MyBrute - "pochlaniacz czasu"

Rapido93

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc,
Znalazlem w internecie dosyc fajna gierke.Chodzi w niej o to zeby zrobic sobie gladiatora i wygrywac z innymi ludzmi
Na poczatku robimy sobie "gladiatora" poprzez link
http://jarkry.mybrute.com
(ja podaje link referencyjny ale mozecie zrobic sobie postac tez z glownej strony).Po zrobieniu postaci musicie wpisac haslo.No i zaczynacie zabawe.Pozniej juz nie trzeba nic tlumaczyc bo gra jest dziecinnie prosta. Najlepsze w tej grze jest to ze o dostawaniu rzeczy albo bonusow decyduje los.Zachecam do gry i do dzielenia sie doswiadczeniami.

PS.
Dzieki temu ze zrobicie sobie postac z mojego linku dostaniecie na poczatek 6 walk a nie 3 a ja dostane 1 pkt exp.
 

luzikx

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
A ja jak bym mógł dał bym Ci bana gratis bo raz ze takich tematów z przełomem MyBrute jest na tym forum dużo a poza tym frajera szukaj w lesie przy flaszce wódki który wypił juz z 5 litrów może sie zgodzi choc nie bardzo mi sie wydaje...
 
A

Anitkaa

Guest
A ja jak bym mógł dał bym Ci bana gratis bo raz ze takich tematów z przełomem MyBrute jest na tym forum dużo a poza tym frajera szukaj w lesie przy flaszce wódki który wypił juz z 5 litrów może sie zgodzi choc nie bardzo mi sie wydaje...
Hehe :D Dokładnie.

luzikx
Troszkę poprzeglądaj forum, zanim coś napiszesz.
Od niektórych adminów dostałbyś już ostrzeżenie...
 

luzikx

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Hehe :D Dokładnie.

luzikx
Troszkę poprzeglądaj forum, zanim coś napiszesz.
Od niektórych adminów dostałbyś już ostrzeżenie...

No tak przyznaje poniosło mnie i przepraszam ale sama zrozum że to po prostu jest już strasznie denerwujące.
Hmmm czy przypadkiem nie chodziło Ci Anitko o regulamin?
Pozdrawiam
 
Do góry