Najlepsza kreska

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Zdecydowanie Chobits Clampa zrobil na mnie wrazenie... Pieknie to wyszlo w mandze..
 

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
ubostwiam Clampa a w Chobitsach to już przeszły same siebie... ^^ nom i jeszcze podoba mi sie Satoshi Urushihara,Yoko Matsushita nom i nie ktore manhwy ^^ :p

a tu macie moje pictures :p
KLIK
KLIK 2
KLIK 3
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ale o wlasnych rysunkach jest inny temat, tutaj mowimy o kresce zawodowych mangakow, tych co maja mangii wydane i moze jakies anime na koncie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A wlasnie, satoshi ma swietna kreske, ale i tak tego Po Rusty sie nie spodziewalem, dopiero teraz to zauwazylem... :p
 

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
ha ^^ no widzisz i czymś cię zaskoczyłam :p nom lubie Satoshiego ^^ :D

su12.jpg
<<< ta pania nawet kiedyś sama rysowałam :p
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Satoshi rysuje fajnie ale niestety całą armię klonów... Mi się podoba kreska np Katsura Masakazu albo Kosuke Fujishima
 

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
Kosuke Fujishima moze byc ale dopiero w poznaijszych tomikach bo na piersze nie moge patrzec :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jojo's bizarre adventure, ale to dziwne, bo jak anglojezyczne werjsi widzialem kreska byla lepsza niz w jap, jakby odnowiona :) stary typ kreski, ale dokladny, mily dla oka, shounen
 

Katka1989

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mnie się podoba kreska Yuu Watase ('Ayashi no Ceres') i Yazawy Ai ('Nana', 'paradise Kiss'). Jeszcze w anime 'Shakugan no Shana' jest śliczna kreska *_*
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a mi sie shounen podoba, lubie czasem poogladac proste kreski jak w one piece, czasem bedziej rozwiniete jak w jojo, byle nie te wylizane jak w shoujo XD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Niestety ciężko tu mówić o mangowym stylu, i o kresce, bo do piosenki teledysk zrobiono z filmików z gry Final Fantasy (nie pamietam ile, prawdopodobnie X ). Całość komputerowo... I o ile film Final Fantasy VII w całości ma mangowy urok (zwłaszcza z filmikiem Last Order, który jest typowym anime) to ogółem gry FF stają sie coraz mniej mangowe... Za to polecem Final Fantasy Unlimated, nawet ładna kreska i jest co pooglądać poza teledyskami :)
 

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
ech no właśnie...
a mnie sie podoba kreska CLAMPa.. ale jakos tak najbardziej ta z Chobits.. :) śliiczna :)
 

Bagi Catgirl

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraina Furry
Osamu Tezuka - za najlepszą kreskę dla Catgirl w anime "Bagi The Monster Of Mighty Nature" i nie tylko... Obenie jest on moim nr 1...

bagi-pel-sing-avi.jpg




Dr. Comet - za wspaniałe yiffy-art które aż chce się oglądać całymi dniami

sp_n.jpg




Jay Naylor - za niezrównane erotyczne yiffy-komiksy i KittySutra :lol:

jn-Lazybums.jpg
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tosz to prawie zoofilia xD nigdy nie mialem nic przeciw erotycznym artom z kocimi uszami, ale kiedy do tego dochodzi za duzo elementow zwierzecych... xD
 
Do góry