Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Haha też mi trzymanie władzy, pod swoimi blokami może i tak ale nie w mieście.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
ja myśle że najbardziej niebezpieczni sa pożeracze drożdżuwek ze szkolnego sklepiku nawet bardziej niebezpieczni niż idoci z tego forum /:D:D:D:D
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Ja się boję szalikowców :bag: przeżywam męczarnie jadąc zapchaną 3 z kibicami miejscowej Jagi ,udającyh się na mecz. Pewna część to wiadomo pseudo kibice (bójki z kibicami drugiej drużyny,dewastacja stadionów,jazda z policją).
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Nie ma czegos takiego jak niebezpieczna subkultura <_< . Sa tylko niebezpieczni ludzie. Przeciez subkultura nie nakazuje bicia innych itp. To ludzie, którzy nie toleruja innych od siebie są niebezpieczni. Do takich nalezy wiekszośc dresów.
 

Sephirot

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Najbardziej niebezpieczni sa dresiarze, znam wielu poniewarz mieszkam w malym miescie, oni sa zakompleksieni i potrzebuja czuc sie "gangsta" by ludzie sie ich bali i sa gotowi zrobic niemal wszystko, by zablysnac wsrod ludzi swego pokroju. Najlatwiejszym celem ich agresji sa punki metale, ktorych jest znacznie mniej, u mnie w miescie jak ktos jest metalem lub pankiem nie ma latwego zycia bo nakokszone dresy sprawdzaja co weekend swoje postepy na silowni wlasnie na punkach. Wracajac do charakterystyki dresa ich kompleksy wynikaja z braku jakiegokolwiek pomyslu na zycie, brak wlasnych zainteresowan, jedyne co musi miec to dres i o niczym wiecej nie musi myslec-no moze jeszcze zainwestowac w sterydy by byc dresem z wyzszej polki
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
moherowe berety :D
a tak serio to wydaje mi sie ze panowie w dresikach sa niebezpieczni i jeszcze kibole (wiem z autopsji o obydwu przypadkach)
 

Ynteligent

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Definitywnie najniebezpieczni są inteligenci i inne agenty lumpen wykształciuchów :)
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
hmm, myśle że dresy, boje sie ich szczególnie gdy idzie banda napakowanych i patrzą sie jakby chcieli zagryźć... wrr..
 

rraffaello

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
najniebezpieczniejsi - biale kolnierzyki!
blokersi - dobra alternatywa dla tych pierwszych!
metale - nie znam! ale muzyka wporzo!
rasta cos tam - won na jamajke!
indywidualisci - grozni tak jak ja, ale tylko dla tych pierwszych!
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
To nie subkultury są niebezpieczne lecz ludzie... Wg mnie najniebezpieczniejsi są ludzie z subkultury, o ile to można nazwać subkulturą, mianowicie dresy. :/
 

AnaDark

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
teraz jak to Pan Giertych przedstawił to metale są złe najgorsze brudne i w ogle;/
Teraz sie nie dziwie że babcie na ulicy robią na mnie wytrzeszcz oczu po obejrzeniu reklamówki Pana Giertycha:///
a to wcale nie jest prawda..
moim zdaniem to drechy są bardziej menelami
kto wie..
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
(prawie) wszyscy najeżdżają na dresów...a to nie subkultury są niebezpieczne tylko ludzie je tworzący.
 
Do góry