Najlepsza gra przeglądarkowe albo mmorpg

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Najlepsze Mmo to chyba nadal WoW, tyle że na serwerze bez okrutnych dotacji ;)
a mmo nie rpg, to fifa online 2 ;p

A co do przeglądarkowych gier, chętnie bym czegoś się dowiedział, jak to teraz stoi.

Ooo w Runescape się kiedyś młóciło!
 
A

Arowana14

Guest
Ja gram w przeróżne internetowe gierki, ale chyba najbardziej lubię ubieranki
biggrin.png
Kocham modę i wszystko co jest z nią związane, a w takich grach mogę sama ubierać dziewczyn, malować - wszystko jest tak, jak ja chcę, a ciuszki są takie piękne
biggrin.png
 
P

PatrycjaAud

Guest
Gry przeglądarkowe to coś, co lubię :D Najczęściej gram w gry logiczne i zręcznościowe. Moja ulubiona strona to: grydladzieci.co Jest tam bardzo dużo fajnych, darmowych gier. Mogę spędzać godziny grając :)
 

irek20

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Tylko to co wy pokazujecie to gry online - zresztą też je bardzo lubię, ale jeżeli chodzi o klasyczne gry przeglądarkowe to polecam darkorbit
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja od dawien dawna wiszę na World of Warcraft: Wrath of the Lich King i nie sądzę, że jest lepszy. Grałem trochę na globie w Cata - średnio mi podeszło. Na Pandarię szkoda mi kasy wydawać tylko po to żeby sprawdzić czy mi się podoba. Inne ? Chyba tylko Guild Wars 2 jest warte uwagi. Jeżeli natomiast chodzi o przeglądarkowe to nigdy nie widziałem sensu grania w MMORPG przez przeglądarkę więc nic nie polecę.
 

Mieczysław1990

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Ja ze swojej strony polecam thesettlersonline.pl, sam gram w nią kilka miesięcy i naprawdę z czystym sumieniem mogą ją polecić:

+ rozbudowana gra
+ dużo eventów w którym można zdobyć ciekawe budynki
+ niestandardowy tryb gry, oparty na wykonywaniu przygód, samemu lub z grupą graczy
+ ciekawa oprawa graficzna

- minusem jest fakt, że problem czasem jest z serwerami, gdyż dużo ludzi gra i są czasem przegrzane:D
 
Do góry