Najgłupsza rzecz, jaką zrobiłeś w życiu

Status
Zamknięty.

ahaps

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Każdy w swoim życiu robił rzeczy, z których nie jest dumny, choć głównym poszkodowanym był on sam. Brzmi znajomo? Tutaj możecie się wynurzyć. Co zrobiliście w przeszłości i teraz musicie z tym żyć? Ja pierwsza - zrobiłam sobie... tatuaż! Fakt, nie rzuca się w oczy, jednak jest na całe życie. Najśmieszniejsze jest, że nie jestem wielką fanką tatuaży, a historie niczym z Miami Ink zawsze mnie śmieszyły. :) Ale jak to się mówi: Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku! ;P
 

Modza

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
północ
ciężko określić która z głupot była najgłupsza :D
Na szczęście nie noszę znamion wizualnych po moich występkach (tak jak ty tatuaż) jak juz to psychiczne... głównie wstyd i zażenowanie. :D
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
sama kiedyś chciałam sobie zrobić tatoo i nadal i tym myślę ale teraz myślę o takim który widać pod ultrafioletem tylko ;) a najgłupsza rzecz jaką zrobiłam to była... hmmm jedną pominę a druga jest trochę intymna, tzn przespałam się z chłopakiem, w którym byłam zakochana a on się tylko bawił. Teraz tego bardzo żałuję, ale na ogół już o tym nie myślę.
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Ewidentnie najgłupszą rzeczą, jaką dotąd zrobiłam były skoki z balkonu na beton.
Ale czuję, ze jeszcze sporo przede mną. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry