Najładniejsza modelka!

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
numer 3 , ale i tak mam pewien dystans do tych groteskowych okazów istot - słowem: wole prawdziwe kobiety ;D
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Mi sie najbardziej z tych podobają Kate Moss i Heidi Klum.
 
W

wroneczki4

Guest
Mi się podoba ta: Aylar
Super ona wygląda w całokształcie i ma piękną twarz.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Eeeech, mogłam nie wchodzić w ten temat, bo obudziły się we mnie kompleksy :/
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Każda kobieta ma swoje wady i zalety ;)

Na co dzień kompleksów nie mam, owszem, zawsze znalazło by się coś do poprawienia ;) ale nie jest najgorzej, ale jak się patrzy na taką "naturalną piękność", to budzi się lekka zazdrość, zapomina się o tym, że nad jednym zdjęciem pracowało tysiące(no, może przesadzam, albo tylko chcę w to wierzyć :p ) ludzi...
Profesjonalny makijaż, fryzura, styliści, itepe, itede i pewnie porównanie mnie czy jakiekolwiek kobiety, z tego forum chociażby, z taką jedną czy drugą modelką nie wyszłoby najgorzej
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Profesjonalny makijaż, fryzura, styliści, itepe, itede i pewnie porównanie mnie czy jakiekolwiek kobiety, z tego forum chociażby, z taką jedną czy drugą modelką nie wyszłoby najgorzej

No widzisz, jednak twoje zaglądnięcie w ten temat nie było błędem. Dowartościowałaś się :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No widzisz, jednak twoje zaglądnięcie w ten temat nie było błędem. Dowartościowałaś się :)

Nie mam zbyt wysokiej samooceny, jednak nie zaniżam jej też zbytnio, bo doceniam to, co dostałam od Matki Natury ;)
Uważam, że brzydka nie jestem, ale też znalazłoby się parę niedociągnięć ;)
Ale jednak uroda tych modelek, choć jest "przerobiona" (nie wiem w jakim stopniu, bo na pewno wiele z nich jest naturalnie piękna) to jednak przeciętną Polkę dołuje, choćby się okazało, że tak naprawdę nie jest brzydsza od wzoru z wybiegu...
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Mam pewną propozycję, może temat będzie ciekawszy jeśli wy także będziecie umieszczać zdjęcia modelek. A inni będą odpowiadać czy modelka im się podoba. :) !
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Następne zdjęcia modelek, głosujcie!

1) Katja Shchekina
24.jpg


2)Brigitta Munkacsi
62.jpg


3)Elyse Taylor
47.jpg


4)Noemi Lenoir
29.jpg
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
ee to ja chyba wole bardziej niepozorne dziewczyny, ktore jak sie ubiora w lato i wyjda na miasto to i tak szczeka opada. modelki maja to do siebie, ze sa czesto dosc specyficzne, fajnie wygladaja na zdjeciach eksponujacych 'specyficznosc', ale w rzeczywistosci to juz jest roznie.

Jak chodzilem do liceum to byla taka jedna modelka - szczerze mowiac, moze i cos tam miala, na pewnych fotkach mogla wygladac niezle, ale ... nie umowilbym sie z nia.
 
Do góry