Na co do kina z dziewczyną.

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Witam mam zaprosić znajomą do kina i nie wiem na jaki film. Myślałem o Dlaczego nie ale słyszałem że kiepski to film. Macie jakieś propozycje. Czekam na jakieś ciekawe propozycje.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Dlaczego nie! powinno być chyba dobre na taki wypad... ja osobiście nie oglądałam, ale moim znajomym sie podobało :p Znajoma też nie powinna narzekać...

No chyba że lubi jakiś inny gatunek filmów... Zapytaj jej na co by chciała iść ;)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Mógł bym zapytać co chce obejrzeć tylko że ona lubi gdy facet decyduje. Chyba jednak wybiorę się na to Dlaczego nie. Dzięki za radę.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
jesli lubi gogusia Zakoscielnego i innych tego typu gosci wystepujacych w tym filmie to jej sie spodoba,nie wiem jak Tobie aaale....nie ogladalem wiec nie komentuje! ... enjoY!!
 

nestO

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Dlaczego nie to gorzej niz dno... Nie trac pieniedzy.

Holiday lub Pachnidło godne polecenia ;)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
"Prestiż" :D jakże się miło zaskoczyłam ;)
ale rzeczywiście wiele zależy od tego, co ona lubi - nawet jeśli to Ty masz decydować, powinieneś wziąć to pod uwagę.
ja bym wybrała jakiś film o aspiracjach wyższych niż "dlaczego nie!" )czyt. komedia romantyczna), bo zawsze jest o czym porozmawiać po projekcji. ale to ja tak mam.
pomyśl co ona lubi ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Na co do kina z dziewczyną? No jak na co? No przecież nie od razu do łóżka
 

jacko87

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z frontu myśli
pójdźcie na "Karol - człowiek który został papieżem". Albo najlepiej wyśledź gdzieś w kinach nockę z Karolem (wszystkie części pod rząd). Będzie w niebo wzięta :p

A tak poważnie to weź do reki gazetę z repertuarem kin i przeczytaj recenzję każdego filmu. Nie musi być to romansidło. Może byc komedia, lub coś przygodowego przepatrz recenzje. Grunt żebyście mile spędzili czas :eek:k:
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie doradze konkretnego tytulu ale moze najkis horror bo jak bedzie sie bala to sie przytuli do ciebie :D albo na smieszna kreskowke :D
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
zapros ja do kina i daj jej mozliwosc wyboru na miejscu... no cuz trzeba... jesli tak zrobisz to masz gwarantowana nude na jakims romantyku albo cos <lol2>
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
a co sądzicie o bajkach ? Mam zamiar wybrać się z pewną forumowiczką na "Artur i Minimki " ;-) - warto ? :p
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Piła III jak dla mnie to trochę głupi pomysł widziałem już ten film i bać się nie bałem ale czasami robiło mi się nie dobrze i myślałem kto ma takie :cenzura: pomysły na film bo chyba nie normalny człowiek. Na razie z tym kinem sobie dam spokój bo nie mam za dużo czasu. Ale czekam na dalsze propozycje. Szkoda że nie ma już w kinach Epoki Lodowcowej bo jeszcze na żadnej kreskówce się tak nie uśmiałem jak na tej a moja koleżanka ma dobre poczucie humoru i myślę że jej by się spodobało.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
najlepiej pojdz z nia na cos, co oboje lubicie :>
bo moze ona kubi melodramaty a ty nie znosisz,
albo ty lubisz filmy akcji,
ona niezbyt itd..
Wiec moze na jakas fajna komedie?
Dlaczego nie, nie ogladalam, ale ja osobiscie lubie takie filmy ;)
Albo kreskowke jakas.. piszesz ze ma dobre poczucie humoru..
 

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Ja właśnie byłam z chłopakiem na Dlaczego nie! i podobał nam się film :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Moj kuzyn wlasnie powiedzial mi, ze tez byl ze swoja dziewczyna-podobalo sie jej i jemu ;]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Poleciłbym nocny maraton z ''Piłą'' :D
 
Do góry