Nadmierna potliwość zimą

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Czy tez tak macie? nic mi nie pomaga, nawet stopery blokujące pot kupione w aptece działaja na chwilę.
 
J

Jula92

Guest
monia8 napisał:
Czy tez tak macie? nic mi nie pomaga, nawet stopery blokujące pot kupione w aptece działaja na chwilę.
może powinnaś poradzić się jakiegoś lekarza, skąd to się może brać? Ja nie mam z tym problemów, używam antyperspirantów w kulce i dla mnie działaja ok, ale może nie na każdego dzialaja tak samo...
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja uzywam tych dezodorantow aptecznych co sa dość mocne, i jak odstawie to tez wraca nadmierna potliwość, to tez zalezy w jakim jestes wieku, moze to wiazac się z dojrzewaniem
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
No niestety te apteczne tez nie pomagają, może działają dłużej niż zwykłe ale problem pozostaje, nie ma innych sposobów?moze jakaś akupunktura czy mezoterapia sama nie wiem
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
z tego co wiem, to izotretynina którą stosuje się na trądzik ma działanie "wysuszające" organizm i niekiedy można ją podawać w stanach nadmiernej potliwości, ale jest to bardzo mocny lek i skutki uboczne są bardzo realne, więc osobiście poszukałabym jeszcze innych sposobów, może u dobrego lekarza:)
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Słyszałam że na takie problemy poleca się zabieg specjalnym laserem, nie znam specjalnie szczegóło ale pewnie jak poszukasz w necie to znajdziesz.


Poszukałam i znalazłam , zabieg nazywa się Miradry , podobno bardzo skuteczny, moja koleżanka się zastanawia nad pójściem.
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Dzięki , poczytałam sobie o tym zabiegu, wydaje się być skuteczny, pomyślę jeszcze.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
fajny ten zabieg, nie słyszałam o nim, a warto wiedzieć, w końcu kiedyś ta potliwość mi zapewne wróci:(
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
No właśnie niekoniecznie, na stronie jest napisane , że wystarczy jeden zabieg, chyba , że baardzo siię pocisz to wtedy ewentualnie trzeba powtórzyć po 3 miesiącach. Będę wiedziałą po świętach co i jak bo idę na konsultację
 

Sawomir Topolski

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
najlepiej wybrać się do lekarza, a w sumie nie ma czego blokować, bo w ten sposób pozbywasz się z organizmu toksyn
 
Do góry