BartoszSkrobisz

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ostatnio znalazłem ciekawy blog trącący o filozofie. Poczytałem trochę i stwierdzam że jest wart uwagi. Posty są chyba regularnie dodawane. Przynajmniej przez ostatnie 3 dni. A że jestem raczej pozytywnie nastawiony do życia i mam dobry humor, to chce się nim z wami podzielić.
Link: http://www.nacooniczekaja.blogspot.com/
Moim zdaniem dość ciekawie, dobrze złożone zdania, nie cuchnie płycizną. No tak 8/10 a według was?
 

Pagan

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Może zacznę tak: nie odbierz następnego akapitu jako ataku. Powiedzmy, że mam ochotę "posherlockować" trochę :)

Imho mogłeś trochę subtelniej zaprosić nas na swojego bloga :D (ew. swojego kolegi, brata etc.) Ja rozumiem, że 168 wejść (w momencie gdy piszę te słowa) to niewiele i to trochę Cię boli, ale bez przesadyzmu... ;) Ew. mogłeś powiedzieć wprost, że jesteś ciekaw co sądzimy.

Aaaale okej, do rzeczy. Skoro pytasz, co mi szkodzi odpowiedzieć. 5+/10
Czemu?
- leciutko jednak zalatuje płycizną
- nic odkrywczego tam nie dostrzegam, ani nie jest to podane w odkrywczy, intrygujący sposób
- nieco zbyt chaotycznie piszesz (ok, autor pisze)
- styl się powtarza (np. każdy post zaczyna się od pojedynczego słowa)
- oprawa totalnie nie przemawia do mnie wizualnie i imho nie pasuje do tematyki (na blogspocie jest mnóstwo przyjemniejszych szablonów, dodaj/zasugeruj autorowi dodanie jakiegoś loga czy coś, niech będzie na stronie jakaś unikalna grafika, choćby jeden estetycznie przyjemny element :))

Autorowi proponuję poczytać trochę dobrej publicystyki (to żadna hańba wzorować się na lepszych).

(aha, i TAK zdaję sobie sprawę, że sam mam 2 linki w stopce :p nikt nikomu nie kazał zaglądać do stopki pod moim postem :])
 
Do góry