Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

Pfk-kompany

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
I czego tu sie bać dresów? rozumem sam jak ide, że ludzie się mnie boja ale ja ich nie pobije.
Czasami jak na:cenzura:any jestem to będę napierdalał ale jak ty mi nic to ja ci też nic.
I spotkałem się z określeniem ze dresy są tępe, wcale nie - zależy od człowieka. Mi zawsze nauka dobrze szła, po szkole sie troche uczyłem a wieczorami to po murach mazałem z chłopakami, chyba jak każdy prawdziwy HH bo to takie hobby moje było.
 
P

ppiotrrek5

Guest
Jestem Kibicem WIDZEWA i powiem ze kibole sa najniebezpieczniejsi ja nie jestem kibolem jestem kibicem
 

gremix78

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dlatego że znam przedstawicieli różnych subkultur: punków(anarchistów, pacyfistów), skinheadów(apolitycznych, neonazistów, rashowców), metali, satanistów, rastamanów, hip hopowców, dresiarzy itd. mogę ze spokojem stwierdzić że każdy z tych osób jest inny wyglądowo czy tez poglądowo ale są to naprawdę zarąbiści ludzie z wielkim poczuciem i dystansem do świata. I prawie każda subkultura ma w jakimś stopniu agresywne nastawienie na pewne czynniki, więc mówienie o jakiejś grupie że jest ona najbardziej agresywna nie ma tutaj pokrycia. Jeden może dostać "baty" od dresiarza inny od rastamana. Po pierwsze nikt od żadnej z subkultur nie dostanie po twarzy, bo to trzeba sobie na to zasłużyć, i nawet jak ktoś mówi że dostał porządne lanie za popatrzenie się na osobę której się boimy to przecież to już jest przyczyna. Ci zaś którzy atakują z kosą bez przyczyny to psychole a nie żadna subkultura.
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
to zalezy jeszcze o jakiego dresa wam chodzi ? są ci którzy uwazją dresa jak to ma takis sliski dresik adidasa na ramieniu 3 paski . bawełnianemocno luźna koszulke i tez zostałem nazwany dresem . Co lepsze wchodze do szkoły w jeansch z niskim krokiem dosyc szerkoich i ktos to skomentował tak : "patrz ! o ajki dres przyszedł " mysle sobie koles cos nie teges . a co do dresiazy to tylko głupi stereotyp bo nie kazdy jest taki n ajkaiego wyglada. Wlac ci moze kazdy nawet kooles w rurkach z długa grzywką albo jakas king fu babcia torebką wszystko zalezy od charaktru człowieka.
 

Warlock

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Rosyjscy skinheadzi. Chociaż to zależy dla kogo są niebezpieczni.
 

oolutek

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
To zależy od ludzi, jeżeli brakuje komuś rozsądku i dystansu to każda subkultura może być niebezpieczna.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Skinheadzi/narodowcy ...nie dawno na nas 7 rastamanów wyskoczył jeden nafukany typek z godłem Polski na klacie... było by ok z tym ,że miał paskudną kosę ... za co?Chyba za dredy ...inny ubiór propagujący tolerancję itd.
Skinheadzi-fanatycy to jest masakra .. jakiś czas temu dla dzieciaka na osiedlu poobcinali ścięgna sekatorem bo jego starszy brat puncuruje.

,,Dlatego że znam przedstawicieli różnych subkultur: punków(anarchistów, pacyfistów), skinheadów(apolitycznych, neonazistów, rashowców), metali, satanistów, rastamanów, hip hopowców, dresiarzy itd. mogę ze spokojem stwierdzić że każdy z tych osób jest inny wyglądowo czy tez poglądowo ale są to naprawdę zarąbiści ludzie z wielkim poczuciem i dystansem do świata. I prawie każda subkultura ma w jakimś stopniu agresywne nastawienie na pewne czynniki, więc mówienie o jakiejś grupie że jest ona najbardziej agresywna nie ma tutaj pokrycia. Jeden może dostać "baty" od dresiarza inny od rastamana. Po pierwsze nikt od żadnej z subkultur nie dostanie po twarzy, bo to trzeba sobie na to zasłużyć, i nawet jak ktoś mówi że dostał porządne lanie za popatrzenie się na osobę której się boimy to przecież to już jest przyczyna. Ci zaś którzy atakują z kosą bez przyczyny to psychole a nie żadna subkultura."

Nie wiem jak mozna dostać baty od prawdziwego rastamana (Peace and love) ani hipisa (PEACE) ...no ale jak uważasz.Fakt faktem - od innych po prostu łatwiej.
 

duchpdg

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Ja np chozde w szerokich spodniach dlugich koszulkach itp zawsze zastanawiało mnie to co dresy mają do tego ???odrazu jakieś głupie podteksty itp oczywiście jak jest ich kilku w moim miescie jest w :cenzura: takich osobnikow i smialo moge powiedziec ze to idioci ale są też i myślacy dresiarze ;] sa ludzie i ludzie
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Najbardziej niebezpieczna subkultura, to ta, która jest pełna fanatyków.
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wyrażam swoje zdanie.
Gdybym generalizowała, to też by było źle. Staram się żadnej nie określać, też na nie :p
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Wyrażam swoje zdanie.
Gdybym generalizowała, to też by było źle. Staram się żadnej nie określać, też na nie :p
no rozumiem, ale bez przesady :p

Nie wiem jak mozna dostać baty od prawdziwego rastamana (Peace and love) ani hipisa (PEACE) ...no ale jak uważasz.Fakt faktem - od innych po prostu łatwiej.
mi chciał jakiś mop wlać jak zobaczył u mnie krzyż celtycki daaawno temu, ot się zdarzyło :] anarchiści też mają swoje szczytne hasełka a agresją dorównują skinheadom.
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
Bycmoze to glupi temat i pewnie go za taki uznacie, ale zastanawiam sie nad tym ktora z obecnych we wspolczesnym swiecie subkultur jest najabdrziej niebezpieczna. scic\slej mowiadz ktora uwazacie za taka ktora moze najbardziej skrzywdzic innych i nas samych np przez narkotyki, wszczynanie bojek, swa agresywnosc a takze w innych aspektach...

dresiarze, bo to w większości zwykli bandyci. Do obozów pracy z tym bydłem, nie na ulice.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
mi chciał jakiś mop wlać jak zobaczył u mnie krzyż celtycki daaawno temu, ot się zdarzyło :] anarchiści też mają swoje szczytne hasełka a agresją dorównują skinheadom.
A to skinhead nie może być anarchistą? Bo ja odnoszę dziwne wrażenie, że może. Mówię tu chociażby o RASH, chyba, że jesteś z tych, którzy nie uznają tego odłamu za skinów. Anarchiści, którzy kroczą ścieżką pokoju i nieagresji nie stanowią licznej grupy.
 
C

Crockett

Guest
Każda subkultura powoduje głębokie podziały ludzi, zwłaszcza młodych, często miesza w ich życiu, poglądach i wpływa tylko na to, że teraz mamy taką miernotę, takich prymitywnych, pustych młodych ludzi bez poszanowania tego co kiedyś było niezwykle ważne w życiu, w wielu jego kwestiach.
 

moralne_salto

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
Niestety, dzieciak rodzi się w rodzinie z klasy robotniczej, za kolegów ma dresów z osiedla i w mózgu mu się :cenzura:ie. Innych wzorców nie zna.
Strasznie boję się skinów i dresów. Wyglądem przypominam punka, chciaż niektórzy twierdzą, że skinke ze wcględu na głowę ogoloną prawie na łysu.
Chciałabym poznać ludzi słuchający rapu, którzy nie byliby agresywnymi dresami, gnojkami z osiedla...Inteligentnych ludzi słychających hip hopu jest mało, niestety
Nie boję się punków a tym bardziej metali.
Skini(white power, fanatycy) mogą być faktycznie niebezpieczni.
Zwróciłabym uwagę równierz na ćpunów, dilerów i drobnych gangsterów
 
Do góry