Najlepsz rasa - klasa world of warcraft

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
W sumie rasa nie ma znaczenia. Na Endgame racjale nie wiele znaczą.
W TBC imba był rogue i shaman jeśli chodzi o PVP. Hmma teraz w WoTLK bardzo dobrze mi się magiem gra. Z tego co zauważyłem Shaman i Lock też ownią :)
Ale to wszystko zalezy od umiejętności gracza. Nie ma klas lepszych i gorszych, potęga zależy od skilla :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Od pół roku nie gram na oficjalu.
70 rog, 70sham, obu lubiłem.
Rasy nie są zbyt istotne, a pytanie zbyt ogólne, bo dla niektórych klas są lepsze konkretne rasy.

BTW jest gdzieś już temat o WoWie :|
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zjadłeś ,,a" w temacie. Jak kto lubi grać, możliwości jest mnóstwo i jak wspomniał Mortis, wiele zależy od własnej wprawy. Czy to paladyn czy rogue, nawet z dobrym eq a bez obeznania niedługo pociągną. Ja wybrałem Undead Rogue. Dobry w pvp i dps, przy czym na areny nie chadzam, zazwyczaj siedzę na raid'ach (w czym właśnie to drugie najbardziej profituje). Sama rasa natomiast bardzo klimatyczna, z raciali przydatny jest Will of the Forsaken i Cannibalize.
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Taa też mam sentyment do UD. A gnom warrior to jakiś żart, kpina Blizzarda...
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
A ja sobie zrobiłem ostatnio Orka Huntera, i szczerze powiedziawszy to koksu jest z niego :D :D Jeszcze wcześniej grałem Humanem Magiem Fire, i powiem szczerze, że damage szły bardzo dobre, ale się przeniosłem do hordy, a mag mi się znudził. ALe polecam obydwie klasy.
Nie mówcie, że rasa nie ma znaczenia, bo jednak ma. Niektóre rasy mają specjalne bonusy, co w połączeniu z odpowiednią klasą, czyni postać lepszą, szczególnie na początku gry.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
moja postać to Human Warlock, muszę powiedzieć, żę gra mi się świetnie. Zarówno przeciw potworom jak i w PvP (jak zna się dobrze profesję i umie się nią grać to praktycznie nawet rogale nie mają startu), summon to świetna pomoc, profesja zużywa dość mało many, przeciwnie do maga który na zabicie potwora zużywa pół paska no i łatwo ją (manę) regenerować.

a co do rasy to Human ze względu na "Every Man for him self" (rasowa umiejętność która powoduje zniwelowanie wszystkich efektów krępujących ruchy, takie jak ogłuszenie, związanie, zamrożenie itp.), strasznie pomocne szczególnie na początku gry w gorących sytuacjach.

a tak co do Rogue'a, moim zdaniem to dość przereklamowana profesja. Miałem kiedyś undead rogue'a i strasznie nudno mi się nim grało, jedyna mocna strona to PvP.
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Hee Night Elf Druid ^^. W sondzie to mi brakuje death knighta.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
zagłosowałem na orka paladyna
 
Do góry