Na jakim osiedlu jest najlepiej w Poznaniu?

W

wiemlepiej

Guest
Hej, myślę nad zamianą mieszkania na większe, no i w jakiejś lepszej lokalizacji. Zastanawiam się więc, na jakich osiedlach najlepiej skupić się podczas poszukiwań. Możecie coś doradzić? Może niedługo będę waszym sąsiadem!
 
I

Infiner

Guest
No dobra ale może napisz coś więcej? Ile chcesz wydać kasy na mieszkanie? Czy interesuje Cię lux standard czy może coś bardziej ekonomicznego?
Powiem Ci,że możesz sobie poszukać czegoś na Nowym mieście. Dobra dzielnica, pełno sklepów, dobry dojazd na starówkę.
Jest tam jedno fajne osiedle Zodiak:
http://targimieszkaniowe.net/poznan-i-okolice/rynek-pierwotny/oferty/rubikon-sp-z-oo/osiedle-zodiak-poznan-nowe-miasto/

Tutaj możesz sobie o nim poczytać. Zostało oddane do użytku w 2011 roku ale jeszcze widzę , że są tam mieszkania na sprzedaż. Wprawdzie cena może nie wydawać się taka niska ale luksusowe to one są na pewno.
 

adam_ski

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
"najlepiej" to pojęcie bardzo, bardzo względne. Ja od lat mieszkam na Piątkowie i z czystym sumieniem je polecam. Kiedy zmieniałam lokal w starym budownictwie na nowe mieszkanie, dzielnicy pozostałam wierna. Dlaczego? Bo łączy w sobie bliskość terenów zielonych, rozwiniętą infrastrukturę i dobrą komunikację z innymi częściami miasta.
 
Do góry