*****na Forum

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
mowa tu o wyborcach PO i Donalda Tuska.....co se nie znajom na polityce i z bidnych reklam se zaufały temu człowiekowi co nie ma doświadczenia w rządzeniu krajem.......po prostu widze tu kmiotyzm!
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
co se, to se, a co sobie postanowili przed wyborami wyborcy PO, to chyba ich sprawa :]
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Ja nie chce obrażać ludzi takimi epitetami, Jestem wyborcą PiS i Kaczyńskiego :) , i myśle że wyborcy PO i Tuska uważają sie za lepszych, mądrzejszych, i wiedzących lepiej :mruga: dlatego nie chce Ich obrażać bo zniże się do ich poziomu :/

Oczywiście nie mówie tu o wszystkich, ale zdecydowana częśc tak myśli :mruga:
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Moim skromnym zdaniem każdy kto oddał głos w wyborach miał jakiś powód do tego by zagłosować tak, a nie inaczej i chwała mu za to że w ogóle głosował - bo jednak wielu uprawnionych nie poszło do wyborów. A na kogo głosował to jego sprawa - czy naprawdę warto się od razu obrzucać epitetami (np kmiotami) bo ktoś zagłosował inaczej? Politycy nie są chyba warci tego, żebyśmy się mieli z ich powodu pogryźć.

PS: żeby nie było wątpliwości: w drugiej turze głosowałem na Tuska, ale wcale nie uważam się z tego powodu za mądrzejszego od innych.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
A teraz cos z innej beczki: komiotami mozna nazwac ludzi ktorzy nie poszli glosowac (nie chcialo im sie, ich kandydat mial zla fryzure, zona kandydata byla za gruba). Sadze, ze taki temat byl by odpowiedni. :]
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
PS: żeby nie było wątpliwości: w drugiej turze głosowałem na Tuska, ale wcale nie uważam się z tego powodu za mądrzejszego od innych.
NIe chcę Cię tu absolutnie obrażać (wiem że są też normlani wyborcy Tuska) ale mam na myśli wypowiedzi pana Tuska i jego kolegów z partji i nie tylko ich , a wypowiadali się w sposób jednoznaczny (przynajmniej dal mnie) a mianowicie wyborcy Pana Prezydenta Kaczyńskiego są z niższej (gorszej), mniej wykształconej grupy społecznej , ze wsi ( tak jakby wieś była gorsza :/ ) i wiele innych .

I z tego właśnie powodu mam prawo tak sądzić :) , sorki jak się poczułeś dodknięty ale głosowałeś na osobę robiącą swoim wyborcom taką opinię .
 

Kijek

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
486
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ech, to jest właśnie najgorsze, że ludzie dają się manipulować politykom. Przecież to co mówią służy jedynie temu aby podzielić ludzi. Ludźmi skłóconymi po prostu łatwiej rządzić.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
nika napisał:
A upominam autora postu o nie obrazanie uzytkownikow tego forum .......!!!
nie obrażam innych tylko mówię co myśle o kaszubskich tuskownikach.....aaaa Kmiot to jest zapożyczon od ksywki kumpla co se na obywatela Tuska głosował....więc nie widze tu niczego obraźliwego.....to tytułem małego sprostowania
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
hehe kmiotyzm, kaczoryzm, komuchyzm... i tak Lepper was wydyma wszystkich i za 1 - 1,5 roków pełną włądzy w Polsce obejmie
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Ciebie jak mniemam jush "wydymal" bo opowiadasz sie za jego partia (teraz z nowa twarza bo liberalno socjalna). A moze sie myle ?
Hehe dzieki tamu manewrowi śprytnemu jedrek umacnia pozycje swojom w Sejmie, i w przyszlosci jak wszystko dobrze rozegra to juz w oficjalny sposob władcom Polski zostanie
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Andrzej i tylko łon! wyje w :cenzura:sko wszystkich hehehe! nasze rzondzom! kmioty precz! se PiS musi z nami liczyć! yeah!
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Wazuu i Dj KaSeTa vel skruszony!!! hahaha :D i znow kompanija w komplecie :D - i znow BANY polecą?? :>

Bedziemy mieli was na oku :)
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
hmmmmm.......DJ_KaSeTa vel skruszony vel Magic_Celtic dla ogólnej wiadomości.....hehehehe......a tak na marginesie to kmiotyzm się szerzy w zastraszajoncym tempie!
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Wyborcy sa glodni takich tekstow jakie serwowaly partie. Wygrali Ci ktorzy obiecywali wiecej ;)
Hmm, tak jestem kmiotem ktory glosowal na Tuska. Wcale nie uwazam ze osoby ktore glosowaly na PiS, Kaczynskiego, itp sa gorsze. Mysle ze zyja jeszcze tylko w innym swiecie, a swiat jak wiadomo sie zmienia.

Jesli chodzi o zmiany to warto zwrocic uwage na zmiany ktore zaszly juz po wyborach.
Oto Andrzej Leper, ktory przed wyborami mamil ludzi socjalistycznymi haslami zmienia sie na naszych oczach w liberala :)
Co ja o tym mysle...zostawie dla siebie :)


Wywiad z Andrzejem Leperem dla Pulsu Biznesu.

P.S. Swiadomie i z premedytacja w tym poscie uzylem kursywy i zielonego koloru gdyz uwazam ze po to wlasnie pewne zmiany na forum zaszly, odpowiednie mody zostaly dodane aby tego uzywac.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
popieram towarzysza rootosław jak se dali kursywe i kolory to trza ich używać! a co do kmiotyzmu to wysłuchajcie drodzy bracia i siostry słów Andrzeja I Wielkiego: "oto będzie pokój na ziemi, Nasz (oczywiście chodzi o Samoobronę) i Kaczor razem żyć będą a i Kmiot pogardzon będzie" tak oto mówił nasz wódz Andrzej przed wyborami i te słowa się sprawdziły!
 
Do góry