Nagranie :) Begerowej :)

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
Taboretix chyba sie nie słyszysz<czytasz?>. Gdzie te rzesze Polaków stojących murem za pis'em? Chyba nie czytałeś ostatnich sądarzy...szkoda tylko że nasi rodacy dopiero teraz zauważyli na kogo głosowali..

Najpierw porzegnaliśmy koalicje, co bedzie nastepne mozna tylko przypuszczać...obyśmy się nie mylili.

pisze się sondaże :D
poza tym sondaże nie są aż tak tragiczne, a i wiarygodnośc sondaży nie jest 100%. A co do "wyboru rodaków" nie zgadzam się z tobą. Ludzie głosują na osoby a nie na partię (chociaż...)
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
"nie aż tak tragiczne prognozy" to raczej przyczynek do zejścia ze sceny:)
Czy PiS jest aż takie tępe, że trzeba barykady budować żeby zrozumiało, że ludzie już tego nie chcą?
Chyba niestety jest takie głupie bo nie przyjmuje żadnej argumentacji i nie podejmuje dyskusji a jedynie ze wszelkich sił i ile sie da chce swoje ugrać. To sie nazywa zaślepieniem.
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
"nie aż tak tragiczne prognozy" to raczej przyczynek do zejścia ze sceny:)
Czy PiS jest aż takie tępe, że trzeba barykady budować żeby zrozumiało, że ludzie już tego nie chcą?

Oj, ja myślę, że oni dobrze zdają sobię sprawę z tego, że duża część społeczeństwa nie życzy sobie ich rządów. Dlatego właśnie tak rozpaczliwie próbują utrzymać się na tzw. powierzchni, nachapać się, ile tylko wlezie i wygrzać tyłki na cieplutkich rządowych posadkach. Drugiej takiej szansy, szansy zasmakowania władzy już nie dostaną.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Male porównanko skoro Kaczynscy kiedys ukradli ksiezyc to teraz takiej Polski nie okradna ???? :) To tak pol zartem pol serio było. A teraz serio PIS jest juz pewny tego ze stracił wiele i ze juz tego nie odzyska, trzymaja sie wladzy bo wiedza ze przegraja w wyborach i bedzie ich koniec wiec sie trzymaja stolkow zeby chociaz czesc popularnosci odzyskac. Jak to powiedzial fajnie Kaczor "Kraj był chory. My poszlismy po lek" :D przeciez przed wyborami mowili nam ze maja lekarstwo, czyzby klamstwo ????

A teraz kolejny zarcik co oznacza skrot PIS a no oznacza Pod pie rdo li my im słonce :)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
No wiec wszystko jasne :D
Afera z pania Beger byla prowokacja polityczna, zamieszane w nia bylo miedzy innymi WSI i jacys tam politycy... jeszcze nie syszalem dokaldnie. Sa na to konkretne dowody! Nie cos wyssanego z palca.

Ciekaw jestem co na to wszyskto te osoby ktore tak zaciekle atakowaly PiS ?? :lol:
 

Mivten

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
No wiec wszystko jasne :D
Afera z pania Beger byla prowokacja polityczna, zamieszane w nia bylo miedzy innymi WSI i jacys tam politycy... jeszcze nie syszalem dokaldnie. Sa na to konkretne dowody! Nie cos wyssanego z palca.

Ciekaw jestem co na to wszyskto te osoby ktore tak zaciekle atakowaly PiS ?? :lol:
Nom czekamy czekamy na ten dowód :) i pewnie się nie doczekamy :).
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Jak to czekamy??
Dowodem sa akta WSI... Czgo wiecej chcesz...
A przedewszystkim posel Maksymiuk byl jednym z prowokatorow, ponadto sa dowody na to iz pan Maksymiuk byl agentem WSI.
Czy cos jeszcze ??
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
No wiec wszystko jasne
Afera z pania Beger byla prowokacja polityczna, zamieszane w nia bylo miedzy innymi WSI i jacys tam politycy... jeszcze nie syszalem dokaldnie. Sa na to konkretne dowody! Nie cos wyssanego z palca

A ciekawe kto to mówił, że to prowokacja? :> Ciekawe dlaczego nie poszło to do prokuratury..

A co do akt WSI to z tego co wiem, to jeszcze nie zostały ujawnione.
Tak... wszyscy to agenci, którzy chcą zniszczyć nasz kraj, na szczęście jest PiS który nas wyswobodzi.. :p
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
No napewno nie powiedzial tego Jan Maria Wlodzimierz Premier Z Krakowa Rokita :lol: bo przeciez nie pograzal by sie :p

Doniesienie do prokuratury napewno bedzie, w tej chwili TVN ma wytlumaczyc sie z tego, czemu bralo udzial w tej prowokacji, a tym samym opowiedzialo sie za konkretna opcja polityczna. Co nie powinno miec miejsca wsrod "obiektywnych" dziennikarzy. Niech powiedza jasno ze bronia Polske przed zmianiami na lepsze. A nie udaja iz jest odwrotnie.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Czy to prowokacja?. To nie zostało jescze ujawnione (choć sądzę, że to normalna zagrywka polityczna pomiędzy partiami i nie widzę w tym niczego staracznego ---przywykłem do tego w Polsce :sexy: ). Raczej nie sądzę, aby to miało coś wspólnego z WSI, a nawet jeśli to.... cholera to są służby wywiadowcze jak moża ujawniać tajne akta :/ . CO to tego co obecnie robi PiS z TVN'em to jak dla mnie taka riposta ze strony PiS'u. A zmiany na lepsze.... :mruga: . Taboretix nikt, (a napewno nie Kaczyńscy) nie są w stanie teraz jakoś znacząc poprawić sytuacji Polski. A to, że dziennikarze naskakują na PiS??. Przypomnij sobie co było podczas rządów SLD. Zawsze media patrzą na ręce partii rządzącej (i bynajmniej nie dlatego, że "wrodzy Polski naskakują na PiS". Zawsze tak był, że partia, która wygrała wybory musi się bronić przed mediami)
 

Cuhirt

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Nie ktorzy sa nie reformowalni.
"Taboretix" napisał:
Afera z pania Beger byla prowokacja polityczna, zamieszane w nia bylo miedzy innymi WSI i jacys tam politycy... jeszcze nie syszalem dokaldnie. Sa na to konkretne dowody! Nie cos wyssanego z palca.
To ja zabilem Kenediego

PS. Masz tu tresc oswiadczenia:
Kod:
W związku z dzisiejszą publikacją Gazety Polskiej oświadczamy, że nigdy nie podlegaliśmy w TVN jakiejkolwiek presji politycznej ze strony naszych szefów. Tego rodzaju naciski znamy albo z opowiadań, albo z doświadczenia pracy w innych mediach, najczęściej publicznych. Jako dziennikarze cieszymy się nie tylko swobodą w podejmowaniu tematów, ale też w sposobie ich realizacji. W TVN nie istnieje ani funkcja cenzora, ani inspiratora naszych działań. Jedyne ograniczenia, jakim podlegamy związane są z powszechnie obowiązującymi standardami wynikającymi z prawa prasowego i zasad etycznych dotyczących naszego zawodu.

Z oburzeniem przyjęliśmy podłe sugestie wobec autorów programu Teraz My - Andrzeja Mrozowskiego i Tomasza Sekielskiego oraz wobec Milana Subotića. Traktujemy je jako hołdowanie zasadzie, że najlepszą obroną jest atak. Jesteśmy pewni uczciwości, profesjonalizmu naszych kolegów i z całą stanowczością sprzeciwiamy się wszelkim insynuacjom wiążącym ich pracę ze służbami specjalnymi."
Wnioski powinienes wyciagnac sam skoro miales 95% na probnych testach maturalnych, (a oblales 2 razy wlasciwa w tym poprzednia za kedencji Giertycha^^)
PS.2 A nie mowilem?^^ (ze PIS zrobi cos w ten desen)...
 

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
No napewno nie powiedzial tego Jan Maria Wlodzimierz Premier Z Krakowa Rokita :lol: bo przeciez nie pograzal by sie :p

Doniesienie do prokuratury napewno bedzie, w tej chwili TVN ma wytlumaczyc sie z tego, czemu bralo udzial w tej prowokacji, a tym samym opowiedzialo sie za konkretna opcja polityczna. Co nie powinno miec miejsca wsrod "obiektywnych" dziennikarzy. Niech powiedza jasno ze bronia Polske przed zmianiami na lepsze. A nie udaja iz jest odwrotnie.
Czy ty masz pojęcie co ty wypisujesz same PiS-owskie idiotyzmy,
które nie mają w sobie żadnej prawdy,
albo ty jesteś idiotą, albo myślisz jak idioci z PiS-u !
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Czy ty masz pojęcie co ty wypisujesz same PiS-owskie idiotyzmy,
które nie mają w sobie żadnej prawdy,
Po pierwsze kolego nie idiotyzmy, tylko fakty. Jezeli dla Ciebie jest idiotyzmem nazywanie rzeczy po imieniu to gratuluje :eek:k:
Widzialem teraz program "Teraz MY" gdzie wyraznie mozna odniesc wrazenie, iz prowadzacy popieraja pewna opcje polityczna, ktora nie jest PiS napewno. Klamia i "odwracaja kota ogonem" w najbardziej odpowiednich dla siebie sytuajcach.
Nie ma tam ani troszke apolitycznosci. Ja ich za to nie krytykuje, maja prawo do wlasnych pogladow. Ale niech nie klamia ze sa bezstronni, bo jest inaczej.

albo ty jesteś idiotą, albo myślisz jak idioci z PiS-u !
a po drugie. "Idiota" mozesz nazywac kogos z Twojego otoczenia, zapewnie czesto slyszysz takie okreslenie i masz pewien urazy w stylu "trudne dziecinstwo". Ale niepozwole zeby jakis palant nazywal tak mnie, albo ocenial w ten sposob moje poglady.
Ty jestes po przeciwnej stronie. Co nie znaczy ze w przypadku braku sensownego pomyslu na dyskuje mozesz tak pisac.
Ale to tylko uwidacznia Twoj poziom :lol: marny zreszta.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Ja też oglądałam "teraz my" i w końcu ktoś pokazał Kurskiemu, gdzie jego miejsce :lol:
sorry, nie trawię kolesia :p

wracając do sprawy.. Twoim zdaniem nikt, kto nie popiera PiS'U, nie ma racji... Jeśli ktoś stoi po stronie TVN, prezentuje "odmienną opcję polityczną".. myślę, że prowadzący po prostu nie mają takich ambicji, by partii rządzącej wchodzić w d.u.p.e.
Faktem jest, że Gazeta Polska pojechała dziś, ale jej nie wyszło (na podstawie infor. z neta to można sobie wypracowanie na polski napisać, a nie.. ). PiS nie umie przyznać, że w końcu ktoś przyłapał ich na gorącym uczynku. A na taśmie jest wszystko - jaka jest taśma, każdy widzi..
Taboret pisał, że dla opozycji najlepszą obrona jest atak
więc niech sobie nasz drogi Taboret uświadomi, że jego kochana partia właśnie pokazuje pazury.. wielkie macki, którymi myślą, że wszystko zatrzymają, postraszą sądem.
mam nadzieję, że ta polityczna farsa w końcu sie zakończy, bo mnie osobiście brzuch od śmiechu boli i oczy od ich wytrzeszczania, gdy oglądam którykolwiek dziennik telewizyjny.
Tracę nadzieję, że może być lepiej. Nie teraz, kiedy rządzą nami dzieciaczki, które gdy zrobią coś złego pokazują paluchem na kolegę, którego nie lubią...

ps. Taboret, nawet mi nie odpisuj, i tak wiem, co chcesz powiedzieć.. bla, bla, bla... znów to samo...
 

Cuhirt

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Po pierwsze kolego nie idiotyzmy, tylko fakty. Jezeli dla Ciebie jest idiotyzmem nazywanie rzeczy po imieniu to gratuluje :eek:k:
Jezeli to bylo nazywanie faktow po imieniu to powiedz mi co ogladales, bo mam pewne watpliwosci czy byl to ten sam program.
Widzialem teraz program "Teraz MY" gdzie wyraznie mozna odniesc wrazenie, iz prowadzacy popieraja pewna opcje polityczna, ktora nie jest PiS napewno. Klamia i "odwracaja kota ogonem" w najbardziej odpowiednich dla siebie sytuajcach.
Ten prowadzacy prowadzi/prowadzil wywiad z kazdym w ten sam sposob, wiec daruj sobie ten komentarz. Jedynie bylo widac to, ze Kurski jest kiepskim rozmowca, bo ani nie slucha co do niego prowadzacy mowil, ani nie mowil na temat, ani to co mowil nie mialo jakies zwiezlej, logicznej formy, byl to raczej belkot i mowienie o wszystkim.

Nie ma tam ani troszke apolitycznosci. Ja ich za to nie krytykuje, maja prawo do wlasnych pogladow. Ale niech nie klamia ze sa bezstronni, bo jest inaczej.
Gdy sprawa ich bezposrednio dotyczy trudno, zeby byli dokonca obiektywni w swoich osadach, gdyz maja wlasne zdanie na ten temat.

a po drugie. "Idiota" mozesz nazywac kogos z Twojego otoczenia, zapewnie czesto slyszysz takie okreslenie i masz pewien urazy w stylu "trudne dziecinstwo". Ale niepozwole zeby jakis palant nazywal tak mnie, albo ocenial w ten sposob moje poglady.
Nie musisz wszystkich osadzac swoja miara.

Ty jestes po przeciwnej stronie. Co nie znaczy ze w przypadku braku sensownego pomyslu na dyskuje mozesz tak pisac.
Ale to tylko uwidacznia Twoj poziom :lol: marny zreszta.
Za to ty mozesz wstawiac epitety w rozmowie typu "smarkacz", "palant", "13 letni gowniarz", "jestes dziewczyna" oraz "Za taki tekst mozesz zarobic jedynie w mo.rde... ".
Ale to tylko uwidacznia Twoj poziom :lol: marny zreszta.
No patrz jak to ladnie pasuje do powyzszych epitetow.

PS. Im dluzej czytam twoje wypociny tym bardziej mnie zastanawia czy ty, aby z tym kurskim nie jestes spokrewniony:lol:
PS. 2 Najlepszym fragmentem bylo jak Kurski po swoim wystapieniu powiedzial "nawet nie dopusciliscie mnie panstwo do glosu" albo "Nie zachowuj sie jak kurski (nie wpir** sie w zdanie)
PS. 3 Widze, ze w narodzie polskim jest jeszcze reszta rozumu skoro na koniec kurski zostal wysmiany i wygwizdany przez publicznosc, ale to pewnie dlatego, ze publicznosc byla podstawiona, a gdyby ktos dokladniej sie przyjzal ich akta byli tam sami renegacji scigani przez prawo z dziadkami, ktorzy byli werchmachcie i ojcami, ktorzy pracowali w WSI^^
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
PS. 3 Widze, ze w narodzie polskim jest jeszcze reszta rozumu skoro na koniec kurski zostal wysmiany i wygwizdany przez publicznosc, ale to pewnie dlatego, ze publicznosc byla podstawiona, a gdyby ktos dokladniej sie przyjzal ich akta byli tam sami renegacji scigani przez prawo z dziadkami, ktorzy byli werchmachcie i ojcami, ktorzy pracowali w WSI^^

no wiesz co, odebrałeś Taboretixowi szansę odpisania - ukradłeś mu tekst ;( :p
piknie :eek:k:
chyba oboje jesteśmy "fanami" pana Jacusia :lol: :D
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Taboretix, z uporem godnym lepszej sprawy, jak mantre powtarzasz wypowiedzi polityków PiS. Póki co to nie ma żadnych dowodów na to, że TVN był w jakikolwiek sposób inspirowany przez WSI. Nie ma żadnych dowodów, że Subotic był agentem WSI. Nie ma żadnych dowodów, że Sekielski i Morozowski byli przez kogoś sterowani. Jeśli takie dowody gdzieś w archiwach są to należy je przedstawić wraz z zarzutami a nie gołosłownie oskarżać kogokolwiek o cokolwiek. Bez przedstawienia dowodów oskarżenia takie są zwyczajnym pomówieniem. Być może Twoja wiara i zaufanie do PiS dają Ci podstawy do absolutnej wiary we wszystko co politycy i funkcjonariusze tej parti mówią ale dla mniej ufnych tylko dowody a nie słowa są ważne i znaczące. Tymczasem PiS żadnych dowodów nie przedstawiła ale za to z rozmachem rzuca oskarżeniami. Nie ładnie!
Jeśli chodzi o dziennikarską apolityczność, bezstronność i rzetelność to polecam Ci przyglądnięcie się Panu Sakiewiczowi, redaktorowi naczelnemu Gazety Polskiej, która właśnie wytoczyła armaty przeciw TVN. Otóż ten pan jest jaskrawym przykładem upolitycznienia dziennikarstwa i swojej gazety. Nawet na konferencjach prasowych wystepuje pod szyldem PiS i w towarzystwie polityków PiS a jeden z jego pracowników jest rzecznikiem prasowym Macierewicza. Czy to jest to niezależne dziennikarstwo według PiS? Zatem rewelacje głoszone przez Sakiewicza są tyle warte co i jego rzetelność i bezstronność.
Kolejna sprawa, która jak najbardziej odnosi się do prawa stanowiącego jeden z członów nazwy rządzącej partii. Otóż Gazeta Polska atakując bezpardonowo TVN powołuje się na materiały z prac komisji weryfikacyjnej powołanej do zlikwidowania WSI. Materiały te są tajne i nie zostały jeszcze odtajnione. Nastąpiło zatem złamanie prawa w zakresie, który podlega ściganiu z urzędu. Oczekuję niecierpliwie, że służby ministra Ziobro wdrożą pilnie dochodzenie w celu wykrycia przecieków i ukarania winnych. Oczekuje tez potępienia dla takich praktyk przez kierownictwo parti , która zwie sie Prawo i Sprawiedliwość. Brak reakcji można będzie uznać za przyzwolenie PiS na łamanie prawa.
Taboretix, zupa się wylała i partia PiS sie skompromitowała. Nic nie da ani zamiatanie śmieci pod dywan ani odwracanie uwagi od siebie poprzez rzucanie gołosłownych oskarżeń na wszystkie strony. Odrobinę pokory i samokrytyki życzę politykom i zwolennikom PiS bo tylko tak można naprawić to co się spieprzyło:)
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
No wiec wszystko jasne :D
Afera z pania Beger byla prowokacja polityczna, zamieszane w nia bylo miedzy innymi WSI i jacys tam politycy... jeszcze nie syszalem dokaldnie. Sa na to konkretne dowody! Nie cos wyssanego z palca.

Gdzie są te dowody? Ja chce je zobaczyć, chcę by ich istnienie potwierdzili ludzie niezwiązani z PiS-em.
Nie ufam PiS-owi, dopóki tak się nie stanie, nie uwierzę w żadne dowody.
 

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Co niektórym, tak jak to ma miejsce z ludźmi z PiS-u, mają poważne problemy z rozróżnieniem co jest dobre a co złe, co jest białe a co czarne itd. Osoby te potrzebują pomocy bo sami sobie nie mogą poradzić, trzeba im współczuć i powolutku, spokojnie starać się wytłumaczyć jak to jest że białe jest białym a czarne jest czarnym. :)
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
"pisze się sondaże
poza tym sondaże nie są aż tak tragiczne, a i wiarygodnośc sondaży nie jest 100%. A co do "wyboru rodaków" nie zgadzam się z tobą. Ludzie głosują na osoby a nie na partię (chociaż...)"
- taboretix, wybacz mój błąd...w druku. Może nie są tak tragiczne dla ciebie, jednak chciałbym usłyszeć co w tym temacie ma do powiedzenia pan prezydent.
Jeśli nasze społeczeństwo głosowało na osoby tym wieksze słowa uznania mu należą się należą..

Nie bronie Wojtka ale tak mnie się skojarzyło że nazayając go palantem nie jesteś od niego lepszy...niechaj żyje pisowska <podwujna?>moralność!
 
Do góry