Na Temat Makijażu...:):):)

SYSIA16

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
chciałabym wiedzieć co chłopcy sądzą na temat malowania się
lubicie jak się dziewczyny malują, czy wolicie nie. I jesli tak to jaki makijaż preferujecie tzn "tapetę" czy raczej delikatny.

ja dodam że w wakacje nie maluje sie wogole tylko na jakies wyjscie na imprezke, urodziny itp. a na codzień kremik.
natomiast w trakcie roku szkolnego to rzęsy tuszem błyszczyk, czasami kredka. w zime ewentualnie lekki puder ale to tylko czasami.
 

Attachments

  • alexz_3.jpg
    alexz_3.jpg
    3 KB · Wyświetleń: 28

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Niemam nic przeciwko malowaniu, ale niektóre dziwczyny przesadzają z tym makijażem i wyglądają czasami jak nie z tej ziemi, więc będę za delikatnym makijażem.
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o moje zdanie i kilku moich znajomych to najlepszy jest brak makijarzu lub bardzo delikatny. Naturalność rządzi.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
No niewiem czy to dobrze jak dziwczyna niema makijażu, a ma takie sine pod oczami, ale każdy ma inny gust :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie jestem chloapakiem ale powiem tak...makijaz ma podkreslac urode a nie zastepywac twarz :]
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Nie jestem chloapakiem ale powiem tak...makijaz ma podkreslac urode a nie zastepywac twarz :]

w pelni sie zgadzam, nie ma nic gorszego niz tapeta, którą można by szpachelką zeskrobywać :D
sądzę, ze starannie pomalowane rzęsy, korektor czy odrobina podkladu, w przypadku krostek lub puder zeby się nie świecić, mogą pomóc, ale bez przesady, po co chować twarz pod tona pudru? najpiękniej wyglada opalona twarz + umalowane rzęsy + ewentualnie błyszczyk (zależy co kto lubi ;) )
 
Do góry