Najciekawsze komplementy

Obsi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wczoraj wypróbowane i co najlepsze się udało :) zrobiłem to bardziej dla jajec,żeby zobaczyć jak zareaguje dziewczyna,która bardzo mi się podoba no ale raz się żyje :) Jesteśmy na imprezie ludzi full i patrze stoi moja gwiazda z koleżanką przy barze i sączy browar to Ja kumplowi piwo i atak na bar :) elegancko podchodzę i mówię tekst stary jak świat do jej koleżanki:
-Lubisz tańczyć??
-Tak
-To idź potańczyć bo chcę pogadać z Ewą :)

Oczywiście usłyszałem,że jestem chamem i świnią ale akcja "Ewa" zakończona sukcesem :) dzisiaj pierwsza randka z Ewunią... :)

Warto nieraz zaryzykować bo wtedy życie może się stać jeszcze piękniejsze niż było do tej pory...

Pozdrawiam
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
Wczoraj wypróbowane i co najlepsze się udało :) zrobiłem to bardziej dla jajec,żeby zobaczyć jak zareaguje dziewczyna,która bardzo mi się podoba no ale raz się żyje :) Jesteśmy na imprezie ludzi full i patrze stoi moja gwiazda z koleżanką przy barze i sączy browar to Ja kumplowi piwo i atak na bar :) elegancko podchodzę i mówię tekst stary jak świat do jej koleżanki:
-Lubisz tańczyć??
-Tak
-To idź potańczyć bo chcę pogadać z Ewą :)

Oczywiście usłyszałem,że jestem chamem i świnią ale akcja "Ewa" zakończona sukcesem :) dzisiaj pierwsza randka z Ewunią... :)

Warto nieraz zaryzykować bo wtedy życie może się stać jeszcze piękniejsze niż było do tej pory...

Pozdrawiam

to jest temat o komplementach.
tekst który zamieściłeś jest niezły, bo buduje i pokazuje twoją pewność siebie. ale z drugiej strony jest też oklepany i może nie zadziałać. zależy od "celu".

nawiązując do tematu to zgadzam się z wypowiedzią one_in_a_million - dziewczyny są zwykle uczuciowe, więc opisuj co czujesz (z naciskiem na różne przymiotniki kojarzące się pozytywnie). dziewczyna będzie wniebowzięta :) i nie za często, żeby mogła docenić te komplementy.
 

gwojtecki

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jeżeli mowa o oklepanych tekstach to moge kilka zarzucić, ale na takie nabierają się tylko łatwe dziewczyny.
Cześć jestem adam, wyrucham Cie i spadam.
xDDD
Cześć, masz może dla mnie mokry język, bo z wrażenia zaschło mi w ustach.
"Dla Twojej urody Pan Jezus zmartwychwstałby dzień wcześniej"
ten chyba jest najlepszy ;]
Dzwonili do mnie z nieba. Mówili ,że uciekł im jeden aniołek. Ale nie martw się, nie powiem im gdzie jesteś

mam tego gówna mase ale te wydają mi się najfajniejsze :D
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ja tam mowie komplementy prosto z serca :D...np. fajna bluzka az nasuwa sie pytanie kiedy ją z Ciebie zdejme :p i to niezaleznie czy znam panne od wczoraj czy od roku...jedyne kryterium to: urocza dziewoja
 

hipeklego

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
sztuka prawienia komplementów to temat-morze, ja bardzo lubie prawić kobietom komplementy na temat ich wnętrza, inteligencji, osiągów życiowych coś w stylu "jestem z Ciebie dumny Skarbie", nie zapominając o powierzchowności... no wiesz
"Jesteś tak seksowna, że aż mi się gumka w portfelu otwiera na Twój widok" :p ...Ale jak już wspomniano wcześniej, trzeba być elastycznym do sytuacji. Myślę że odrobina kreatywności podsunie Ci świetny tekst ...ale warto dodać ze komplementy działają jeśli sa prosto z serca i wypowiadając go patrzysz prosto w oczy kobiecie której go mówisz... pzdr :)
 
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
najlepiej mówić prawdę i to co się myśli...chociaż kiedyś powiedziałem dziewczynie że ma cerę jak moja babcia... obraziła się... chociaż moja babcia ma piękną cerę i to miał być komplement!
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
najlepiej mówić prawdę i to co się myśli...chociaż kiedyś powiedziałem dziewczynie że ma cerę jak moja babcia... obraziła się... chociaż moja babcia ma piękną cerę i to miał być komplement!

to żeś dowalił do pieca

według mnie najgorszym komplementem jest porównywanie dziewczyny do swoich mam, kompletna żenada.
 
A

Anitkaa

Guest
"Dla Twojej urody Pan Jezus zmartwychwstałby dzień wcześniej"

Może nie przesadzajcie...
Są rzeczy, z których się nie żartuje. :/
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Chciałbym, żebyśmy w tym temacie wypisywali najciekawsze komplementy, może panie nam pomogą ;)?

Pomożecie?Pomożemy! Przypominają mi się dwa naprawdę świetne komplementy, które niestety nie były skierowane do mnie... :phi: Ale były świetne :D
1) "Podobasz mi się... pozwolisz mi zakochać się w tobie?"
2) drugi tekst to komplement sytuacyjny, moja koleżanka poszła na randkę w ciemno i kiedy chłopak ją zobaczył powiedział najpierw "Łał!" po czym spojrzał w niebo i powiedział "Dobra robota" :eek:k:
 

Necator

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
242
Punkty reakcji
0
2) drugi tekst to komplement sytuacyjny, moja koleżanka poszła na randkę w ciemno i kiedy chłopak ją zobaczył powiedział najpierw "Łał!" po czym spojrzał w niebo i powiedział "Dobra robota" :eek:k:
no to akurat rzeczywiście dobry tekst, koleś miał inwencję :D zapamiętam go, może się kiedyś przydać hehe
 
K

kened88

Guest
Co do wypowiedzi niveika przypomniał mi sie jeszcze jeden tak jakby komplement
Pewna dziewczyna przyprowadza chłopaka do domu zeby przedstawic go ojcu a ten chłopak w obecnosci dziewczyny"
"o to pan jest producentem kasi, świetna robota"
ja raczej bym tak nie powiedzial pierwszy raz widzac rodzine dziewczyny
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Co do wypowiedzi niveika przypomniał mi sie jeszcze jeden tak jakby komplement
Pewna dziewczyna przyprowadza chłopaka do domu zeby przedstawic go ojcu a ten chłopak w obecnosci dziewczyny"
"o to pan jest producentem kasi, świetna robota"
ja raczej bym tak nie powiedzial pierwszy raz widzac rodzine dziewczyny


Coś w podobnym kontekście :):):)
Kiedyś uslyszałam:
- Muszę podziękować Twojej Matce
- Ale za co?
- Za to, że Cię urodziła.


Nie przepadam za tego typu komplementami;) jak dla mnie są troszke....hmmm prostackie,przesłodzone, niewiem jak je określić ale oki;)
 

Tomasz07

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
1 Komplementy mają być spontaniczne i nie wymyślone (ale nie czarujmy sie jeśli ktoś po prostu nie ma głowy na wymyślenie czegoś wartościowego no to mu pomóżmy!!)

Te mi się spodobały, warto zapamiętać . . .

"2) drugi tekst to komplement sytuacyjny, moja koleżanka poszła na randkę w ciemno i kiedy chłopak ją zobaczył powiedział najpierw "Łał!" po czym spojrzał w niebo i powiedział "Dobra robota" "


"- Muszę podziękować Twojej Matce
- Ale za co?
- Za to, że Cię urodziła."
 

Piacho1

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
to 2 to spoko nie powinny być wymyślone tylko szczere ale jak ktoś chce sie przypodobać to mogą być wymyślone ale bedzie ok a przynajmniej powinno być
 
Do góry