Najciekawsze komplementy

narcyzantek

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mój znajomy jechał busem, takim międzymiastowym, siedział obok takiej dziewczyny
Zapytał się jej:
- Nie będzie Ci przeszkadzało jak założe noge na noge ?
Ona odpowiedziała że nie. Po czym on położył swoją noge na jej nodze hehe.

Dobre na rozpoczęcie gadki
Historia z happy endem bo są już małżeństwem.
 

druganazwa

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
z mojej wyobraźni :D
Hahaha! ale świetne xD

Mi kolega opowiadał kiedyś, że zdarzyła mu się taka sytuacja na imprezie:
Pewna dzieczyna bardzo się na niego napaliła; podeszła ze wzrokiem Ciary na Justina w ,,Love Sex Magic''; pogłaskała go po brodzie i mówi:
- Mmmm... ale masz seksowny zarost...-
Na co mój kolega (dziewczyna mu się nie podobała)
- A ty wąsa!-
:D
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Mój znajomy jechał busem, takim międzymiastowym, siedział obok takiej dziewczyny
Zapytał się jej:
- Nie będzie Ci przeszkadzało jak założe noge na noge ?
Ona odpowiedziała że nie. Po czym on położył swoją noge na jej nodze hehe.

Dobre na rozpoczęcie gadki
Historia z happy endem bo są już małżeństwem.
:D Niezłe, chociaż ja nie chciałabym być w takiej sytuacji :D
Też znam historie z happy endem: Chłopak wracał z imprezy, wstawiony, chwiejący się na nogach...stanął przy przejściu dla pieszych i oparł się o sygnalizacje. Obok stała dziewczyna ze znajomymi. Spojrzał na nią, podszedł i zapytał " Masz chłopaka?" Na co ona "Nie..." A on na to zadowolony "No to już masz!" :D Szczęśliwe małżeństwo ;)
 

Ewelinaxxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Katowice
"Jestes jedyną osoba z która tak dobrze mi sie rozmawia"

Jednak kobiety uwielbiaja komplementy na temat ich wygladu xD
"ładnie wygladasz"
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
pogłaskała go po brodzie i mówi:
- Mmmm... ale masz seksowny zarost...-
Na co mój kolega (dziewczyna mu się nie podobała)
- A ty wąsa!-
:D

hahahahahaha :D padłam :hahaha:

ja pamiętam wiele orginalnych i inteligentnych komplementów,a do moich ulubionych należy : " kiedy na Ciebie patrzę moje libido mowi- marsz do kąta ! " :D :p
 

Jacek.Szwed

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Śląsk
A ja nie mam oklepanych tekstów po prostu mówie to co kobiety lubia najbardziej czyli wymieniam ich cechy wewnętrzne, to co mi sie u nich podoba.
Robie tak nawet jak dziewczyne znam bardzo mało. To w 99.9% skutkuje. Jak tak ostatnio zrobiłem to w odpowiedzi uslyszałem "to słodkie, zazwyczaj słysze głodne teksty typu "ale jesteś ladna"; "masz śliczne oczy". Te teksty nie sa złe, ale trzeba wiedziec kiedy je wrtącić. Jednakże kobiety wola jak sie wychwala ich wewnetrzną urode. A jak sie jest w zaawansowanym "stadium" podrywu to mozna od czasu do czasu żartem powiedziec coś zachaczającego o erotyzm. I niech mi jakś powie, ze tego nie lubi to sie nie nazywam jak sie nazywam xD
 

atlantyd

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś na rynku usłyszałem coś takiego:
"Ładnie obrabia tego loda" - chodziło o loda na patyku :D
 
D

Deleted member 69517

Guest
Mój kumpel na imprze był lekko podpity i tańczy z taką laską i nie wiedział co powiedzieć. W końcu palną tekst przez który miał śliwę przez tydzień a gdy to usłyszeli inni padli ze śmiechu. Powiedział mianowicie :



Ładna z ryja jesteś xD :D :D :D padłem. Ale potem tą dziewczynę przeprosił i są razem do dziś.:eek:k:
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
z serii "z twarzy to ty niezła dupa jesteś" większość się fochnie, ale niektóre odbiorą jako żart ;p

najlepiej dawać komplementy nt. rzeczy, na które inni rzadko zwracają uwagę. "piękne oczy" nawet jeśli szczere jest takie.. zwykłe. Lepiej cokolwiek spontanicznego
"Masz kocie spojrzenie. Meowww?"
 
Do góry