Na kogo zagłosujecie w następnych wyborach i dlaczego?

Murzyn Biznesmen

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
85
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kraków
Wrzuciłem te filmiki po to, by ludzie, którzy nie znają za bardzo programu wyborczego i poglądów politycznych Janusza Korwina-Mikke zobaczyli, że na pomysł na Polskę, zna się na gospodarce i chce wprowadzić wiele pożytecznych zmian. Może to kogoś przekona, bo zwykle media robią z niego oszołoma pokazując go góra 15min. i wyrywając jego wypowiedzi z kontekstu. Tutaj ludzie mają wszystko wyłożone jak na tacy.
Zachęcam również do obejrzenia pozostałych części tego wykładu, który porusza wiele istotnych spraw dotyczących polskiej gospodarki i UE.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Wrzuciłem te filmiki po to, by ludzie, którzy nie znają za bardzo programu wyborczego i poglądów politycznych Janusza Korwina-Mikke zobaczyli, że na pomysł na Polskę, zna się na gospodarce i chce wprowadzić wiele pożytecznych zmian. Może to kogoś przekona, bo zwykle media robią z niego oszołoma pokazując go góra 15min. i wyrywając jego wypowiedzi z kontekstu. Tutaj ludzie mają wszystko wyłożone jak na tacy.
Zachęcam również do obejrzenia pozostałych części tego wykładu, który porusza wiele istotnych spraw dotyczących polskiej gospodarki i UE.

Robisz agitacje wyborcza hehe, do pogladow JKM nie przekonasz, ci co sa kumaci i racza chociaz go wysluchac i wyluskac (czyli pomyslec - a to trudne) merytoryczne kwestie to z pewnoscia z wieloma kwestiami sie zgodza.

Chyba ze ktos jest socjalistom - czyli albo idiota albo cwaniakiem - zlodziejem.
 

Murzyn Biznesmen

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
85
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Kraków
Z tego co zauważyłem to większość internautów popiera Janusza Korwina-Mikke. Na forach, na YouTube dużo pozytywnych komentarzy, praktycznie wszędzie, nawet w tej sondzie która jest w tym poście. Gdy moich znajomych się pytam na kogo zagłosują to 95% odpowiada że na Korwina-Mikke. Wszędzie widzę, że ludzie go popierają tylko nie w głosowaniu. Wszystko przez korupcje w mediach, które nakłaniają nas do głosowania na PO lub PiS jakby nie było innej możliwości. Gdyby nie media to Janusz Korwin-Mikke by już dawno rządził.
Powiedzcie mi jeszcze co dobrego przyniosły rządy PO?? bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć... :buuu:
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Ja to tradycyjnie opcja ostatnia. Glosuje przeciwko parlamentaryzmowi. Dlaczego? Bo jestem przeciwny parlamentaryzmowi :p.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A PiS to niby nie ?

Co do kobiet, to JKM glosie NAJLEPSZE dla nich poglady z mozliwych. On chce aby nie bylo rownouprawnienia, On chce aby kobeity mialy przywileje.

PIS to normalna demokratyczna partia socjalistyczna, nawet z jakimiś konserwatywnymi akcentami taka jak niemieckie CDU czy inne partie chadeckie na świecie. SLD czy PO to raczej mafie niż partie. To tak jakby we Włoszech do parlamentu wystartowała Cosa Nostra. Stąd też i kampania nienawiści przeciwko PISowi. Gdyby grali w jednej drużynie nie zrobiono by takiej nagonki. Trzeba rozróżniać niuanse. Gdyby w Polsce u władzy nie siedziała mafia nigdy nie pomyślałbym o głosowaniu na PIS. Teraz jak widzę co wyrabiał Tusk przez te lata nie żałuje, że ostatnio tak głosowałem. kosztowna zmiana rządu się odbyła , wiele pozytywnych inicjatyw zaprzestano, a patologie niezwykle się nasiliły. PISowskie patologie to takie jakie mają miejsce obecnie w każdych demokracjach, również zachodnich. Natomiast to co wyczynie PO ma swoje analogie raczej na Białorusi. Jak byś miał wybierac między zamieszkaniem w Niemczech lub na Białorusi to rzucałbyś moneta bo to wszystko jedno i tu i tam socjalizm i tu i tam d***kracja? Korwin to musi tak czarno-biało przedstawiać, bo chce zebrać jak najwięcej głosów, zaś mi nie przeszkadza to odróżniać odcieni.

Co do Korwina to, rzeczywiście feministkom jego poglądy nie mogą pasować, ale feministki to niewielki odsetek kobiet. Zdanie trochę wyrwane z kontekstu.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
W dłuższej perspektywie albo Normalność, (a fajnie by było gdyby to JKM z pomocą m. in. moją "zaniósł kaganek wolności" Europie), albo i tak eurokraci zgotują totalitaryzm praktycznie orwellowski. Miliard w tą, miliard w tamtą w Priwislanskim Kraju to jeden czort - żyć się tu k***a odechciewa... Niuanse więc niuansami, ale na PiS nie wolno głosować w wyborach krajowych !!!
 
S

serwor

Guest
Robisz agitacje wyborcza hehe, do pogladow JKM nie przekonasz, ci co sa kumaci i racza chociaz go wysluchac i wyluskac (czyli pomyslec - a to trudne) merytoryczne kwestie to z pewnoscia z wieloma kwestiami sie zgodza.

Chyba ze ktos jest socjalistom - czyli albo idiota albo cwaniakiem - zlodziejem.
No ja uwazam ze wlasnie wyznawcy JKM to idioci.
To co mowi wasz guru to taka sama mzonko jak idealny komunizm.
Wy i komunisci jestescie z tego samego przydzialu,zabraklo dla was materialu jak dawali rozum.

W obydwu przypadkach wasz swiat to raj,gdzie wszuyscy sa uczciwi i czlowiek czlowiekowi bratem.

Dlatego moim zdaniem najblizsze wam idee maja komunisci,ci twardzi,ideowi.

Ale to znana prawda ze skrajna lewica i skrajna prawica ma wiele wspolnego.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
No ja uwazam ze wlasnie wyznawcy JKM to idioci.
To co mowi wasz guru to taka sama mzonko jak idealny komunizm.
Wy i komunisci jestescie z tego samego przydzialu,zabraklo dla was materialu jak dawali rozum.

Merytoryka, argumenty sie znajda ?

Obrazeniem kogos nie specjalnie robisz tutaj wrazenie.

Roznica miedzy komunizmem jest taka ze on juz byl, widac bylo jak dziala w praktyce.
Teraz trozke zmienili bo zamiast komunizmu wprowadzili mix socjalu z kapitalizmem, cos chyba jeszcze gorszego.

Wiec sorry ale agumentow w rece masz 0.

W obydwu przypadkach wasz swiat to raj,gdzie wszuyscy sa uczciwi i czlowiek czlowiekowi bratem.

Jestes ignorantem i bredzisz cos pod nosem.

Ani JKM nie ani liberalowie nie mowia o zadnym raju, cudach i orzeszkasz, nic nie obiejcuja, wrecz przeciwnie, nie sprzedaja pustych, glodnych obiecanek socjalnych bo socjal chca likwidowac, mowia ze aby naprawic ten burdel po socjalistach trzeba bedzie sie sporo napracowac i sporo poswiecic.

Mowia ze ludzie sami maja myslec i brac sie za siebie a nie czekac na urojona pomoc socjalistycznego panstwa.

Zanim o czyms piszesz nabadz chociaz elementarnej wiedzy o tym.

Ale to znana prawda ze skrajna lewica i skrajna prawica ma wiele wspolnego.

To znana cyniczna zonglerka pojec, skrajna prawica nazywa sie narodowych SOCJALISTOW.. czyli socjalistow.

JKM i ko-librowie to nie zadna "skrajna prawica".

Czym jest prawdziwa prawica Czlowieku Ty nie masz bladego pojecia jak widac.
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Co on mówi ten JKM?Podróż z Marsa na Wenus była by dziś normalna gdyby nie coś tam...?Gdyby powiedział,że gdyby nie on,to bym go próbował,,poważać,,jako oszusta,ale w tym wypadku wydaje mi sie czymś niebywale niższym od oszusta.Oszust chociaż wie czego chce...:(
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Co on mówi ten JKM?Podróż z Marsa na Wenus była by dziś normalna gdyby nie coś tam...?Gdyby powiedział,że gdyby nie on,to bym go próbował,,poważać,,jako oszusta,ale w tym wypadku wydaje mi sie czymś niebywale niższym od oszusta.Oszust chociaż wie czego chce...:(

JKM mowil ze zamiast wywalanai w bloto 10 BILIONOW EURO na walke z mitycznym CO2 moznaby to wydac aby poleciec na Marsa. Taka dygresja.

Na jakiej podstawie obrazasz go od oszustow ? Kogo i gdzie oszukal ?

Na jakiej podstawie uwazasz ze On "nie wie czego chce" bo chyba nie jego wypowiedzi i pogladow...

Co za narod :]

Chcecie gnic dalej w socjalizmie to gnijcie...
 

Renowatorrr

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś nie znajduje wśród partii mających realne szanse na wygranie wyborów takiej, która mu odpowiada, to może warto głosować na Palikota? Chociażby, jako wyraz protestu przeciwko polityce ze szczękościskiem. Może Palikot robi sobie często jaja, ale zwykle zwraca uwagę na całkiem ważne problemy! A śmiech jest zdrowy :).
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Jeżeli ktoś nie znajduje wśród partii mających realne szanse na wygranie wyborów takiej, która mu odpowiada, to może warto głosować na Palikota? Chociażby, jako wyraz protestu przeciwko polityce ze szczękościskiem. Może Palikot robi sobie często jaja, ale zwykle zwraca uwagę na całkiem ważne problemy! A śmiech jest zdrowy :).

Takie wypowiedzi tylko mnie utwierdzaja w przekonaniu ze "lud" nie powinen miec prawa glosu a sama idea "wyborow" jest chora.
 
Do góry