Najciekawsze komplementy

ewcia_81

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
pamiętasz przed chwilą bolały mnie oczy - już przestały
patrzenie na coś ładnego pomaga:)
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ładnie pachniesz , ładne perfumy- niby zwykły i prosty zwrot, ale rzadko spotykany i nie wielu facetów jest w stanie to powiedzieć;) aaa jest to fajny komplement!

tak ten słyszałam od kolegi codziennie w wakacje, bo był zachwycony moimi perfumami :p


ja np. lubię słuchać komplementów które związane są z moim wnętrzem, charakterem, a nie z fizycznością chociaż takimi też nie gardzę, chyba że podchodzą pod chamstwo np. "ale fajna dupa" grr nienawidzę tego :/
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
SkrawekTęczy tez nienawidzę tego "ale fajna dupa " to wg mnie traktowanie kobiety jak dziw** :/
 

SkrawekTęczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
31
SkrawekTęczy tez nienawidzę tego "ale fajna dupa " to wg mnie traktowanie kobiety jak dziw** :/

dokładnie, w 100% się zgadzam, a największe zażenowanie wzbudza we mnie gdy niektóre dziewczyny wręcz lęcą na facetów którzy tak do nich mówą :/
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Bo wam nigdy nikt nie powiedzial ze fajna z was laska/dupa? Zauwazylem ze dziewczyny mowia jakie to jest chamskie, a i tak sie ciesza jak ktos tak do nich powie. No fakt, nie kazda to uslyszy.
 

karollaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podhale :D
Jaki jest temat, który zawsze kobiety fascynuje, albo 99% kobiet wciąga i sprawia, że nadstawiają uszy? Jest jeden, który zawsze wszystko przebija i jest dla niej najciekawszym i najbardziej fascynującym tematem? ONA SAMA

Mało kto komplementuje kobiety na temat jej wyobraźni, umysłu.
„Wyglądasz mi na osobę, która ma niesłychanie elastyczny i twórczy umysł. Prawdopodobnie często lubisz się bawić swoją wyobraźnią.”

Chciałbym, żebyśmy w tym temacie wypisywali najciekawsze komplementy, może panie nam pomogą ;)?

wspaniały komplement: "Ty wcale nie jesteś taka głupia"... NORMALNIE BOSKI!
a tak na serio...to komplementowanie "inteligencji" tuż po komplementowaniu "urody" -> najlepszy komplement!
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Masz mordę jak dupa pawiana. Autentyk xD
Kolega z klasy (niedorozwinięty i to doslownie) napisał pod zdjęciem na nk mi kiedyś coś takiego. Nie wiem co chciał tym osiągnąć. Wcale się taką głupotą nie przejęłam.
 

sensoryczna

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
milo ( ba!) jest slyszeć wyszukane komplementy ale panowie...nie przesadzajcie! jesli jakis facet mi tak natarczywie "slodzi" to juz mam w glowie jedną mysl " ale bajeruje, na pewno to nie są szczere slowa.."

zUMIAREM trzeba komplementowac......wtedy laski bardziej to doceniają :)
 

_lightning_rod_

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kobiety uwodzi się przez uszy :D

Ja usłyszałam kiedyś "chciałbym zobaczyć, jak twoja sukienka wyglądałaby na podłodze mojej sypialni..." hmmmm....ryzykowny, ale oryginalny, przyznajcie:)
Tylko błagam przestańcie z tymi pięknymi oczami, to jest straszne i oklepane! Ja sama nie lubię patetycznych komplementów i porównań rodem z Mickiewicza, to jest okropnie nudne. Albo usłyszałam kiedyś, że "chyba jestem baletnicą, bo mam takie piękne nogi"-po pierwsze miałam na sobie spodnie, po drugie akurat nogi, mówiąc eufemizmami, nie są moją najlepszą stroną ;) Także chłopcy, oryginalnie i z leciutką pikanterią :D
 

mariolejka

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
to jest taki kod - jak facet mówi że dziewczyna ma fajne uszy to chodzi o piersi,
ale się uśmiałam jak to usłyszałam :bober:
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
przy Tobie jedyne co muszę wydłużać to cierpliwość :D
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Ja usłyszałam kiedyś "chciałbym zobaczyć, jak twoja sukienka wyglądałaby na podłodze mojej sypialni..." hmmmm....ryzykowny, ale oryginalny, przyznajcie:)
mam ochotę zjeść z tobą śniadanie,ale nie wiem czy będę musiał zadzwonić czy tylko cię obudzić
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
"masz na sobie lustro??" coo?? jakie lustro??? "bo widze moje cialo na Twoim" :D

bolało?? co? "jak spadałas z nieba Aniele" :D

"masz moze mape?" jaka mape?! "do Twoich oczu bo sie zgubiłem :D

dziewczyna nie ma nóg po takich tekstach :p
 
Do góry