Nadmierne pocenie się rąk i stóp

kikina32

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.Też miałam podobny problem dotyczący pocenia rąk i stóp.Czytałam dużo różnych dyskusji,szperałam na internecie zbierając informacje.Jednak nic mi nie pomagało.Aż wkońcu doczytałam się o jonoforezie.Z początku wahałam ale wkońcu postanowiłam zainwestować,powiedziałam sobie jak długo jeszcze będę się stronić ludzi,w pracy,w towarzystwie.W tej chwili urządzenie electro antyperspirant mam w domu po 8 procedurach wyniki były wspaniałe,a teraz już wcale nie pocą mi się ani stopy ani dłonie :tak po miesiącu przeprowadzam kuracje podtrzymujące i wszystko jest ok.Bardzo polecam bo naprawdę dzięki temu urządzeniu odzyskałam własny komfort.Powodzenia :109:
 

houczek

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=11.5pt]jestem tak zdesperowana że nie wiem co mam już robić.... problem pocących sie dłoni i stóp mam od dziecka, a teraz jest jeszcze większy. Chciałabym zapytać ile kosztuje to urządzenie do jonoforezy?[/SIZE]
 

kikina32

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zapraszam na jonoforeza na nadmierną potliwość.Z pewnością dowiesz się ciekawych informacji a może i tobie pomoże.Powodzenia
 

maciutie

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Cytat z zapytaj.pl

nawilżające kremy do roąk i balsamy to podstawa .Spróbuj poszukać kremu do rąk ANNEMARIE BORLIND-NATURAL BEAUTY. Rewelacyjnye preparaty na bazie surowców naturalnych. Posiadają certyfikat organizacji " NEUFORM ", przyznawany produktom z naturalnych surowców najwyższej jakości. W takim przypadku spróbuj np. pić herbatkę z melisy. Można też 2-3 razy w tygodniu moczyć rece w roztworze nadmanganianu potasu (do kupienia w aptekach, roztwór powinien mieć kolor intensywnie różowy).
Jeśli ogólnie dolega Ci nadmierna potliwość, możesz pić napar z szałwi (rano i wieczorem; 2 łyżeczki ziół na ćwierć litra wody). Jeśli nie nie pomogą "naturalne" metody, wypróbuj antyperspirant Etiaxil w wersji do dłoni i stóp. Można go kupić w aptekach, Kosztuje ok.36 zł za 100ml.Polecam też Antidral.Polecam pić szałwię. Powodem nadpotliwości dłoni jest zła dieta. By uzupełnić diete polecam preparaty firmy Vision . Mam nadzieję że pomogłam :D @>-- Napisz mi jak pomogło
 

jonoforeza

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jonoforeza jest najlepszą metodą na wyleczenie nadpotliwości dłoni i stóp.
Ja pozbyłem się tego problemu własnoręcznie zrobionym urządzeniem
Zainteresowany/a szczegółami?
Pisz na: prosta.jonoforeza@gmail.com
 

kornelka21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
mam problem, otóz bardzo się pocę, próbowałam wszystkich antyperspirantów,ale nic nie pomogło. Nie mogę nosić bluzeczek,bo jak podniosę rękę to mam mokrą plamę( nie smierdzi,ale na jasnym ubraniu jest widać i jest żółta), dzieje sie to w kazdej sytuacji,piłam różne zioła,brałam tabletki i nic. czy rzeczywiście jonoforeza działa tak jak opisujecie .Prosze o odpowiedz! Dziękuję
 

kikina32

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Siemanko nie pisałabym bzdur ,bo doskonale wiem co znaczy być spoconą ,wyżej opisywałam,każdy może sobie wybrać pewnie na tego działa to na drugiego coś innego,ja jednak jestem przekonana,że po tym wszystkim co sama wypróbowałam o pieniądzach już nie wspomnę,wkońcu urządzenie do jonoforezy ułatwiło mi życie ,ja mogę jedynie polecić :tak: :tak:
 

Marta_Florczyk

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nadmierne pocenie się dłoni to problem, z którym zmagam się odkąd pamiętam. Kilka miesięcy temu bardzo się nasilił i popadłam w depresję. Próbowałam wszystkiego i w końcu trafiłam na artykuł, który mówił o ostrzykiwaniu dłoni botoxem (brzmi niedorzecznie, wiem). Zdecydowałam się na taki zabieg, przeprowadziłam go w Derma-Clinic dr Orlitz. Był bolesny i nieprzyjemny, ale zadziałał. Od 2 miesięcy nie mam już problemu z ciągle mokrymi dłońmi.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Najlepiej idz do lekarza, jest szansa ze twoja potliwość jest o jakimś dziwnym podlożu. Moze to jest jakis stres,masz problemy?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No w sumie sa i tabletki na pocenie sie. Ale ja najpierw wypróbuje te wpładki, dobry deo i zobaczymy czy to tylko tak na zimę i przez kozaki sie dzieje.
 

kornelka21

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jakiś czas temu szukałam pomocy na swoją przypadłość mokrych dłoni i stóp,wedłóg mnie wszystkiego wypróbowałam niestety nie było widać satyksfakcji.wahając koniecznie zdecydowałam się na tą jonoforezę electro antiperspirant i dobrze zrobiłam dziś prawie po pół roku jestem zachwycona swoimi rękoma jak są suche koniecznie,raz na jakiś czas powtórka 1-2 kuracje i komfort na dalszą metę.
 
Do góry