Najgorszy film jaki kiedykolwiek...

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Broken Flowers- miała być komedia romantyczna. Co było? Taki jakby obyczajowy, ale nie... Film bez sensu.
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Ziemia Potępionych. Zdecydowanie najgorszy film jaki w życiu widziałam.
Miał to być horror, a zobaczyłam komedię sensacyjną.
Gdybym jeszcze cokolwiek widziała, może bym się nawet bała, ale przez cały czas przed oczami miałam czarny ekran, a od czasu do czasu w tle migały małe światełka.
Po prostu: ŻAŁOSNE.
Nie polecam, zdecydowanie.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Dom Strachu :lol: Myślałam,że to horror ale :lol: bardzo się rozczarowałam :bag:
 

m1g0tk4

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zielona Góra
mogę znieść wiele, ale filmy, których nie dałam rady obejrzeć w całości, mimo szczerych chęci to:
"Step Up", "Hostel", "The Covenant"
poza tym te śmieszne "horrory" ( :mruga: ) typu:
"Boo!" czy "La Monja"
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
"Chłopaki na Ibizie" :hahaha:
Wszelkiej maści, polskie komedie romantyczne.
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
generalnie zanim obejrze jakis film czytam jego recenzje i tym sie kieruje, ale coz zdarzylo mi sie obejrzec pare beznadziejnych filmow, np. Gwiezdne Wojny: Atak Klonów (bylem na tym w kinie z klasa), American Pie (nie wiem, ktora czesc to byla - ambitne w ch*j... :/ ), cos jeszcze bylo, ale na szczescie nie pamietam.
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
świadek koronny (ostatnio oglądaliśmy w szkole :/ beznadzieja)
nie podobał sie mi dom żywych trupów... w dziwnych czasach akcja się toczy (chodzi mi np. o wygląd bohaterów)
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Nie podobało mi się zakończeie filmu "The descent".Naprawdę ne fajnie.
Podobno najgorszym filmem jaki wyszedł w polskiej kinematografii to film "Żurek."
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Drobnostka zwana morderstwem -> troche drętwe

A American Pie i Chłopaki na Ibizie to fajne filmy, co wy od nich chcecie!
 

Qatsi

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Toruń
Sry ale trudno się zgodzić, że Wojna Światów, czy The Grudge są totalną kichą. Być może są słabe, ale totalne gnioty są duuuużo gorsze. Np.: Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków - Historia prawdziwa. Takiego poziomu żenady nie uświadczyłem nigdy w życiu. Wyszedłem z kina po 20 minutach (sic). No i "Bitwa o Ziemię" z Travoltą i Forestem Whitakerem, który wygląda tam jak Tina Turner. Gdybym nie był z kumplami i flaszką wina, pewnie też bym wyszedł. Dno totalne.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Podobno najgorszym filmem jaki wyszedł w polskiej kinematografii to film "Żurek."
To wyszło cos gorszego od quo vadisu?? :lol2:
Na całą mase gniotów i kiszek w życiu natrafiłem, nie bede tu wymieniał ich wszystkich
Wiadomo ze lekka reka mozna by rzucic tytulami 80% horrorow, 60% komedii itd

Powiem lepiej o ostatnich "hitach" kinowych (jak teraz slysze ze cos jest, lub ma byc hitem to omijam to szerokim łukiem)

A wiec np. 300 - 20 sekund przewijania mi starczylo :p
Piraci z karaibow: cos tam dalej, ja pierdziele, żenada... 15 minut może

Nigdy w życiu nie przeżywałem jednak takich tortur jak na filmie "Alexander", w liceum z klasa mialem nieprzyjemnosc na tym byc :/
Po 20 minutach próbowałem uciec do innej sali ale niestety w przejściu siedziała SB-ek w spódnicy, SSmanka, moja wychowawczyni (tfu) i nijak wyjść sie nie dalo :/
 

m1g0tk4

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zielona Góra
Nie podobało mi się zakończeie filmu "The descent".Naprawdę ne fajnie.
Podobno najgorszym filmem jaki wyszedł w polskiej kinematografii to film "Żurek."
moim zdaniem "The Descent" miało dobre zakończenie, chociaż nie pasowało ono do całego filmu, który był dość nudny i monotonny. hmm przez większą część wyglądał bardziej jak dramat niż horror.
 

Demolka84

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
obywatelka świata ;)
Grilled,Oszukać Przeznaczenie 3,Ace Ventura,Ace Ventura2,Czerwony Kapturek Historia Prawdziwa,Click,i Chłopaki na Ibizie...porażka.Ale świadek Koronny taki bardzo beznadziejny nie był... :niepewny:
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
rozczarował mnie film "Step up" tak fajnie się zapowiadał a okazał się strasznie nudny..ale jakoś ujdzie...
jak mi się jakiś głupi film przypomni to napiszę :p
 
Do góry