Na Temacik Szamponów I Odżywek O Włosów:p:p:p

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja mam teraz jakiś brzozowy nawet nie wiem z czego i odzywke z Panti Provi
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja najbardziej lubie szampony Gliss Curr i Pantine pro V a z odzywek to w sumie czesto je zmieniam duzo jest fajnych odzywek teraz mam zamiar kupic sobie Loreal Elsev nadajaca blask ma ktos moze jaka jest??
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Garnier Fruktis ładnie pachnie i jest po prostu świetny. A teraz mam jakiś z bursztynem... Niby wzmacnia włosy... Jakas znana firma ale nie pamietam nazwy. A odżywka oczywiście Ziaja. Niedroga ale za to bardzo dobra. Ja nie zmieniam wogóle bo na inne mam uczulenie.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Szampon Dovedo włosów suchych lub zniszczonych- mimo tego, że nie mam tego rodzaju włosów uzywam go, zapach jest taki :eek:k: i wogóle bardzo mi przypasił od czasu kiedy miałam suche włosy i teraz nie chce go zmieniać :)
A z odżywek to sunsilka w sprayu do włosów przetłuszczających się.
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
ooo. mala czarna i szybeczka.... mam pytanie uzywaci sunsilkow. moze wiec wiece jaka jest ta odzywka lekka jak cos tam w tym rozpylaczu? bo ja zamierzam kupi ale potrzebuje pierw jakiejs opinii;) wiecie, uzywacie? to mowcie :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
ooo. mala czarna i szybeczka.... mam pytanie uzywaci sunsilkow. moze wiec wiece jaka jest ta odzywka lekka jak cos tam w tym rozpylaczu? bo ja zamierzam kupi ale potrzebuje pierw jakiejs opinii;) wiecie, uzywacie? to mowcie :)
Ja własnie uzywam tej odżywki to jes odzywka do włosów przetłuszczających się, nadaje świeżość włosów.
Uwielbiam ją. Bardzo łatwa do "rozprowadzenia" na włosach i faktycznie działa, ze włosy sie nie przetłuszczaja. do tego przyjemnie pachniecytrusami. Także polecam !
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
hmm kurcze no moje z czy bez i tak sa tluste..
ubolewam :(
ale moze sprobuje. to 6zł.. to nie az taki majatek.... moze nie jest taka tlusta jak te zwykle..
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
wszyscy mowia ze sie nie powinno. i powinno sie przy okazji uzywadobrych kosmetykow,, a skad wziac na to wszystko kase? nie mam stalej pracy a rodzice tez kokosow nie maja....
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
wszyscy mowia ze sie nie powinno. i powinno sie przy okazji uzywadobrych kosmetykow,, a skad wziac na to wszystko kase? nie mam stalej pracy a rodzice tez kokosow nie maja....

a najbardziej boli jak wydasz kupę kasy a kosmetyk jest beznadziejny i u nas sie nie sprawdza... ja tak mam np. z firmą loreal -> jeszcze z zadnego kosmetyku tej firmy nie byłam zadowolona, wiec na półkę loreal nawet nie patrzę
ja też mam problem z odżywkami, nie mam przetłuszczajacych sie włosów, ale kazda odżywka je obciąża do tego stopnia, ze po 2 godz. od umycia wlosow wyglądam tak jak przed tą czynnoscia :/ odżywki używam dopiero jeśli widzę ze moje wlosy naprawdę tego potrzebują, ale nawet wtedy wolę domową maseczkę z oleju rycynowego
szamponow używam przeróznych, każdy na początku wydaje mi isę fajny, a w połowie butelki to już mi się nudzi ;) kiedys uwielbiałam clairol herbal essences, tak ślicznie pachniał i włosy były po nim super, szkoda tylko, ze jak ostatnio kupilam jakiś z serii fruit fusions to juz nie było to samo :(
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ooo. mala czarna i szybeczka.... mam pytanie uzywaci sunsilkow. moze wiec wiece jaka jest ta odzywka lekka jak cos tam w tym rozpylaczu? bo ja zamierzam kupi ale potrzebuje pierw jakiejs opinii;) wiecie, uzywacie? to mowcie :)
nie uzywalam akurat tej odzywki ale pracuje w drogerii kosmetycznej i wiem ze jest grono klientek ktore sobie chwala ta odzywke w rozpylaczu
ja generalnie dopiero w kwietniu przekonalam sie do sunsilka jakos zawsze wydawalo mi sie ze to jakis lipny produkt ale teraz wiem ze sie mylilam :p

musisz tylko wziasc poprawke na to ze to co dla kogos jest dobre u ciebie moze sie nie sprawdzic niestety ale tak to jest musisz poprostu posprawdzac rozne firmy i ich wyroby i napewno cos wkoncu ci podpasuje


zycze powodzonka :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
taa.... nie powinno się sozczędzać na kosmetykach...
tylko tak ogólnie rzecz biorąc:
kosmetyki do makijażu
chyba lepiej zafundować sobie jakieś maseczki czy coś co utrzyma dłużej nasze naturalne piękno niż wydawać kasę na materialy do tapety co ino zatykają pory
lakiery do paznokci
chyba lepiej kupić odżywkę, czy olejek rycynowy i tańszy lakier niż super drogie lakiery które i tak i tka nie pozwalają plytce paznokcia oddychać
i wreszcie szampony i odżywki
używam Timotei ale uważam że sam szampon i odżywka niewiele daje dlatego uważam że najlepszym kosmetykiem do włosów są naturalne domowe płukanki. A tak nawiasem mówiąc przynajmniej raz na dwa tygodnie używam szampon dziegciowy (czyli z wyciągiem z rośliny która zwie się dziegieć) jest on tani, ale efekty swietne- włosy gładkie, wzmocnione i lepiej usuwa lupież niż te wszystkie Nizorale razem wzięte.


p.s.
starsze panie mówiąc że do włosów najlepsze są zwykłe szampony rumiankowe czy pokrzywowe- mają rację
 
Do góry