Na nowo...

maroon5

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Historia ma swój początek tak jakoś w marcu tego roku:) wtedy to właśnie dowiedziałem się, że w celu kontynuowania mojej pasji jaką jest sport i poźniejszego osiagnięgnia w nim sukcesu, musze poprostu wyjechać dosyc daleko. Nowe miasto, nowi ludzie nowa klasa, kontakt z rodziną telefoniczny, a w weekendy często sie widzimy:) jakoś sprostałem, mam mieszkanie i takie tam i chyba jest ok.. choć troszkę dokucza mi samotnośc. Nie to żebym zawsze był jakąś towarzyską duszą, w dodatku bardzo rozrywkową, ale mam duzo zajętego czasu, szkla, trening i takie tam, choć są momenty, w których nie wiem co mam ze sobą zrobić:D Nie planowałem jak narazie żadnego partnerstwa ale to chyba byłoby jedynym wyjściem:p Nie chcę sobie znaleźć kogoś za wszelką cenę i na siłę, bo w tym nie ma zadnego sensu, a z drugiej srony osoba, która jest cudowna jest teraz troche km ode mnie:) cały czas o niej myslę i często przypominają mi się chwile spędzone razem (nie jako para, ale jako znajomi, było bardzo fajnie) no i teraz mam problem. Z jednej strony chciałbym, żeby łączyło nas coś więcej, ale z drugiej nie mogę myśleć tylko o sobie, bo moze ja bym wytrzymał tą odległość, ale z kobietami jest zupełnie inaczej i nie wiem co robić:p najlepiejby było, gdybym jak narazie był sam, ale z drugiej strony nasze relacje są dosyć dobre i może warto by było to jakos wykorzystac...?

Pozdrawiam:)
 

ama670

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
www.klips-klips.blogspot.com
Z kobietami to jest ciężko :) Związki na odległość to dość poważna sparwa ... Musisz dać drugiej osobie tyle ciepla ile potrzebuje, a jest to trudne jeśli nie możesz być (ciałem :D) koło niej ... Musissz tez obdarzyć ją wielkim zaufaniem i być szczerym w stosunku do niej :)
Spróbować zawsze można tylko czy napewno to ma sens? Warto sobie odpowiedzieć na takie pytanie :) Z drugiej strony : jeśli to własnie Ty jesteś jej księciem w żelaznej zbroi BB) to dlaczego to uczucie maiłoby się zaprzepaścic :D

Powodzenia! ;)
 
Do góry