najlepiej platna praca bez studiow?

sylwia4012

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mozna na poczatek dorabiac sobie na czacie chociazby. Praca w videomodelingu nie jestr trudna, a jesli sie starsz - płatna całkiem niexle. Oczywiście nie każdy tam sie nadaje, ale warto sie zarejestrowac na e-modelka.com i poznać szczegóły. Może to jest to?
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Ludzie jakie znaczenie ma skończona szkoła? Ja wprawdzie mam wyższe wykształcenie, ale nikt nigdy na to nie patrzył. Mam znajomych, którzy pokończyli dwa kierunki z najlepszymi wynikami i nie mają pracy, lub tyrają za najniższą. W Polsce liczy się doświadczenie zawodowe i podejście do pracy. Znam kierowników, dyrektorów w wieku ok 30 lat po samej maturze. To już nie te czasy, kiedy świstek uczelni wyższej dawał lepiej płatna prace.
 
N

natulka123

Guest
Teraz w zasadzie liczą się najbardziej znajomości i doświadczenie. Oraz sama osobowość, trzeba mieć coś w sobie żeby zainteresować pracodawcę. Dlatego niezwykle ważne jest poprawne , a wręcz wybitne pisanie listów motywacyjnych. Tylko wyjątkowe jednostki osiągają szczyty i niekoniecznie jest to związane ze studiami.
 

mamaewa

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Obecnie jak nie masz znajomości to i studia Ci nie pomogą.Nawet bez matury można dobrze zarabiać
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Fakt, często ludzie po samej szkole średniej okazują się lepszymi przedsiębiorcami. Problem polega na tym, że jest cała masa kierunków studiów, które nie dają zawodu po 5 letniej nauce, samą teorię. I tak, żeby zdobyć zawód, musisz się cofnąć do technikum :D . W dzisiejszych czasach liczy się spryt i przede wszystkim umiejętność sprzedaży "siebie", bo miałam przyjemność pracować z ludźmi, którzy perfekcyjnie o sobie opowiadali, czego to nie umieją, w czym są świetni a po tygodniu czy dwóch okazywało się, ze jest to kompletną bzdurą, bo osoba z którą pracuję potrafi się po prostu dobrze sprzedać, co nie ma żadnego związku z jej umiejętnościami :D
 

kaszubica

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
no dobra, ale żeby zostać lekarzem i rozkręcić własny biznes poprzez otwarcie prywatnego gabinetu to raczej studia musisz skończyć. doświadczenie jes ważne, ale i tak żeby je mieć i być w czymś dobrym to wiedzę w danym temacie musisz posiadać.
 
Do góry