanoszylo i to na dobre
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
 WOOOW! Muszę powiedzieć, że Mastodon jest zaje...y! Już Oblivion mnie powaliło, ale w ogóle cała płytka to... ... na razie brak mi słów, wypowiem się w późniejszym czasie. W każdym razie już nie mogę się doczekać na Sonisphere Fest ;)
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
 Będą - weź mnie nie strasz ;)

http://pl.sonispherefestivals.com
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jedź na Sonisphere, walniemy razem w gaźnik :D.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Właśnie nie mam z kim a samemu nie chce mi sie tyle ciągnąć :p Mastodon ma też chyba jakiś koncert w Berlinie a to bliżej niż do Warszawy :)

EDIT: Sprawdziłem nie mają. No w stolicy wiecznej rzeszy żeby nie grali? F*ck

A w palnik to bym chętnie dał :D
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
 No, to nic innego Ci nie pozostaje jak jechać do Wawy :)

No, i Behemoth będzie, co tam wielka czwórka thrashu, małe pikusie. Każdy patriotha koha Behemotha ;)
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
 Wygrywa Pearl Jam "Backspacer". To by się nawet zgadzało z wynikami Teraz Najlepsi 2009 w Teraz Rocku - Pearl Jam wygrał w kategoriach zespół, płyta i piosenka roku :) 
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Trochę mało oddanych głosów  :(

Głosów nie było mało - było trochę za dużo propozycji w stosunku do ilości uczestników ankiety. No, ale cóż, nie docieramy do tysięcy odbiorców, żeby liczyć na większy odzew w ankiecie. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry