Najładniejsze kobiety na fotce xD

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
Nie jestem jakos specjalnie zszokowana po obejrzeniu tego filmiku :D Ale niektore dziewczyny to przekraczaja juz po prostu wszelkie granice. <_< Dziwie sie tylko jak one sie nie wstydza wrzucac takich fotek do sieci?! :bag:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
powiedzmy sobie szczerze. jeśli patrząc na to zwierzęco to z każdą chciałbym się przespać - ale z żadną nie chciałbym być. nie są to typy dziewczyn do stałego związku... sam fakt robienia sobie takich fotek skutecznie mnie odstrasza bo jest taką.. ich wizytówką? no ale fakt. photoshop ruula :D
 

Phantom

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdynia,Gdańsk(3-miasto)
Nikogo nie należy oceniać po wyglądzie, ale po tym co prezentuje swoim zachowaniem. A te kilogramy tapety i prezentowanie swoich "wdzięków" przez te wydawałoby się "napalone" kobietki jest moim skromnym zdaniem przejawem próżności i głupoty. Scierpie jeszcze jakieś normalne fotki, ale nie przesiąknięte seksem.

Pozdrawiam Trzeźwo Myślących!
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
:/ Zwykłe wypudrowane, wysolaryzowane dziewuchy ! Widuję na ulicy takich tysiące. Nic nowego :/ Jak tak mają wyglądać dalsze pokolenia to ja dziękuję!!!!!
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Nie moge powiedziec ze sa brzydkie, bo sa bardzo ladne, ale ciekawi mnie jakby wygladaly bez makijazu ;).
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jak widzę takie dziewczyny to jedne słowa ktore mi przychodzą do głowy to żal.pl
Nie dość że kilo tapety na buzi to do jego solarka i wogóle... Na polu 30 stopni a ona kozaki ubiera... Heh LOL :] :/
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Ta w 2:04 chyba najbardziej by mi odpowiadała - najmniej tapety...

Niekóre z nich mają wykupiony 50 godzinny karnet na solarce...uwzględniając, że dzisiaj 26 kwietnia...

Co ten internet robi z ludźmi...Jeżeli ktoś ma swoją fotkę, lub przegląda fotkę...Nie wiem czy zauważyliście, ale na tym portalu im więcej ciała laska pokaże, tym wyższą dostanie ocenę...
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
niektore sa naprawde bardzo ladne...
ale jakos ciezko mi uwierzyc, ze niektore maja po 15, 16 lat...
 

Serdel95

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Miasto
Łączki Brzeskie
poprostu są durne i nie pomyślą o przyszłości.Ja sam mam takie hmmm ze 4 w klasie a ze 40 w szkole i one faktycznie takie mądre nie są
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
jeżeli która kolwiek wygląda jak Megan Fox to dla mnie jest najpiękniejsza.
 

Attachments

  • c4da52e2001036d0477014dd.jpg
    c4da52e2001036d0477014dd.jpg
    60,1 KB · Wyświetleń: 36

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Połowa tych dziewczyn albo nawet większość jest głupiutka. Ten internet robi im z mózgu wode :) Z żadną na luźne tematy nie porozmawiasz bo na niczym się nie zna i niczym nie interesuje. Martwi się tylko o swój wygląd. Jak ktoś wyżej stwierdził to nie chciałbym z żadną z nich na stałe być.
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
hmm... są ładne nie przeczę (lecz nie wszystkie) ktoś napomknął że ze wszystkimi by się przespał, lecz z żadną nie był. Jestem tego samego zdania xD albo sie szuka dziewuchy do zabawy albo kandydatki na żonę ;)
 
Do góry