Na Początek Meta ?

Jarek 1331

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 18 lat i warze 68 kilo. Ćwiczę już ponad 2 miesiące. Czy mogę wziąć już Mete i Omke ?? Proszę napisać jak mam to zażywać żeby nie mieć efektów ubocznych. Czekam na odpowiedzi :)

Pozdrawiam :D
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Na początek dieta i kreatyna ewentualnie, albo i na nią za wcześnie...

Przy 68kg meta :D I ile wzrostu :p
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Jezu... Ty masz jakąś dietę? Kiedy ludzie zrozumieją, że łapanie się za sterydy po kilku miesiącach stażu nie ma sensu, bo się tylko ośmieszają... Weź trochę poczytaj o tym wszystkim... Ułóż dietę, trening, kup sobie jakieś białko albo gainer jak chcesz już coś żreć, albo nawet i tą kreatynę, ale o sterydach zapomnij. Na każdym innym forum napiszą ci to samo...
 

Jarek 1331

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Znam ludzi co od samego początku ćwiczenia zaczęli jechać na sterydach... Ale nie wiem czy to może spowodować skutki uboczne czy nie ??
Chcę po prostu dowiedzieć co się stanie jak zacznę brać Omke i Mete w tym wieku i z tak niskim "stażem" w treningach.
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Chłopie jak słysze takich jak ty to juz nie jest smieszne tylko zenujace niemasz pladego pojecia o siłowni i koks chcesz brac ciekawe czy choc raz dobrze technicznie potrafisz wyciskanie zrobic. Chcesz brac to bisz tylko z twoją wiedza to zrobisz moze 3 kg masy i jak skonczysz to po miesiacu juz nic ci z tego nie zostanie . TWÓJ WYBÓR . TALPY nie produkuj sie bo jak widzisz nie którym nie warto tłumaczyc po koledzy wiedza lepiej pójdzie raz na siłke napatrzy sie nasłucha i tez tki chce3 byc . TEN SPORT JEST DLA LUDZI MYSLĄCYCH I CIERPLIWYCH !

SORKA ZA BEDY ALE TAK Z ROZMACHU MI SIE POJECHAŁO ;P
 

Jarek 1331

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
W zasadzie macie racje... Nie ma sensu brania sterydów teraz... Lepiej sobie poćwiczyć na sucho dzięki że mnie powstrzymaliście hehe :))

Pozdrawiam BB)
 

Piłaa69

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Częstochowa
Nie zabijaj się błagam :p

Poćwicz sobie z rok na sucho i tak na początku są zawsze szybkie efekty, później jest coraz ciężej wtedy weź sobie białko albo kreatynę to są odżywki nic Ci się po nich nie stanie,a powinno pomóc.

Nie bierz takich rzeczy bo następny Twój temat na forum będzie taki "Nie staje mi,co mam zrobić?!" :D To tylko przykład :p
 
Do góry