Nagły Atak Spawacza

Radas

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
z chmury
No tak... arone przedstawie swoją osobę wyżej, niż ty Radas... no ale cóż, w sumie wasza sprawa.

@Radas - byłbyś tak miły i przedstawił listę wszystkich albumów NAS? Bo nie jestem pewien czy mam wszystko...

To że przedstawia swoją osobę wyżej niż ja to tylko Twoje zdanie, więc wali mnie to. Na moje arone dał niezły popis bo gadał o czymś o czym nie ma pojęcia i to jeszcze same bzdury wypisywał, a to mnie z deka wkurzyło, ale kit z tym, nie mam zamiaru dalej ciągnąć tej kłótni, bo to nie ma żadnego sensu. Tyle w tym temacie...

No właśnie jestem tak miły :D i oto przedstawiam listę albumów N.A.S. (z solówkami Faziego, mam nadzieje że wiesz kto to taki):

Brat Juzef
Rap i gwałt
Psychedryna`97
92-97
Trójkąt Bermudzki Skład - Powrót Żywych Trupów
Ninja Comanndo 5
Zarzyna
Odyseja 2001
Opowieści Dziwnej Treści
Hip hop giwery i bullterriery
Podróże na liściu i chmurze
Rap Masakra Freestyle Forewer
33 % G.R.A.T.I.S.


JA oczekuje na Powrot Jedi:D

Człowieku ja marze o tej płycie dniami i nocami. Już po prostu nie moge sie doczekać kiedy oni ją wydadzą (mam nadzieję że nie długo).
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
solówki Faziego wymiatają

czasem mam odczucie, że niektóre to są czyste freestyle nagrywane o 5 rano na ostrym kacu :p, ale to nie zmienia faktu, że są boskie.
 

Radas

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
z chmury
Według mnie najlepsza solówka Faziego to TBS, to jest dopiero klimat! Mroczno, przyjemnie, tajemniczo, oł jeeeeeeeeeeee kocham te dźwięki, czysty profesjonalizm i w tekstach i w bitach :eek:k:
 

Henonima

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
tak to czytam i mimo że temat skończył sie dawno temu, nie mogę nie napisać. Znam N.A.S. juz spory czas i wszystkim wam po części przyznaję rację. Po pierwsze to N.A.S. to naprawdę zajedwabisty zespół, nie znma wszystkich ich utworów i na fakcie przesadzają z przekleństwami, ale z drugiej strony ile racji maja w swoich tekstach. Nie wiem dlaczego, ale nie podobał mi sie na przykład Pedał Roman, za to bardzo przypadły mi do gustu Akt Łaski, Spoczywaj W Pokoju i Aleja nr 6 Grób nr 4. Chociaż przyznam też że sa to utwory przy których łapię schizę i odpływam, zwłaszcza Aleja... Jest to jedyny utwór, którego mogę słuchać dniami i nocai i mi się on nie nudzi, a słucham go od ok. 3 lat. Dltego N.A.S. jest the best!!!
 

fazi

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Miasto
CK
Ja specjalnie nie słuchałem ich płytek, tylko kilka kawałków kiedyś dawno temu i mam pytanie - co w nich takiego dobrego jest? Bo z tego co pamiętam to to śmieszne i denne było..
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
smieszne i denne: a czemu taka nazwa: może nawiązanie w skrócie do legendy amerykańskiego rapu???

nagły atak spawacza=nas

przypadkowe, czy celowe
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
no dobra ale swoją drogą to naprawdę mieli chłopaki wyobraźnię jak tworzyli nazwę... :lol:
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
N.W.A

Czarnuchy z poglądami - też musieli mieć wyobraźnię ;) To jeden z przykładów. Amerykańskie nazwy po przetłumaczeniu na Polski wcale nie są takie fajne.
 

machu

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nic nie mam do nas:) Bardzo mi sie podobaja ich piosenki:D słucham hip-hopu(rap) od 9 roku życi a a mam 16 lat, pierwsza moja kaseta to było WYP3 i narazie dla mnie to jest czysta klasyka. Nas z Liroyem schodzą na drugi plan a potem hip-hop który leci w tv. Kawałek który mi sie nie podoba to anty:/ Liroya lubie słuchać i zazdość lub zdenerwowanie do niego nas mogło w inny sposób wyrazić a nie taką jechaną na Liroya:/ Ale cóż nas ma kilka mądrych tekstów i bardzo oldschoolowe bity więc wielki pozytyw dla nich za to co robią bo robią dobry shit:D
 

Radas

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
z chmury
Żyje, żyje dzięki stary za pamięć :eek:k: Trochę ostatnio mało czasu mam na siedzenie przed kompem i dlatego jestem ciągle nie obecny i nic nie pisze. Postaram się to zmienić nie długo...

PS zapraszam na moje forum o tematyce polski hip hop ze specjalnym działem dla fanów Nagłego Ataku Spawacza: www.polskihiphop.forus.pl B) Potrzeba trochę ludzi żeby rozruszać to forum bo obecnie panuje tam chu.owy zastój, praktycznie nic się nie dzieje.
Pozdro
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No jest... Powrot Jedaj :)


Plyta na pierwszy rzut ucha jak dla mnie w stylu hemp gru, czyli dno, ale... moze mi sie uda w to wsluchac jak w soliowki faziego...
 

vipdavid

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Co sądzicie o tym zespole?? Macie może jakieś płyty tego zespołu??? lub MP3?
Według mnie jest to najlepszy hip hopowy zespół w Polsce
Czekam na Wasze opinie



tak to czytam i mimo że temat skończył sie dawno temu, nie mogę nie napisać. Znam N.A.S. juz spory czas i wszystkim wam po części przyznaję rację. Po pierwsze to N.A.S. to naprawdę zajedwabisty zespół, nie znma wszystkich ich utworów i na fakcie przesadzają z przekleństwami, ale z drugiej strony ile racji maja w swoich tekstach.



Czy najlepsza.....Hm....Nie wiem ,ale na pewno najbardziej hardcore*owa.Mają wprawdzie kawałki bez przeklenstw.Chodzi mi jednak o to że jesli już piszą kawałki z przeklenstwami to jest ich mnóstwo.Kapele tą traktuje sentymentalnie ,bo były to piewsze rap dzwięki jakie słyszałem w swoim 20 letnim życiu.


Osobiscie powiem wam że nie znam całej twórczości tych gosci z Poznania mam w domu utwory "Pedał Roman","Anty" w którym jadą po liroy*u , "Sto lat ,sto lat" w którym wysmiewają wiejskie wesela.

Z waszych wypowiedzi wnioskuję że twórczość N.A.S. można podzielić na dwa rodzaje:

Jedne kawałki mają jakiś tak przekaz, a drugie to zwyczqajna pochwała głupoty.Czy tak???
 

damian252

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
zaczepista kapelka :D a propos wie ktos moze czy mają oni cos w planie wydac jeszcze ???
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Jedne kawałki mają jakiś tak przekaz, a drugie to zwyczqajna pochwała głupoty.Czy tak???
No prawie. To jest tak:
-te z przekazem
-pochwala glupoty

Fazi:
-te z przekazem, ale juz naprawde finezyjnym ;]
-te ktore sa freestylowe


Damian, narazie wydali powrot dzedaj, niepredko chyba cos nowego stworza.
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
no dobra ale swoją drogą to naprawdę mieli chłopaki wyobraźnię jak tworzyli nazwę... :lol:
podobno to nawet nie oni wymyslili tą nazwe tylko Krzysztof Kozak :D

zaczepista kapelka :D a propos wie ktos moze czy mają oni cos w planie wydac jeszcze ???
no wyszła w tym roku płyta Powrot Dzedaj ale plyta jest słaba prawda jest taka ze kiedyś to oni moze i mieli pare fajnych kawalkow ale scena poszła do przodu a oni stoją cały czas w miejscu
 
Do góry