N95 TV RADIO DUAL SIM

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
Witam,mam zamiar kupić ten TELEFONponieważ bardzo mi się spodobało że ma TV i odbiera podstawowe programy.Lecz czytałem na kilki forach że to chińska tandeta i szybko się psuje.Jakie są wasze opinie na temat tego telefonu(jeśli ktoś go ma) i czy bardzo się różni od oryginalnej n95 firmy Nokia?

PS:Jeśli ten telefon to naprawdę tandeta to może ktoś zna telefon z podobnymi opcjami i ceną?
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
lol przeciez to nie jst nokia tylko jakis chinskie sci*e*r*wo ..... tego nawet nie mozna nokia nazwac a co dopiero mowic ze to n95 -.-
 

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
Czy może go masz albo miałeś?Znasz takie przysłowie nie oceniaj książki po okładce?
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
widze ze jestes napalony tylko na opcje ogladania TV. milego placenia rachunku za polaczenie internetowe
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja również będę Ci go odradzał, to nie jest Nokia tylko podróbka, więc nie ma fińskiej solidności, poza tym wątpie czy będziesz miał gwarancję u producenta...odradzam.
 

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
No tak,tylko na TV mi zależało,zna ktoś może telefon z podobnymi opcjami za podobną cenę?(nie musi być TV :p )
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Hmm, fakt, że się z takim czymś nie spotkałem, więc może być to jedyny wybór.
 

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
A zna ktoś jakiś dobry telefon który wysoko stoi na rynku?Oczywiście jakościowo nie cenowo:p
 
Do góry