Na własną rękę

Klainfeld

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Organizujecie sobie czasami wyjazdy zagraniczne na własną rękę? Tzn. załatwiacie hostel, bilet na samolot, wszelkie informacje na temat zwiedzania, sposobie poruszania się po danym miescie i ruszacie w świat? Ja w ten sposób zwiedziłem Rzym, Londyn i 2x Barcelonę i szykuję się na Paryż.
Co sądzicie o takim zwiedzaniu na własną rękę?

pozdrawiam
K

http://www.lubiepodroze.pl
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Uważam, że czasami lepiej jet pojechać na własną rękę, niż z wycieczką zorganizowaną. Przynajmniej można poświęcić na zwiedzanie danego miejsca tyle czasu ile się chce, a nie tyle ile chce przewodnik, czy organizator. W ten sposób na pewno można więcej zobaczyć.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja myślę, że to NAJLEPSZA metoda ;) No, fakt, czasem dobrze jechać z biurem podróży (zależy gdzie) ale ja generalnie juz dawno zniechęcilam się do tego typu wycieczek, wszystko jest zorganizowane, jest sie uzaleznionym od grupy i przewodnika, nie mozna poczuc smaku przygody a nawet 'zgubic sie' miedzy uliczkami fajnego miasta (a wiemy ze tak najlepiej poznaje sie miasto ;p). Ja lubie wypatrywac tanie bilety lotnicze a potem tylko adios !:) Wakacje na wlasna reke sa super. Bylam tak w Londynie, Budapeszcie, Palermo i w Toskanii.
 

Isis-Sothis

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Ja marzę żeby właśnie tak zwiedzić Egipt, to bardzo dobra metoda, przede wszystkim więcej można zobaczyć na wszystko jest dużo czasu i nie trzeba się z niczym spieszyć, jednak jest to metoda dla odważnych ludzi, zwiedzanie obcego kraju szczególnie takiego gdzie różnice kulturalne są znaczące, nie jest takie proste, po prostu trzeba być trochę obytym w świecie i nie bać się nowych wyzwań, i oczywiście najlepiej wybrać się na takie zwiedzanie z grupką jakiś znajomych ludzi, mimo wszystko polecam takie zwiedzanie, może kiedyś i mi się tak uda.
 

Nalian

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Też nie uznaję wakacji w kurortach. Uwielbiam poznawać nowe kultury i niestandardowe miejsca. Ostatnio zrobiliśmy tak: www.vojamondo.pl - poznaj najciekawsze miejsca na ziemi - and go :)
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja również myślę ze organizowanie wycieczkę na własna rękę jest lepsze nie trzeba się dostosowywać do ścisłego planu wycieczki, można swobodnie sobie zwiedzać i robić co się podoba ja tylko tak podróżuje ;p
 

mateusz11111

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
A ja znowu wole zapłacić i mieć wszystko zorganizowane i nie napotkać przykrych niespodzianek wybieram biura podroży
 
Do góry